Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

До 2015 року будинки навісять на українців

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.0.206.---
ext _ 19.07.2010 21:41
solgan:
Не розумію,як можна ОСББ порівнювати з ЖКГ.ОСББ ,відповідно до закондавства ,являється юридичною особою,але не має нічого у своїй власності.Все майно ОСББ є власністю членів ОСББ.
________________________________________________________
От тут ви сильно помиляєтесь. При створенні ОСББ мешканці будинку повинні передати свою власність( житлові примішення) та спільну власність( подвали та проходи) у якості паю до новоствореної юридичної особи ОСББ, яка у свою чергу за свої дії цією власністю буде відповіддати за своїми зобовязаннями перед іншими особами. Уявіть собі яке відкриваються можливості для того, щоб позбавити останнього наших громадян. Таке вже відбувалось у Києві, коли за борг у 1000грн. за воду рішенням суду відбирали квартири. При чому це не обовязково має бути квартира боржника. Тоді тільки масовий спротив мешканців цих будинків та постанова кабміна врегулювали ситуацію.
IP: 178.95.29.---
solgan _ 19.07.2010 10:03
Не розумію,як можна ОСББ порівнювати з ЖКГ.ОСББ ,відповідно до закондавства ,являється юридичною особою,але не має нічого у своїй власності.Все майно ОСББ є власністю членів ОСББ.
Основне питання полягає в тому ,що Закон нашими можновладцями (а це не залежить від того,який в них колір: помаранчевий,білочервоний чи білоблакитний),як кажуть, "по барабану" .В нашій державі закони написані лише для простих людей,а кожен чиновник трактує його так,як йому вигідно.Ми створили своє ОСББ ще в 2007 році (Львівська обл.,м.Самбір,ОСББ "Зв'язкавець")і по сьогоднішній день не одержали документів ні на прибудинкову територію,ні на будинок ,ні на комунікації.У владі кругова порука і ми проти них безсилі.С уд ,міська рада,прокуратура і виконавча служба працюють тільки на себе,а не на громадян.Доки ми не заставимо свою владу виконувати закони,які вона сама приняла,доти в нашій державі нічого не зміниться!
IP: 193.108.50.---
grio _ 19.07.2010 09:19
"...Кабмін обіцяє зробити до 2015 року нормою управління будинками об'єднаннями співвласників..."

О, нарешті вже доженемо Південно-Африканську республіку, де таке вже давно є нормою! ))
IP: 95.135.249.---
Свечной заводик _ 19.07.2010 08:08
Gosha2010:
БУДЕМО ЧЕКАТИ НА ВЕРЕСЕНЬ-ГРУДЕНЬ МІСЯЦЬ ЩЕ 2010 РОКУ!
======================================================
За груднем приходить січень, лютий...І так далі...
IP: 92.113.121.---
VitalKherson _ 18.07.2010 22:11
Где брать гроши на ЖКХ? Отвечаю. Первое, ввести прогрессивное налогобложение, второе, налог на роскошь, третье, национализировать производство водки и табачных изделий.
IP: 77.52.96.---
Акаэсу _ 18.07.2010 22:07
Однако, Хиврич. Далековато будет!
IP: 91.124.247.---
garlem _ 18.07.2010 10:25
Маразм крепчает. Подчёркивая свою импотентность, в т ч. в вопросах ЖКГ, Кабмин решил заставлять людей объединяться. Вот и все реформы. Дебилоидные зажравшиеся уроды.
IP: 94.27.68.---
Gosha2010 _ 18.07.2010 09:50
ХОЧУ ВІРИТИ, ЩО ДО 2015 РОКУ, ВСЯ ЦЯ - БАНДА ЯНУКОВИЧА-АЗАРОВА, БУДЕ СИДІТИ НА НАРАХ! ВСЬОМУ Є ПОЧАТОК І ПОВИНЕН БУТИ КІНЕЦЬ!

