IP: 94.27.64.---
VIL100 _ 26.07.2010 08:22
Сьогодні з'ясується, що жінка Зварича, або американська громадянка, або ізраїльська!
Відносно газового та нафтового бізнесу сім'ї Зварича, то про це ще була мова при Ющенко, який закрив на це очі, бо мав з цього зиск!
Згадайте про скандал, відносно освіти Зварича.
Цей, колишній мешканець США НАБРЕХАВ, ЩО ЗАКІНЧИВ ДЕКІЛЬКА ПРЕСТИЖНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ США! А ПРИ ПЕРЕВІРЦІ, ВОНО ЗАЯВИЛО ПРО КРАДІЖКУ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ! ПЕРЕВІРИЛИ І, ВИЯВИЛОСЯ, ЩО ВОНО БРЕХАЛО! НЕМАЄ У НЬОГО НІЯКОЇ ОСВІТИ!
ТОДІ, ЮЩЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО ПОСАДА МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ, Є - ПОЛІТИЧНОЮ ПОСАДОЮ І НЕ ПОТРЕБУЄ НА ФАХОВУ ОСВІТУ!
ЗАРАЗ, МОЖНА ВПЕВНЕНО СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО У ВЕРХОВНІЙ РАДІ, БІЛЬШІСТЬ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ МАЮТЬ КУПЛЕНІ ДИПЛОМИ, АБО ДИПЛОМИ, ЯКІ ПОВНІСТЮ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗАЙМАНИМ ПОСАДАМ У КОМІТЕТАХ!
ЯКІ ВОНИ ФАХІВЦІ, КОЛИ 40-50 РОКІВ ТОМУ ПОКІНЧАЛИ ВУЗИ, ВСЕ ЖИТТЯ ПРАЦЮВАЛИ НА ПАРТІЙНІЙ І КОМСОМОЛЬСЬКІЙ РОБОТІ, А ЗАРАЗ РОБЛЯТЬ ВИД, ЩО ЩОСЬ РОЗУМІЮТЬ У ЕКОНОМІЦІ ТА ЮРИСПРУДЕНЦІЇ!
ГАНЬБА!
IP: 109.108.238.---
OlehVn _ 23.07.2010 16:02
Зварич - засланый казачок, только от ЦРУ. Такой же как и Корнилов и другие засраные москальские свиньи от Кацапстана.
IP: 195.225.53.---
Янукович Віктор _ 23.07.2010 15:47
А я пропоную не платити податки в Київ.Харош жыровать на Украине!
IP: 213.186.216.---
васcя_ _ 23.07.2010 15:17
Если бы в свое время отделили бизнес от власти (как обещали на площади), то о чем бы сейчас верещали? А может и не верещали бы? А может поэтому и не отделили?
IP: 217.146.246.---
ogided _ 23.07.2010 11:00
Помнится мне, в 2005 году жену Зварыча уже тягали в прокуратуру за реэкспорт нефти. Он тогда еще был министром юстиции, и тоже заявлял о политическом давлении на него. Только тогда это были оранжевые враги:)...
IP: 89.209.5.---
Юнук _ 23.07.2010 09:58
Регіонам аби на людей наклепи звести, це все, чим вони вміють займатися.
А найкраще для них це пооббріхувати всіх.
IP: 195.5.9.---
Stanislav68 _ 23.07.2010 08:43
Вечно этот Зварич вляпается во что-нибудь. Министр юстиции без диплома.
IP: 92.113.85.---
lacky _ 23.07.2010 08:39
Rico:
їхав би назад в америку,так ні мля патріоти до корита теж хочуть,зварич це патріот в лапках,чого рило його варте,в америці враз би запруторили на років 20))
У американців точно б не було одного-зека президента...Там нема таких фанів даун басії і шансону...
IP: 193.93.13.---
georgekozak _ 23.07.2010 08:37
Чехня!
IP: 109.201.224.---
Rico _ 23.07.2010 07:10
їхав би назад в америку,так ні мля патріоти до корита теж хочуть,зварич це патріот в лапках,чого рило його варте,в америці враз би запруторили на років 20))
IP: 72.192.127.---
Hussar _ 23.07.2010 06:12
Тебя посадят - а ты не воруй!
IP: 89.105.243.---
XXXXL _ 23.07.2010 00:27
vvrman _ 22.07.2010 23:49
Или посадят или откупится.
Все эти крики про давление, это для идиотов. Там они все в "бизнесе" и ради "бизнеса" туда и идут.
---------------------------------------------------------------------------------------
+ 100 и идиотов у НАС не уменьшается!
IP: 173.244.197.---
СКАЖИ ВЛАСТИ - НЕТ ! _ 23.07.2010 00:04
.
Вот так появляются большинство "тушек".
Не только за деньги туда идут. Большинство - под давлением.
Давят тотально - на жену, детей и т.д.
Но ВСЕХ не передавите!
IP: 95.158.10.---
Dementor6 _ 23.07.2010 00:00
Сажать и сажать... сопли и слюни - для идиотов.
IP: 93.73.255.---
vvrman _ 22.07.2010 23:49
Или посадят или откупится.
Все эти крики про давление, это для идиотов. Там они все в "бизнесе" и ради "бизнеса" туда и идут.