IP: 91.124.108.---
katay0071985 _ 05.07.2010 14:13
ну надеюсь это не то что у нас...просто Янукович - беда. надеюсь полякам больше повезло!!
IP: 95.134.31.---
Sparrow77 _ 05.07.2010 11:43
Качинські в Польщі пережитки минулого-їх підтримували,голосували за них в основному пенсіонери та інший малопрогресивний суспільний прошарок.
Перемога Коморовського прогнозована та прогресивна.
Порівнювати Коморовського з Януковичем просто смішно.
IP: 193.151.58.---
gsi1966 _ 05.07.2010 11:27
Garmyder:
ligor _ 04.07.2010 23:04
babakatya _ 04.07.2010 22:58Дажа Польща отказалась от безумных цветных идей и стала на сторону помиркованного кандидата, типа Януковича
Что-то я не слышал, что бы Комаровский шапки тырил, путал страны, писателей с поэтами, называл своих избирателей геноцидами, бродил перед строем при исполнении гимна и читал 20 шрифт с проставленными ударениями.
______________________________
+100%
--------
Тем более, что Комаровский пронемецкий политик. Скорее Качинский "типа Януковича", хотя, пожалуй, политики такого типа, есть только в Африке.
IP: 92.113.170.---
Garmyder _ 05.07.2010 11:02
ligor _ 04.07.2010 23:04
babakatya _ 04.07.2010 22:58Дажа Польща отказалась от безумных цветных идей и стала на сторону помиркованного кандидата, типа Януковича
Что-то я не слышал, что бы Комаровский шапки тырил, путал страны, писателей с поэтами, называл своих избирателей геноцидами, бродил перед строем при исполнении гимна и читал 20 шрифт с проставленными ударениями.
______________________________
+100%
IP: 124.168.61.---
Boosik _ 05.07.2010 10:33
chutach _ 05.07.2010 09:29 : "...Невже Ви вважаєте, що в Україні Янукович переміг?..."
Нет, конечно!
Ющенко у нас победитель! :)))
IP: 93.73.84.---
chutach _ 05.07.2010 09:29
zmaylo _ 05.07.2010 06:04chutach:
Росія вже добралась зі своїми виборчими фальсифікаціями і до Польщі. Так як у нас проголосували за бандитів, так там і поляки проголосували за вбивцю свого президента. Цікаво, чит до виборів в США Росія приклала руку?
Не возвеличуйте ту росію - не така вона могутня як ви уявляєте або вона себе уявляє. Ані Польща, ні Америка не проголосує за вказівками, та ще й Росії!? Громадяни обох націй є патріотами своєї країни. Не можу думати, на жаль, такого про українців
Громадяни Польщі є патріотами і українці є патріотами, не є патріотами ті хто організовував вибори і рахував голоси. Невже Ви вважаєте, що в Україні Янукович переміг? Запитайте поляків, чи багато вони зустрічали прихильників Комаровського?
IP: 217.196.166.---
jivan _ 05.07.2010 09:13
Росія вже отримала холодний душ від Обами,та сама історія чекатиме з Коморовським
IP: 178.94.77.---
Тролль _ 05.07.2010 08:48
Русофобия перестала быть положительной чертой политика.
Оценивали совершенно по другим качествам. Вот и всё!
IP: 195.189.241.---
Morgenstern _ 05.07.2010 08:36
http://shiropaev.livejournal.com/51285.html
Широпаев хорошо написал.
IP: 217.196.166.---
jivan _ 05.07.2010 08:18
Польща обрала собі президента
----------------------------------------------------------------------------
а от цікаво,скільки отримали мудрі противсіхи
IP: 91.124.227.---
Басрак _ 05.07.2010 06:14
Жаль. Співчуваю полякам.
IP: 220.239.180.---
zmaylo _ 05.07.2010 06:04
chutach:
Росія вже добралась зі своїми виборчими фальсифікаціями і до Польщі. Так як у нас проголосували за бандитів, так там і поляки проголосували за вбивцю свого президента. Цікаво, чит до виборів в США Росія приклала руку?
Не возвеличуйте ту росію - не така вона могутня як ви уявляєте або вона себе уявляє. Ані Польща, ні Америка не проголосує за вказівками, та ще й Росії!? Громадяни обох націй є патріотами своєї країни. Не можу думати, на жаль, такого про українців
IP: 84.54.72.---
Dobrodetel _ 05.07.2010 04:18
Ура!!!! Ура !!! Ура!!! Бронислав Коморовский - призидент !!! Это -лучший призидент за всю новую историю Польши!!!! Польша -вперёд!!!!
IP: 94.248.72.---
Арiй _ 05.07.2010 00:29
vi290872:
Вірно, Свобода - чи не єдина ідейна партія. Люди, віддані ідеї, не продадуться, як НУНС чи БЮТ.
І не продадуть свій народ, а будуть працювати для нього
IP: 94.179.218.---
oqobo@ _ 04.07.2010 23:57
babakatya _ 04.07.2010 22:58
Дажа Польща отказалась от безумных цветных идей и стала... серой.
IP: 93.73.84.---
chutach _ 04.07.2010 23:31
Росія вже добралась зі своїми виборчими фальсифікаціями і до Польщі. Так як у нас проголосували за бандитів, так там і поляки проголосували за вбивцю свого президента. Цікаво, чит до виборів в США Росія приклала руку?
IP: 178.95.196.---
vi290872 _ 04.07.2010 23:27
Що би там хто не говорив, а поляки молодці. І нам треба вчитися в першу чергу в них демократії, влада владою, а порядність перш за все.
Буде і в Україні новий Володимир Великий чи Богдан Хмельницький. 70 років СРСР - термін не малий і свою справу партія Лєніна зробила і робить справно.