КІНЕЦЬ КАЗНОКРАДАМ ТА КОРУПЦІОНЕРАМ НЕ ЗА ГОРАМИ.
БУДЕМО ЧЕКАТИ НА ВЕРЕСЕНЬ-ГРУДЕНЬ МІСЯЦЬ ЩЕ 2010 РОКУ!
IP: 79.142.207.---
So Elixir _ 18.07.2010 06:05
Кооперативні будинки і так не мають ніяких ЖКГ. Але ж так само (чи може й більше) не мають ніяких прав, коли вимикається світло чи не працює ліфт, або раптом нема води... Тут вся справа у тому, як багато буде красти "прєдсєдатель кооперативу", й у нас не США, щоб кожен міг такого самозванного пана змусити відчитатися... Так і скрізь буде: знайдеться панок і... будете сподіватися, що не надто багато красти почне... І Ви йому ще й зарплату будете із власних кишень платити...
IP: 99.234.103.---
Panteleymon _ 18.07.2010 03:01
Для того, щоб вводититакі структури, як ця ОСББ, треба в першу чергу зоконодавчо закріпити фонд на капітальний ремонт і підтримку життєзабезпечення таких будинків. Крім того, необхідна якась адмінструкра для управління, яка підзвітна співвласникам. У противному випадку - ОСББ - це буде структура, яка заведе будинки до банкрутства, а це важель також політичного впливу на мешканців щодо голосування за владу. За цієї влади, вводити ОСББ вкрай небезпечно.
IP: 94.178.125.---
AlexxxUA _ 18.07.2010 01:35
Сначала освободите ОСМД от налога, от необходимости бухгалтера и бумажной волокиты и пр. маразма, а потом в этом будет толк.
IP: 193.111.114.---
Григорыч _ 17.07.2010 23:54
Пішов пошукав ото ту прокляту субсидію, що нам обіцяли 10% від доходів.
Ви знаєте падлюки лише язиками ляпають, а документів нема. В понеділок буду телефонувати у відділ субсидій. Знаю що там бюрократи вищої гільдії, але ж і я бюрократ вищої гільдії.
IP: 91.201.227.---
CHE-hov _ 17.07.2010 23:42
IP: 46.118.66.---Пересмешник _ 17.07.2010 22:45
Однажды проснемся, а дома уже Ахметова, а мы платим им квартплату. А у кого нет - того на улицу - пинка под зад! Эти уроды на что угодно способны.
______________________
Ну вы батенька уж совсем пессимист..
до этого не дойдет..

да и на Х им вашы хрущебы????

все проще... гораздо проще

я же говорил - ума у них на копейку - все сценарии действия этих донецких голубят просматриваются невооруженным глазом
хоть бы хитрее были... как путинята... а то уж совсем позор

Сценарий отработан еще в 90х при чучме - захватить то что обеспечивает массовое потребление- к цене копеечку прибавишь- милен получишь...

Так они тогда захватили ТЕЦ , энергетику, газовую струю, нефтепоставки...

теперь пришла очередь подсадить всех на иглу индивидуального потребления - вот до счетчика ОНИ - а после ВЫ- а не заплатите - отберут и продадут ХАТУ....
Если бы они знали как из ВАС выдавить деньги за ЗЕМЛЮ - давно бы ЕЕ приХватизировали.
IP: 46.118.66.---
Пересмешник _ 17.07.2010 22:45
Сто пудов, хотят дома наши под себя загрести. Уже все загребли, остались только дома. Однажды проснемся, а дома уже Ахметова, а мы платим им квартплату. А у кого нет - того на улицу - пинка под зад! Эти уроды на что угодно способны.
IP: 193.111.114.---
Григорыч _ 17.07.2010 22:36
varenik:
Наконец начинают что-то рожать Не родили бы ублюдка,как всегда,Весь то и вопрос заключался в передаче ОСМД придомовых территорий,городские мафиози не хотели расставаться с землицей,
******

Бажали, як краще, а вийшло як завжди.

Так що час покаже, в мене теж песимістичні прогнози на це питання
IP: 193.111.114.---
Григорыч _ 17.07.2010 22:34
CHE-hov:
А ПР= Единой Рассее - ума 0% - и одно жлобё в голове.
*****

МАЄМО ТЕ, ЩО МАЄМО.
IP: 178.94.108.---
varenik _ 17.07.2010 21:53
Наконец начинают что-то рожать Не родили бы ублюдка,как всегда,Весь то и вопрос заключался в передаче ОСМД придомовых территорий,городские мафиози не хотели расставаться с землицей,
IP: 94.244.142.---
bravo60 _ 17.07.2010 20:40
Міністр також відзначив, що житлово-комунальне господарство - це "бізнес постійний і прибутковий".
+++
Є кого постійно стригти , без промаху використовуючи шантаж...
IP: 91.201.227.---
CHE-hov _ 17.07.2010 20:02
електроенергію, чи не відбируть - каналізайійни зливи - то варіться у власному соку! А щоб цього не було, от тут і з"явиться - на саомому штуцері, на клемі, на вентилі, на байпасі, на фановій трубі - отой самий Ізя-регіонал, який доїтиме ОСББ, як сидорову козу! І тепер це буде лише нашою проблемою! Браво, Ізярегіонал! Оце гешефт!
____________________________


Вот именно!!! Изя только и умеют что пприкручивать краНтик и Обрунтовувать тарифик - как это сделал Путя-изик за свой газ.

