Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Вилучені міліцією сервери одеської газети були ліцензійні

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 217.146.246.---
samas _ 24.07.2010 10:13
То не дивно що в них неліцензійне програмне забезпечення.
Якось в мерії Одеси відділ молоді презентував свій сайт журналістам, та під час показу на екрані з'явилось повідомлення про те що використовується неліцензійна система Windows.
IP: 77.52.60.---
d322 _ 24.07.2010 09:22
Ну страна папуасов и только! Уже столько раз учила их жизнь не держать сервера в этой стране и не пользоваться местными провайдерами, а они все туда же.
В ЭТОЙ СТРАНЕ МОЖНО ЖИТЬ И ЗАРАБАТЫВАТЬ ТОЛЬКО ЕСЛИ ВСЕ ДЕРЖАТЬ ЗА ЕЕ ПРЕДЕЛАМИ. И СЕБЯ ТОЖЕ...
IP: 109.108.238.---
OlehVn _ 24.07.2010 01:37
Одно из зеркал сайта работает
www.vilna.od.ua
Ещё есть смешная статейка. Рекомендую читнуть.
http://dumskaya.net/news/Miliciya_zakryl_sajt_Svobodnoj_Odessy-007918/
IP: 178.94.160.---
ast1991 _ 23.07.2010 23:34
pivcak:
Що значит - випадково? Це що, базарна баба чи силова структура, яка між іншим, має право застосовувати зброю. І якщо, не приведи Госполи, хтось "випадково" підстрелить невинну людину, це керівництово так само спокійно виправдовуватиме цю історію посиланням на випадковість? Тоді хай знімають погони і йдуть на базар , випадкові люди в міліції !
---------------
скоро выпадково людей убивать начнут !!! Боже что они сделали со страной за пол года ? Так засрать страну даже рыжие за пять лет несумели ! очуметь ! что ожидать завтра ????????????????????
IP: 109.108.238.---
OlehVn _ 23.07.2010 22:57
Одно из зеркал сайта работает
www.vilna.od.ua
IP: 193.111.114.---
Григорыч _ 23.07.2010 22:49
SH_Holms:
Янукович Віктор :
Андрухович виступає за відокремлення Криму і Донбасу.І я!
...головка от ...............))) торпеды...)
****

Що в міно-торпедній команді служив ? )))))))))))
IP: 178.94.90.---
pivcak _ 23.07.2010 22:09
Що значит - випадково? Це що, базарна баба чи силова структура, яка між іншим, має право застосовувати зброю. І якщо, не приведи Госполи, хтось "випадково" підстрелить невинну людину, це керівництово так само спокійно виправдовуватиме цю історію посиланням на випадковість? Тоді хай знімають погони і йдуть на базар , випадкові люди в міліції !
IP: 194.44.128.---
SH_Holms _ 23.07.2010 21:54
Янукович Віктор :
Андрухович виступає за відокремлення Криму і Донбасу.І я!
...головка от ...............))) торпеды...)
IP: 195.225.53.---
Янукович Віктор _ 23.07.2010 21:42
Андрухович виступає за відокремлення Криму і Донбасу.І я!
IP: 95.132.189.---
aqua2010 _ 23.07.2010 21:39
Нормальні люди вже давно зрозуміли, що треба реєструвати домени тільки у міжнародних зонах у американських реєстраторів та хост тримати за кордоном.
І самому виходити в інтернет через VPN.
І нічого тоды Янек з Хорошковським не зроблять!!!