ВО "Свобода" - одна з тих організацій на яку треба рівнятись, а не на рижих масонів
IP: 178.95.196.---
vi290872 _ 04.07.2010 23:21
IP: 193.106.136.---
baybak_leo _ 04.07.2010 23:18
motirocky:
Після привітання суперника з перемогою Качинський попросив членів виборчих комісій бути дуже уважними при підрахунку голосів ))))
IP: 194.44.170.---
саймон _ 04.07.2010 23:10
__сукасука __ Побачимо що буде далі.Коли Коморовський вступить на посаду тоді буде видно.А те що російська агентура активізувалась -це факт.
IP: 91.210.87.---
motirocky _ 04.07.2010 23:07
baybak_leo:
Через 25 хв після закінчення виборів (о 20.25 за місцевим часом ) Ярослав Качинський на мітингу в своему штабі привітав суперника з перемогою
И ведь в суд не пойдет Качиньский жаловаться! Странный он все-таки...
Может, кое-кому есть поучиться кое-чему у соседей?
IP: 194.44.170.---
саймон _ 04.07.2010 23:07
__babakatya__ Поляки давно вже приктнулись -вони члени ЄС і НАТО.Тепер про поміркованого.Якби Коморовський хоча б заїкнувся що привезе у Варшаву на інавгурацію Гундяєва або підпише указ перебування на територїї Польщі російської військової бази -то висів би вже верх ногами на дереві.Ось так -бабо.
IP: 93.74.90.---
ligor _ 04.07.2010 23:04
babakatya _ 04.07.2010 22:58Дажа Польща отказалась от безумных цветных идей и стала на сторону помиркованного кандидата, типа Януковича
Что-то я не слышал, что бы Комаровский шапки тырил, путал страны, писателей с поэтами, называл своих избирателей геноцидами, бродил перед строем при исполнении гимна и читал 20 шрифт с проставленными ударениями.
IP: 77.120.80.---
сукасука _ 04.07.2010 23:02
саймон:
Польща давно в Європі і питання Росіі так гостро для них не стоїть.
___________
Я думаю після катастрофи під Смоленськом, і невтручання діючої влади в хід розслідування причин - питання Росіі для них не менш гостре.
IP: 194.44.170.---
саймон _ 04.07.2010 22:57
__cукасука__А як могли обрати Кваснєвського? Так отож...На рахунок проросійськості...На дебатах питнання про Росію практично не піднімалось.Спорили по соціальних питаннях ,медицині відносинах із Європою.Польща давно в Європі і питання Росіі так гостро для них не стоїть.На відміну від нас.
IP: 77.120.80.---
сукасука _ 04.07.2010 22:50
саймон:
__gulyajpole__ що розслідування причин авіакатастрофи під Смоленськом було справою честі для брата.
Це було справою честі для всіх поляків - і я не розумію, як могли єврпейці поляки вибрати президентом проросійського посткомуніста Коморовського.
IP: 178.94.86.---
Тролль _ 04.07.2010 22:48
gulyajpole:
ПОГАНО.. ФСБа править бал, але поляки не ми.. Розберуться, ще й повісять, тай не ризикне він лягати під Путіна.. От тільки до України відношення погіршиться..
________
Люди просто выздоравливают постепенно
IP: 194.44.170.---
саймон _ 04.07.2010 22:43
__gulyajpole__ Не вважаю що відношення до України кардинально поміняється.Інша справа що розслідування причин авіакатастрофи під Смоленськом було справою честі для брата.Він обіцяв довести до кінця цю справу.
IP: 193.106.136.---
baybak_leo _ 04.07.2010 22:40
Через 25 хв після закінчення виборів (о 20.25 за місцевим часом ) Ярослав Качинський на мітингу в своему штабі привітав суперника з перемогою
IP: 92.113.130.---
gulyajpole _ 04.07.2010 22:37
ПОГАНО.. ФСБа править бал, але поляки не ми.. Розберуться, ще й повісять, тай не ризикне він лягати під Путіна.. От тільки до України відношення погіршиться..
IP: 91.210.87.---
motirocky _ 04.07.2010 22:35
Патсо:
Всё-таки опрос-это погрешность в пределах 5% в лучшем случае.Поздравлять кого-либо рановато.
Ярослав Качиньский, проигравший во втором туре на выборах президента Польши, поздравил своего соперника с Бронислава Коморовского с победой.
IP: 91.210.87.---
motirocky _ 04.07.2010 22:32
И опять "все пропало"...
IP: 194.44.170.---
саймон _ 04.07.2010 22:29
__archibald__ Я тобі- гавноїд -.можу пояснити хто із нас дебіл.Навчись розмовляти нормальною людською мовою а потім відкривай своє вонюче рило.
IP: 77.120.80.---
сукасука _ 04.07.2010 22:22
Польські вибори пройшли по українському сценарію - Росія рулить
IP: 88.81.251.---
archibald _ 04.07.2010 22:16
IP: 194.44.170.---саймон _ 04.07.2010 21: ну ты редкий дебил ,все никак не уймешься,если у тебя маничка -иди лечись,а лучше повесься,меньше от тебя вони будет.
IP: 178.93.31.---
Vas5ja _ 04.07.2010 22:14
Патсо _ 04.07.2010 22:02
все таки погрешность больше(где-то 40%) победила ВАНА
IP: 195.93.160.---
Патсо _ 04.07.2010 22:02
Всё-таки опрос-это погрешность в пределах 5% в лучшем случае.Поздравлять кого-либо рановато.
IP: 194.44.170.---
саймон _ 04.07.2010 21:57
Якби обрали Ярека-то розслідування авіакатастрофи Президентського літака довели б до кінця.А так скоріше за все справу покладуть під сукно.