Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

НУНС: в Україні при владі російські націоналісти

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.213.23.---
111999 _ 19.07.2010 18:04
асвабадителИ!
и их правнуки проснулись.....
IP: 194.213.23.---
111999 _ 19.07.2010 18:01
бледно-голубая фашистская плесень расползается по моей стране!
Янукович никтто. у него нет национальности.
спросите его- кто он по национальности.
IP: 93.73.244.---
neron Kiev _ 19.07.2010 14:52
katay0071985:
это в смысле окончательно добить памаранчево-коричневую фашистскую гидру? Вряд ли, с таким народом, у фашистов всегда будет много голосов.
IP: 93.73.244.---
neron Kiev _ 19.07.2010 14:51
Янукович - русский националист??? Интересно, сколько и чего обкурился укровский фашист доний, перед тем, как ТАКое сморозить??? Великий и могучий на Украине, по прежнему, под полным запретом. Запрещен на радио, ТВ, в рекламе, в кинотеатрах - все и вся на дер@мове, по прежнему закрыты все русские школы и запрещено образование в вузах. Права русскоязычных попираются, как при памаранчевых фашистах. А этот мелкий недоумок называет яныка русским националистом!
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:27
я вообще считаю, что мы не для того столько лет добивались независимости, шли к демократии, что бы сейчас все потерять...Янукович сдает наши полномочия и статус!!
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:26
просто так для партий: не надо было тупить, а стоило поддержать Тимошенко во втором туре, тогда бы и проблем не возникло, и фальсификаций не допустили бы!!
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:10
а страх присуствует так как взамен демократии приходит тоталитаризм, а чем это чревато - вспомните СССР и 37й год например
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:10
еще есть конечно надежда на грядущие выборы, а так больше то и не на что!!
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:08
никак иначе не назвать людей, которые покушаются на украинский суверенитет, которые занимаются вандализмом по отношению как к языку. таки другим ценностям: гимн, флаг, просто украинский народ!!
IP: 195.78.69.---
Sinkel _ 19.07.2010 12:07
350 років Україна була колонією Росії - найбільш жорстокої імперії, що сильно підірвало генофонд української нації. Лише 5 років Україна мала українського президента -
Віктора Ющенка. Наразі російські імперіалісти і українофоби знову при владі в Україні.

... а 20 річне правління екскурсоводів Мойсеїв та і відповідне зменшення українціїв на понад 10 млн. на кого спишемо - на поляків, росіян чи може на грузинів?
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:07
нет, демократия в современных условиях и с современной властью просто неактуальна, а потому и говорить о ней не стоит, по крайней мере сейчас, если раньше возможен был прогресс и видно светлое будущее, то сейчас все больше и больше мы отстаем, в чем причина...ну это скорее всего от власти идет
IP: 91.124.21.---
katay0071985 _ 19.07.2010 12:05
на амом деле этот российский национализм страшен для нас в любом своем проявлении, и Тимошенко еще за долго до выборов предупреждала чем может закончится приход во власть Януковича!!
IP: 195.189.44.---
mariella _ 19.07.2010 11:53
поки ми на пів кроку зрушили НАЗАД, Європа за цей час стрибнула на 10 кроків вперед. Те, що ми катимся назад завдяки янику.
IP: 195.78.69.---
Sinkel _ 19.07.2010 11:52
... ну-, ну- ... дуже цікава думка (американцям, які винищили індіанців, або євреям, які планомірно зачищають через 2000 років старозаповітну териорію від арабів, нічого незаважає називатись самими демократичними країнами у світі... !

Як на мене Україні і українцям варто було б копіювати систму управління Ізраїля. Там іноплеменників не допускають до управління взагалі, а особливо вищих посад у державі...

Найкращий варіант розвитку державного управління з позиції демократизму полягає в пропорційному представленні у ВВ інтересів і кількість представників тієї чи іншої нації відсотковому відношенню кількості населення (напр, українців в Україні 50% - їх представників у ВР 50%, росіян 30 % - у ВР 30%, євреїв 2 % - у ВР 2% ітдітп), а не в майновому цензі . Зазначене зменшило б кількість конфліктів і непорозумінь в країні...
IP: 195.189.44.---
mariella _ 19.07.2010 11:49
зараз Верховна Рада "нічого спільного з парламентом і парламентаризмом просто немає
IP: 194.44.219.---
Іван_ВВ _ 19.07.2010 11:03
Націоналізм гнобленої нації - це боротьба нації за своє виживання. Націоналізм пануючої нації - це поневолення та знищення інших націй, що не відрізняється від фашизму. 350 років Україна була колонією Росії - найбільш жорстокої імперії, що сильно підірвало генофонд української нації. Лише 5 років Україна мала українського президента -
Віктора Ющенка. Наразі російські імперіалісти і українофоби знову при владі в Україні.
IP: 195.78.69.---
Sinkel _ 19.07.2010 10:09
... олесику... умилил, умилил...
(у нас при власти только ж-ды,полуж-ды и женатые на ж-довках с одной токо разницей: украинський, російський, білоруський, молдавський... ж-д чи полу ж-д (До складу ВР 6-го скликання «обрано» Українці-220 Росіяни-123 Євреї -84 Греки-8 Татари -6 Білоруси -3 Молдавани -3 Грузини -2 Азербайджанець-1 Осетин -1 Румун -1 Болгари -1 Бурят -1 Туркмен -1 (http://pravda.com.ua/news/2009/9/17/101717.htm ).

