Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Бойка побачили, як Тимошенко тисне на органи

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 78.152.184.---
Astra379 _ 04.07.2010 23:16
Міністр підкреслив, що віддати 11 мільярдів кубометрів з газового балансу країни неможливо. ---- отдадут, как и говорила Тимошенко, деньгами, жа еще и с процентами! Ворон ворону глаз не выклюет. А все эти заявления бойка только для прикрытия дерибана страны!
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 04.07.2010 17:09
Юрій Бойко , це та особа , яка своїми діями нанесла величезні збитки нашій країні , але при цьому добре вгодила нашому президентові ... тому і займає таку високу державну посаду , та не відповідає перед законом за свої злодіяння .
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 04.07.2010 17:07
У Бойка побачили, те що вигідно йому та нашому президентові. А його слова , як завжди пусті та зовсім неаргументовані . Що поробиш , у них завжди кращий захист - атакою був .
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 04.07.2010 17:05
Та саме сьогодні усі заяви Януковича і його приближених відносно рішення Стокгольмського суду і 11 мільярдів кубометрів газу носять політичний характер і продиктовані особистою зацікавленістю усіх причетних уникнути відповідальності за дії...
IP: 93.72.62.---
sem. _ 03.07.2010 21:51
АНАЛИЗ СТОКГОЛЬМСКОГО АРБИТРАЖА: КАК ВЛАСТЬ ПРЕДАЛА ИНТЕРЕСЫ УКРАИНЫ В УГОДУ "РОСУКРЭНЕРГО"
http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/164131.html
IP: 91.124.69.---
Маша сакура _ 03.07.2010 16:40
заява Тимошенко носить не політичний, а економічний підтекст - для України такі гроші - не дрібниця, а для декого - це крутий куш і це дехто не дуже хоче, щоб тимошенко втручалася в цю справу.
IP: 91.124.69.---
Маша сакура _ 03.07.2010 16:34
регіоналам не можна вірити, особливо у таких речах, коли без жодних підстав вони починають когось звинувачувати і щимити. Думаю, Бойко боїться, тому і нападає на тимшенко, яка вивела їх усіх на чисту воду.
IP: 91.124.69.---
Маша сакура _ 03.07.2010 16:31
Бойко. та й уся їх компанія, яка вже поділила гроші, вилучеві від України, просто панікує. Бо тимошенко розбурхала такий скандал та викрила їх, що навряд чи вони узагалі ці гроші побачать.
IP: 91.124.69.---
Маша сакура _ 03.07.2010 16:29
Думаю, вкотре перевірка від влади нічого не знаходить на Тимошенко, от тому в пресі і виникають такого роду заяви з приводу тиску. тиск є, але не з боку Тимошенко, а з боку влади і на усіх, хто не з ними.
IP: 91.124.69.---
Маша сакура _ 03.07.2010 16:26
Думаю, пан Бойко захищає вої ще не отримані, але вже давно поділені гроші, як долю від цієї злочинної оборудки.
IP: 95.134.31.---
муся. _ 03.07.2010 15:13
А Тимошенко зробила б добре, якби натиснула б на ваші чоловічі органи, ви б тоді всю правду сказали і ще й вибачилися перед народом і державою, але на все свій час...
IP: 95.134.31.---
муся. _ 03.07.2010 15:12
Ми будемо шукати рішення, яке дозволить зберегти газовий баланс країни". - перший крок чергових 5млрд в банк Надра "з кінцями " і не знати для чого... А взагалі якої саме відповідальності уникає Тимошенко?
IP: 194.44.192.---
KVladimir _ 03.07.2010 14:25
Тимошенко тисне на органи!!?? Юлия Владимировна, побойтесь Бога! Ну не давите Вы на органы и так ничего уже не осталось!
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 03.07.2010 13:10
Власть, которая абсолютно не защитила интересы государства, просто достойна призрения, а при этом еще и о давлении на кого то списывать, это уже верх цинизма, хотя не удивительно, от этой никчемной власти.
IP: 95.237.137.---
elicottero87 _ 03.07.2010 08:23
iysiya,ikpabat-m

