Про це заявила член Венеціанської комісії від України, екс-заступник глави секретаріату президента Ющенка Марина Ставнійчук.
"Україні були надані індивідуальні попередні зауваження щодо законопроекту двох членів Європейської комісії пана Джеймса Гамільтона і пані Ханни Сухотской, а також наданий лист секретаря комісії Томаса Маркерта, в якому відображається загальна позиція Венеціанської комісії щодо судової реформи в Україні", - сказала вона.
"Як відомо, на своєму засіданні комісія ще на початку червня відзначала надмірну поспішність при прийнятті в першому читанні цього законопроекту, тому звертається з проханням надати більше часу для аналізу та дискусії як для європейських експертів, так і для держави", - додала Ставнійчук.
При цьому вона висловила намір звернутися з проханням до президента, Верховної Ради, Мін'юсту для забезпечення проведення відповідної консультації з експертними структурами Ради Європи та Венеціанської комісії.
Інтерфакс-Україна
© 2000-2012 "Українська правда"
Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.pravda.com.ua
Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.pravda.com.ua
