IP: 194.242.103.---
_MiXaLo_ _ 05.07.2010 11:38
Просто наші українці забули.що вони платять податки по сьогоднішній день на медицину і їх ніхто не відміняв.а це дуже солідна сума.А тепер відкиньте ще тих.хто роками не хворіє і не ходить в лікарні.То деж наші гроші?А всі по кишеням у тих .хто стоїть.або крутиться біля медицини і самі собі ведуть начебто контроль та ще й плачуть.Казна медицинська пуста.а кожну годину ПаРашівці і їм подібні купляють підприємства.шикарні машини .вигулюють повій за кордоном.і не тільки вони.а і їхні дітки та родичі.А український народ.як був бидлом .так і залишився.а відпочинок і лікування буде йому тільки на південному березі Карського моря.за ту пенсію.яку Кааліція з Проффффесорами зробимла для вас в 65 років.
IP: 78.152.184.---
Astra379 _ 04.07.2010 23:48
popandopalo:
Зато на мерседесы, порше, бентли, ферарри и прихоти своих бл..ей у них все "вистачає".
---- 1000000%!
Это вам не Тимошенко, которая до последней минуты работы премьером обеспечивала сельскую медицину скорыми, апаратами искусственной вентиляции легких, УЗИ. У нее, невзирая на кризис, находились деньги на здравоохранение!
IP: 178.150.26.---
popandopalo _ 04.07.2010 20:52
Зато на мерседесы, порше, бентли, ферарри и прихоти своих бл..ей у них все "вистачає".
IP: 93.72.62.---
sem. _ 04.07.2010 19:31
mysl:
Які ви грамотні заднім числом! Це зараз, через більше, ніж півроку, коли з'явилася нова інформація, можна з розумним виразом обличчя розглагольствувати, був грип чи не було. На той час Тимошенко робила те, що від неї вимагала ситуація в країні і ВОЗ. Нічого страшного у тому немає, що люди перестрахувалися. Тому ніяких претензій до ЮВТ бути не може.
IP: 178.133.193.---
mysl _ 04.07.2010 17:29
"..повністю профінансовано буде лише програму імунопрофілактики.."
Ну кто бы сомневался?!. Не могут же отказать себе навариться на "закупках" вакцин!!!..:)
IP: 94.179.214.---
sensor+2 _ 04.07.2010 13:42
zuzj, точно! Сильна сила внушения Тимошенко, если она во всё мире заставила людей в марлевых повязках ходить.
IP: 178.93.227.---
патріот5 _ 04.07.2010 12:22
НЕХАЙ прДУНИ ОБМЕЖАТЬ СОБІ ПІЛЬГИ І ЗАРПЛАТИ ТОДІ ХВАТИТЬ НА ВСІ ПРОГРАМИ
IP: 95.134.17.---
Sparrow77 _ 04.07.2010 10:52
Цьогоріч найгірша за останні роки ситуація з закупівлями та розприділенням ліків для хворих на гемофілію.Минуло половина 2010-того,а гемофіліки не бачили жодного флакону життєвонеобхідного медичного засобу!Все відписки та відбріхування!Скільки ще влада буде глумитися над беззахистними?
IP: 91.214.65.---
zuzj _ 04.07.2010 09:11
Sunset:
При минулій владі, хоч і криза була, але на медицину коштів вистачало!
...........................................................................................................................................
Это было особенно заметно по раздутой до неприличия компании против гриппа, которого на самом деле не было и в помине. Раздутой, между прочим лично мадам ЮВТ.
IP: 95.189.168.---
Sunset _ 04.07.2010 08:42
При минулій владі, хоч і криза була, але на медицину коштів вистачало!
IP: 95.189.168.---
Sunset _ 04.07.2010 08:41
будуть менше красти, то й грошей вистачить!
IP: 109.87.208.---
baddi _ 04.07.2010 08:16
денег хватит только на виагру для чиновников высокого полета
IP: 77.52.55.---
Акаэсу _ 04.07.2010 00:37
Воровать надо меньше
IP: 93.73.50.---
Сабрина-2 _ 03.07.2010 22:40
не хватает денег на медицину, реформы, образование, армию. Зато на празднование 60-летия Януковича вполне достаточно. На Межигорье тоже хватает - жить стало лучше, жить стало веселей
IP: 122.245.3.---
Dionisy _ 03.07.2010 20:18
Хватит- не хватит денег на программы- без разницы. Лишь бы на Феофанию денег хватило - чтобы слуги народа не болели.
А для народа - зелёнка в аптеках есть- прекрасное лекарство.
)))))
Не болейте!
IP: 89.252.52.---
arv_125 _ 03.07.2010 19:59
Мытник следующая кандидатура для свободного полета после Семиноженко и Бойко. Бахтеева давно точит зубы на эту должность. Борьба между скорпионами в коалиции продолжается.
IP: 94.153.169.---
NOD 32 _ 03.07.2010 19:35
Звичайно не вистачає, а звідки тоді візьмуться вілли, яхти, Бентлі?
IP: 78.142.140.---
СКАЖИ ВЛАСТИ - НЕТ ! _ 03.07.2010 19:28
.
Денег хватило только на 5-этажную хатынку,
вагончик трамадола и ....