Про націоналізм:я би не сказав,що росіяни сплавають з добра, живучи за рахунок панування однієї нації за рахунок пригнічення укр-ї...І вам як політологу напевно відомо хто,для чого і чому нації позбавляють мови,історії і культури...До речі в росії теж саме робиться з лицевою нацією,тобто пересічними росіянами...бо є серед нас і серед них діячі з дітей дому Якова,які вважають,що "всі інші народи повині їм служити"/Бутя гл27.29

Олесику, і зверни увагу чомусь модератор дуже швидко удалив із статі національний склад ВРУ...До речі ви хто: полу- чи жонатий...
IP: 193.108.39.---
800822 _ 19.07.2010 09:41
Zhyrafa:
А на мой взгляд, украина так и останеться в глубокой заднице, потому что ее населяют подобные тебе!!!
IP: 77.121.65.---
neragul _ 19.07.2010 09:34
Zhyrafa:
Между националистами и шовинистами принципиальной разницы нет. Националисты больших наций называют шовинистами, например говорят о российских шовинистах и о литовских националистах. Можно сказать польский националист, а можно сказать польский шовинист. Нет немецких националистов, есть немецкие шовинисты.

Не национализм любовь к своей нации, а патриотизм.
IP: 77.121.65.---
neragul _ 19.07.2010 09:34
Zhyrafa:

Не национализм любовь к своей нации, а патриотизм.
IP: 93.73.254.---
Zhyrafa _ 19.07.2010 08:53
В Україні при владі не російські націоналісти, а російські шовіністи. Націоналізм - це любов до своєї нації - людей усіх національностей, які сповідують гасло "Україна понад усе" або "З Україною в серці" - що кому більше подобається. А тут іде мова про звичайних шовінюг, які ненавидять будь-яку іншу націю, і готові заради цього навіть будинки у себе підривати чи метро. Я думаю, що головне зробити з даун_басят нормальних українців, це треба робити дуже делікатно, бо вони часом бувають агресивні - вони голодні і думають, що харчі у них відбирають ті, що розмовляють не по-російському.
IP: 193.108.50.---
grio _ 19.07.2010 08:53
крижень:
...Невже росіянам мало землі? Невже ви вже освоїли безмежні простори, які ви захопили на протязі всього декількох сторіч? Що вам треба від України?
....
"РОСІЯ ЦЕ КРАЇНА З ОГРОМНИМИ КОМПЛЕКСАМИ І ОГРОМНИМИ Ж-ТАКИ АМБІЦІЯМИ, ЯКІ З ЦИХ КОМПЛЕКСІВ ВИТІКАЮТЬ!!" (Один відомий письменник) ЦИМ УСЕ СКАЗАНО!! ((
IP: 77.121.65.---
neragul _ 19.07.2010 08:50
крижень:
Здається, однією з ваших національних рис є нетерпимість до свободи.
Ви самі не хочете її, і терпіти не можете, коли інші народи її мають. .
_____________________________________________________________

Вот именно! Лучше и не скажешь. Это относится ко всем националистам, а на Украине в первую очередь к украинским.
IP: 99.241.128.---
крижень _ 19.07.2010 02:53
Розумію китайців, яких вже налічується 1млрд 300 мільйонів, а територія обмежена. Тому вони з заздрістю дивляться на Росію. Невже росіянам мало землі? Невже ви вже освоїли безмежні простори, які ви захопили на протязі всього декількох сторіч? Що вам треба від України?
Ви не поважаєте цю націю, її культуру, мову. Ви навіть вважаєте, що мови,
яку ви намагаєтесь знищити на протязі 400 років, не існує. Якщо вам подобається Росія і все російське, а це природно, то чому б вам там не жити? І вам би жилось спокійніше, і ми б, повірте, не дуже скучали. Здається, однією з ваших національних рис є нетерпимість до свободи.
Ви самі не хочете її, і терпіти не можете, коли інші народи її мають. Тому ви і намагаєтесь заповнити всі щілини, як відома комаха.
IP: 82.193.97.---
tatka20101 _ 19.07.2010 01:07
`
Хорошо что Доний не при власти. Закончилось время грантоедов:)))
'
Сторінки:      Попередня      Наступна