Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Податковий спецназ воюватиме з "білими комірцями"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 92.113.33.---
Svetlaya.ua _ 02.08.2010 11:58
Это подразделение Яныка, еще раз показывает, что все тут идет только против народа. Ну и что - ну придут ну ограбят честный народ, а люди будут и дальше молиться на этого яичного труса? Эээээ.... нет, скоро все кончится для власти бандитов, народ такого не прощает.
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 31.07.2010 13:04
Основним завданням головного управління спеціальних розслідувань стане боротьба з податковими правопорушеннями з боку транснаціональних та великих українських корпорацій
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да как расскажут, так просто поверить хочется! Ведь на самом деле, практически все такие большие компании в Украине принадлежат либо самому Янеку, либо его "братве", а из этого выплывает, что никто никого проверять не будет!!!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 31.07.2010 13:01
Да понятно, что и в этом подразделении будут работать только "пацаны" Янека, и создано оно для того, чтобы создать видимость контроля в Украине!
А ведь самое интересное, что нужно контролировать саму власть!!!!
IP: 178.94.57.---
Олекса_9 _ 31.07.2010 11:44
Забрали брата, через несколько дней труп брата пришлось забрать из морга. Потом забрали его, автора и главного героя книги "Менты вне Закона".
Его краткую биографию и подробнее о книге см. "Ментовский беспредел и как с ним бороться " http://baf.bagnenko.kherson.ua/casus.php?view=bespredel
IP: 178.94.57.---
Олекса_9 _ 31.07.2010 11:43
Забрали брата, через несколько дней труп брата пришлось забрать из морга. Потом забрали его, автора и главного героя книги "Менты вне Закона".
Его краткую биографию и подробнее о книге см. "Ментовский беспредел и как с ним бороться " http://baf.bagnenko.kherson.ua/casus.php?view=bespredel
IP: 91.124.49.---
2karsash _ 30.07.2010 14:46
А маузер им дадут?
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 30.07.2010 13:03
"Високоінтелектуальні" мєнти, що вміють лише пальці у двері затискати та влаштовувати "маскі шоу" будуть ловити "високоінтелектуальних злочинців"? РЖУНІМАГУ! Певно влаштовуватимуть "інтернет-засідки"? Якби Азаров розігнав нафіг своє улюблене дітище - податкову мусарню, прийняв притомний податковий кодекс та скоротив кількість паразитів-перевіряльників, зменшення "тіньової сфери" відбулося б без будь-яких "спецназів". Але ж окрім тупого тиску та здирництва цей дятел не знає жодних інших методів.
IP: 95.132.201.---
shulka0902 _ 30.07.2010 12:54
от якщо злочини економічні, хоча важко їх назвати, бо це лише незначні приховування доходів малого бізнесу, тоді як великий бізнес має такі приховування у надзвичайно великих розмоах - але це бізнесмени-регіонали і їх не турбують, то і тут спецназу податкового не потрібно. чи януківці бажають створити своєрідне сбу в податковій якій буде дозволено все! і злякуватимуть ними бізнесменів з несвої партії?!!!
IP: 95.132.201.---
shulka0902 _ 30.07.2010 12:51
інтелектуальна злочиність в економічнійсфері? ни хоч розхуміють суть цього словосполучення, бо якщо приховується доходи від "інтелектуальних продуктів" то для цього не потрібно створювати аж цілий підрозділ подлаткового спецназу... це лише марне викидання коштів, ну к завжди в розробках азарова!
IP: 195.225.53.---
Барак Обама _ 30.07.2010 12:40
А може Прем'єр-міністром України стане Хорошковський Валерій Іванович?А головою СБУ - Мустафа Найєм?Суть у будь-яких рокеровках в тому,щоб Мустафа став головою СБУ!

Командувач сухопутних військ США недавно ж приїжджав в Україну.
І кредит в 15 млрд $ МВФ здається дає.
IP: 93.73.128.---
makovo1 _ 30.07.2010 12:37
Сайт прогноза погоды в Украине и мире
Укрметео.net
Приглашаем вас к нам :)