REBIATA VI TAK OTUPELI CHTO POTERIALI CHUSTVO IUMORA.CHITAITE VNIMATELNO PRO KAKOI ORGAN IA PICHU
IP: 93.73.89.---
Drava _ 03.07.2010 01:48
Это скорее это заявление Бойко - это попытка отмазаться, так как даже один из судей Стокгольмского суда сказал, что он впервые за всю свою многолетнюю судебную практику столкнулся с такой ситуацией, когда страна тупо отзывает свои иски и идет на мировую в интересах фирмы, зарегистрированной в оффшоре... на такой идиотизм наверно только нынешняя власть способна
IP: 93.73.89.---
Drava _ 03.07.2010 01:45
Все заявления Тимошенко как раз о том, что нынешняя власть тупо отказалась защищать национальные интересы в суде в угоду Фирташу - сам факто того, что НГ пошел на мировую с Фирташем это подтверждает
IP: 92.113.178.---
крабат-м _ 03.07.2010 00:49
Міністр підкреслив, що віддати 11 мільярдів кубометрів з газового балансу країни неможливо
Ну ну, Фірташа ми не залишимо в програші за будь яку ціну, краще зробити крайньою Тимошенко і всі довольні!
IP: 92.113.178.---
крабат-м _ 03.07.2010 00:47
elicottero87 _ 02.07.2010 21:43
ви хоч самі задумайтесь, про що кажете?! Яким чином Тимошенко, не будучи зараз ані міністром ані нардепом і взагалі не маючи впливової посади якось впливати на ті саме органи, де кругом зараз сидять люди Януковича? Це смішно!
IP: 92.113.178.---
крабат-м _ 03.07.2010 00:45
позиція Міністерства палива та енергетики залишається незмінною",
позиція Бойка в даному випадку логічна, прогнозована та вигідна, тільки не для України.
IP: 92.113.178.---
крабат-м _ 03.07.2010 00:43
Заяви Юлії Тимошенко щодо рішення Стокгольмського суду носять політичний характер і націлені на те щоб уникнути відповідальності
цікаво а на що націлена допомога Бойка Фірташу у заснуванні РУЕ? І який характер носить тісний звязок між Фірташем, Хорошковським, Януковичем та Бойком?
IP: 173.244.197.---
СКАЖИ ВЛАСТИ - НЕТ ! _ 03.07.2010 00:12
У Бойко увидели, как Тимошенко давит на органы

Это только начало.

Когда мы вас выпрем, Бойко за эти органы подвесят :)))
IP: 93.180.243.---
verbivka _ 02.07.2010 23:51
Tyr1942:
Бідно сердечні зовсім у розпачі бо вкраденим не скористались.
ТИ БАРАН! не бачиш справжніх ЗЛОДІЇВ!
IP: 95.135.218.---
Tyr1942 _ 02.07.2010 23:37
Бідно сердечні зовсім у розпачі бо вкраденим не скористались.
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 02.07.2010 23:09
lysiya:
Давление на правоохранительные органы идет от новой власти. Тимошенко нечего в таком обвинять
Вот и я так считаю, а Тимошенко единственная, кого они не в силе заставить молчать и не говорить людям правду.
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 02.07.2010 23:07
У Тимошенко одна цель, люди должны знать правду , а не слушать всю ту ложь, которая сейчас звучит с екранов телевиденья, таких каналов как тот же интер.
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 02.07.2010 23:04
Пусть нынешняя власть помнит о том, что рано или поздно они будут отвечать за то, что сейчас делают, с себя всегда нужно начинать.
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 02.07.2010 22:24
elicottero87 _ 02.07.2010 21:43
Видно в ваших словах влияние тупости регионалов. Мне вас жаль...
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 02.07.2010 22:22
позиція Міністерства палива та енергетики залишається незмінною",...
Тоесть антиукраинская позиция. Только Тимошенко защищает интересы нашей страны
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 02.07.2010 22:21
Давление на правоохранительные органы идет от новой власти. Тимошенко нечего в таком обвинять
IP: 93.72.62.---
sem. _ 02.07.2010 22:14
"Патріотизм" Бойка та Фірташа
http://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/17094.phtml
IP: 94.179.70.---
Gelen _ 02.07.2010 21:55
"Незважаючи на факт оприлюднення рішення Стокгольмського арбітражу, позиція Міністерства палива та енергетики залишається незмінною", - повідомляє прес-служба Мінпаливенерго.

************
Какая похвальная откровенность !

Понятное дело, министерству было бы много удобнее "выполнять"
стокгольмское решение, если бы его никто не знал. Теперь будет
труднее, но ничего - они справятся. РУЭ не будет в обиде !
IP: 82.56.92.---
elicottero87 _ 02.07.2010 21:43
SOGLASEN ---ZA ORGANI ONA TISNET XOROSHO VIDNO CHTO OPITNAIA