Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Азаров назвав плітками інформацію про VIP-машини чиновників

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.120.208.---
kotik1015 _ 21.07.2010 22:09
Тільки чотири німецьких Mercedes обійдуться державному бюджету більш ніж у 2 млн. грн. Вартість Audi А6 коливається від 35 тис. до 73 тис. євро
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
И что с этого???? Думаю, что ни одному человеку, которые платит налоги не станет легче от того, что узнает куда же эти деньги пошли!!!!
Просто кошмар какой-то! Тимошенко никогда бы себе и своим подчиненным не позволила бы там швырять бюджетные деньги!
IP: 77.120.208.---
kotik1015 _ 21.07.2010 22:07
Він додав, що також стоїть питання про зменшення кількості людей, "які обслуговують і працюють на державне управління".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Думаю, что оптимальным вариантом стало уменьшение количества людей, которые именно в министерстве и секретариате президента работают!
Вот это действительно очень сильно бы сэкономило бюджетные деньги!!!
IP: 77.120.208.---
kotik1015 _ 21.07.2010 22:05
Вот теперь и ясно для чего же им ещё один кредит от МВФ!!!
Ведь Тимошенко такой кредит взяла в период кризиса и то, так экономно обращалась с этими деньгами, да вся страна знала куда они пошли!
А тут просто так резко появился "дефицит бюджета"!!!!
IP: 77.120.208.---
kotik1015 _ 21.07.2010 22:03
Прем'єр Микола Азаров заперечує збільшення витрат Держбюджету на утримання влади.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Конечно, так оно и есть! Азаров не жалеет денег на себя и своих подчиненных, а самое главное, что Янек ведь все это приветствует!
Ведь и сам то самолет новый купил, то машинку за несколько десятков сотен евро!!!!
IP: 178.93.28.---
Svetlaya.ua _ 21.07.2010 10:20
Ага у них все прям слухи, он типа и не в ус не дует. Брехло старое. Отправляйся на пенсию, ты уже тоже маразматишь, как и вся ваша команда.
IP: 178.93.28.---
Svetlaya _ 21.07.2010 10:02
Крзис не влияет на них!у них куча денег в кармане -прозапас!!ну уберут они пару машин, и что?!
IP: 62.221.56.---
mavlo _ 20.07.2010 22:13
Сестра 2010 _ 20.07.2010 19:06
Тільки чотири німецьких Mercedes обійдуться державному бюджету більш ніж у 2 млн. грн.
А потім Азаров знову буде верещати , що з великим старання працює для свого народу, і все , що не робиться та купується - все для його блага . Тільки от яка нам користь , від цих зовсім дешевих авто ???нам простим людям ніякого, але є ще народ який ближче до Азарова, от їм є користь, це цей народ уряд завжди має на увазі коли говорить про народ.
IP: 194.44.160.---
mavlo _ 20.07.2010 20:53
"За цими плітками ховається кризовий і жалюгідний стан практично всіх наших галузей, що працюють на людей", - заявив Азаров. А Азаров з компанією значить на людей не працює? І апарат влади єдина структура в Україні, яка при сталій кількості працівників щороку збільшує своє фінансування як мінімум на 20%.
IP: 194.44.160.---
mavlo _ 20.07.2010 20:29
Чомусь Азаров має наувазі тільки автопарк Кабінету міністрів, мовляв ми нетільки не купуємо нові автівки, а ще й зменшуємо кількість старих. А всілякі там МВС і прочі держструктури за які кошти замовляють дорожезні авто, хіба не за бюджетні?
IP: 194.44.160.---
mavlo _ 20.07.2010 20:26
Та за стільки часу вже навряд чи хтось вірить у слова того отброса Азарова. Адже в Партії Регіонів політика така -- одне говоримо, інше маємо на увазі. А тут швидше за все задумана якась нова схема, про яку ще не прознали журналісти.
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 20.07.2010 19:06
Тільки чотири німецьких Mercedes обійдуться державному бюджету більш ніж у 2 млн. грн.
А потім Азаров знову буде верещати , що з великим старання працює для свого народу, і все , що не робиться та купується - все для його блага . Тільки от яка нам користь , від цих зовсім дешевих авто ???
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 20.07.2010 19:03
Прем'єрові Миколі Азарову не залишається іншого виходу , як нагло брехати , та у весь голос заперечувати збільшення витрат Держбюджету на утримання влади.
IP: 80.255.64.---
Chessjoker _ 20.07.2010 19:00
от кровососи)
IP: 188.163.116.---
Jamma _ 20.07.2010 18:40
Правильно. Старые машины списать и выкупить. Ну а новые прийдется покупать. Как же без авто.
IP: 95.135.230.---
cris _ 20.07.2010 17:39
Опять брешет Пахло:
http://www.guvmtz.gov.ua/doc/rpl2010_1407mvs.xls

Легкові автомобілі спеціального призначення для правоохоронних органів: 1 лот- типу "Мерседес Е-350" або еквівалент 2 лот-типу "Ауди А6" або еквівалент 3 лот типу "Тойота Кемрі" або еквівалент (3 лоти) (34.10.2)
Спецавтомобіль Мерседес Е-350 )))
IP: 62.80.163.---
Коzак _ 20.07.2010 17:34
Козел капустний тільки бекає - все для людей, працюємо на людей.... ТІЛЬКИ НА ЯКИХ САМЕ?
IP: 93.88.60.---
Ivanaev _ 20.07.2010 16:56
тупорылых корреспондентов 1-го национального полностью удовлетворил такой ответ и они не стали задавать непрофессиональных вопросов о том, для чего проводятся тендеры на закупку дорогих машин, если, как рубит правду-матку премьер-министр, новые машины не покупаются...
IP: 82.193.99.---
щеРус _ 20.07.2010 16:46
Може, зі своєї подачки, яку різні чиновники називають гордо пенсією, виділити надто бідному азарову (саме з малої літери, хоча б за таке "щастячко") кілька гривень.
IP: 178.92.64.---
Центр СБХ _ 20.07.2010 16:45
Чаще, массово и по существу нужно задавать власти вопросы об эффективном выполнении ею своей работы - народ для власти или власть для народа??? antihabar org - чем активнее граждане противодействуют коррупции, тем чище ряды чиновников.
IP: 95.132.101.---
shulka0902 _ 20.07.2010 16:36
щось азаров спочатку блеїть, а вже наступного дня забуває, що нарозказував, тозаявляв, що машини попереднього кабміну йому не пара, а тепер інше... шизофренія беденна хвороба януківців! скорочення витрат на утримання апапарату чиновників така ж правда як те, що ащаров буде їздити на ладі чи славуті!
IP: 194.44.50.---
Liz _ 20.07.2010 16:13
Ну дійсно комедія абсурду - автомобілі ж не голка у сіні - вони або є або їх немає і слова легко ж перевірити. Колись так само писали про авто з Держрезерву які ніхто не знайшов, а згодом виявилося що у Держрезерві дірка на мільярди і ніхто не винен, ніхто не покараний - усі залишились при своєму накрадеому. Так і зараз - Азаров гавкає в ефір про економію, а караван іде у нових авто і зі зібльшенням витрат на держапарат.
IP: 195.22.140.---
Cabra _ 20.07.2010 16:05
новина:

В Україні без світла залишилися 100 населених пунктів у 8 областях

http://shkidlyvo.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1111------100----8-&catid=6-2010-04-28-19-03-58&Itemid=7
IP: 93.73.128.---
makovo1 _ 20.07.2010 16:04
Открылся сайт прогноза погоды в Украине и мире
Укрметео.net
Приглашаем вас :)