Когда -то в 90х мне приходилось видеть как расчитывается себестоимость газа до границы с Украиной. Я видел эти бухГалтерские расчеты - еще при Ельцыне. Как ни старались тгда господа обосновать цену на газ в 34 доллара - ну никак не получалось - всеравно выходило 1000% рентабельности. Хоть туда всю зарплату рабочих уренгоя включи.- всеравно 6 баксов выходило.

Так что ИДЕЯ нихера не делать сидя на кране = ЭТО ПУТИНИЗМ чистой воды . А ПР= Единой Рассее - ума 0% - и одно жлобё в голове.
IP: 94.179.222.---
neznajka2 _ 17.07.2010 19:31
Стрелец:
"Тому на першому етапі - все-таки перехід до договірних відносин на ринку послуг ЖКГ"
До регионалов доходит, как до жирафа... Надо внимательно читать и выполнять Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" 2004 года...
http://obovatel.narod.ru - "Записки обывателя"
---
Що саме цікаве - ПРдуни самі разробляли і приймали цей закон, а зараз не хочут його виконувати... дятли...
IP: 193.201.98.---
КОЩ _ 17.07.2010 19:24
Взагаліто напрямок визначений. Після того, як цей обригоналений горе-маністр запропонував позакривати всі сміттєпроводи, тепер він пропонує зробити порятунок утопаючих справою рук... тільки не утоплеників! Ну, мовляв, щоб не скаржились на ЖКГ, беріть все в свої руки, ї скаржтесь самі на себе! Воно може й так, але вся влада об"єднання мешканців закінчується біля штуцера чи біля клеми. А якщо туди не подадуть - воду, тепло, газ, електроенергію, чи не відбируть - каналізайійни зливи - то варіться у власному соку! А щоб цього не було, от тут і з"явиться - на саомому штуцері, на клемі, на вентилі, на байпасі, на фановій трубі - отой самий Ізя-регіонал, який доїтиме ОСББ, як сидорову козу! І тепер це буде лише нашою проблемою! Браво, Ізярегіонал! Оце гешефт!
IP: 109.72.119.---
Стрелец _ 17.07.2010 18:54
"Тому на першому етапі - все-таки перехід до договірних відносин на ринку послуг ЖКГ"
До регионалов доходит, как до жирафа... Надо внимательно читать и выполнять Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" 2004 года...
http://obovatel.narod.ru - "Записки обывателя"
IP: 194.44.136.---
archkub _ 17.07.2010 18:37
Без створення ОСББ утримувати багатоквартирний будинок у прийнятному технічному стані у теперішніх умовах неможливо. Це факт, і стратегія на створення ОСББ єдино вірна.
Але існує велике АЛЕ !!! Хто керуватиме ОСББ? Якщо будинок має 20-30 квартир і відповідно власників, де взяти людину на посаду голови? Хто погодиться працювати за 1000 Грн у місяць? А ще потрібні й заступники і бухгалтер. Чи думає про це міністр? І як це вирішує закон? Минулий закон про ОСББ ставив звичайних людей в тупик і давав зелене світло тим, хто хотів збагатитись на ОСББ.
IP: 93.72.45.---
fvl _ 17.07.2010 18:03
Министр - полный дегенерат. Заявляя что: "житлово-комунальне господарство - це "бізнес постійний і прибутковий", тем не менее, насильно внедряет ОСББ. Что-то концы не вяжутся? Мало того он забывает, что ОСББ это добровольное объединение граждан. Хорошо бы министру посмотреть статистику правонарушений и обращений граждан по злоупотреблениям в ОСББ и кооперативах. Вот это действительно золотое дно для дельцов. Может, именно этот "бизнес" имел ввиду министр. Кто же его так сильно стимулирует?
IP: 95.109.173.---
sergiy-124 _ 17.07.2010 17:26
Шокирующее видео.Казнь русских солдат в Чечне: /lix.in/-82f873