IP: 94.153.175.---
svatok1 _ 10.07.2010 21:18
Не знаю-не знаю, а вот менты, даже те, кто имел маленькую зарплату, в 40 лет идут на пенсию, а я вот не знаю, доживу ли вообще. Да, какие-то государственные льготы нужны, но только тем, кто был действительно на переднем краю борьбы с преступностью, и не такие льготы, что простому сертному и не снились. Разве это нормально, когда 12-15 лет (ведь остальные к 20 - это армия, учеба -- такое во всех и нас есть) продежурил в ментовке на телефоне, и он 40-летний заслуженный пенсионер. А другим в том возрасте, когда уже и работать трудно и на работу не берут (а то и нет ее в радиусе десятков километров - если живешь в депрессивном районе), приходится выкручиваться асеми правдами и неправдами...
IP: 195.43.43.---
amartin1976 _ 10.07.2010 16:47
bobbox _ 10.07.2010 12:22
Вчора на ток- шоу справив непогане враження . Дуже розумно себе иіи і дурниць не говорив . Розмова була предметна і без казочок .
______________
) Ги...
Могильов - розумна людина )
Я в ахуї )
IP: 195.225.53.---
Янукович Віктор _ 10.07.2010 14:01
Если уж Кремль не дает денег,свободы... Украине,то уж пускай лучше Украина будет 51-м штатом США.Да?
IP: 91.124.115.---
крушнаціон _ 10.07.2010 12:51
Розумію вас як ніхто інший , ця розпач , зневіра до політиків , тяжкий економічний час робить нас одинаками , відособлює від Держави як такої. Задумайтесь , згадайте наше минуле , не такі часи страшні ми здолали , не така сила нам протистояла , не так поступали з нашими рідними і близькими , це всього навсьго років 20 тому , але ми вистояли , змогли . здолали. Тому я вірю і знаю , що прийде час і ми станемо знову сильнішими , правдивішими , чеснішими , без лукавства і матеріальних потреб встанемо на захист своєї Держави , проженемо різного роду Могильових і йому подібних ПроФФесорів , інакшого не дано.-згинемо.
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 10.07.2010 12:29
bobbox:
Вчора на ток- шоу справив непогане враження . Дуже розумно себе иіи і дурниць не говорив . Розмова була предметна і без казочок .
===
Не счтая того, что погнал явную чушь по поводу нач.УВД Закарпатья, по которому возбудили дело в 2004 году и который работает на сегодняшний день...)))
IP: 188.230.47.---
bobbox _ 10.07.2010 12:22
Вчора на ток- шоу справив непогане враження . Дуже розумно себе иіи і дурниць не говорив . Розмова була предметна і без казочок .
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 10.07.2010 12:10
Sancho Pansa:
Ох он и чёрт.... Лицало дауна, а министр!
Точно. Інтелектом і сумлінням не спотворено.
IP: 178.93.156.---
ПЕТРО БАМПЕР _ 10.07.2010 10:57
месідж для підлеглих зрозумілий................відмазувати своїх....відмазувати, відмазувати і ще раз відмазувати
"За кожним фактом порушення прав людини ми проводимо найжорстокіші службові розслідування і пояснюємо всім, що дотримання прав людини - це пріоритет у роботі міліції"
ФАРИСЕЙСТВО У ВСІЙ КРАСІ
нахрен всіх у самольот як казав Колесніков........і дати стільки парашутів скільки розкрили справ відносно своїх, нерахуючи стрелочніків
IP: 82.193.99.---
uzhgorod-ua-patriot _ 10.07.2010 10:51
Ой, б...ть морда, просит керпича!
IP: 94.232.210.---
Sancho Pansa _ 10.07.2010 10:00
Ох он и чёрт.... Лицало дауна, а министр!
IP: 94.178.190.---
damanea _ 10.07.2010 08:38
Смотрел-смотрел на его лицо, теперь понял на кого он похож, это позврослевший Паксли из "Семейки Адамсов"!
IP: 91.124.45.---
крушнаціон _ 10.07.2010 08:28
Ми один одного ненавидимо . нищимо , а в цей час коріння проростає різного роду ПроФФесорів. Біда наша в роздробленості , в внутрішній ворожнечі. ненависті між собою яку так "прекрасно" сіють між нами наші вороги. Хіба не видно кого представляє так зване " Православ'я" у виді УПЦ МП, його " здобутки "знайшли винагороду в "нашого" керівництва на чолі з ПроФФесором. Це дуже і дуже страшна українофобська легалізована на теренах України організація. Поруч з тим у вищих ешелонах влади засіли резиденти чужої держави , різного роду кримінальні злочинці , яничари і лакеї які відробляють свої " провини " ( легалізовані злочини) перед тією Росією її структурами силовими. Шлях один : змінити раз і на все це все барахло криміналізоване яке добралось до Державного корита . Методи можуть бути різними, треба починати з "непокори", а дальше час вкаже.
IP: 91.124.53.---
крушнаціон _ 10.07.2010 03:00
vsevydjachyj _ 09.07.2010 23:27
ЯК НА ЙОГО МОРДУ ГЛЯНЕШ ТА Й ДУМАЄШ, ХТО ТО ТЮРЕМНІ КАМЕРИ ПОВІДКРИВАВ ?
___________________
Влада повністю укомплектована криміналом. Це щось жахливе.
IP: 91.124.53.---
крушнаціон _ 10.07.2010 02:48
Встидно навіть глипати на цю немиту мордяку. В минулому член ОЗГ кримського авторитета Мельника , особистий шофер. Це і є підбір кадрів.
IP: 91.124.53.---
крушнаціон _ 10.07.2010 02:45
НАГАДУВАННЯ:
Росія за допогою своїх лакеїв- емісарів тут на Україні все робить по розвалюванню, занепаду, Держави як такої. Ця владна мерзота, ще має право про щось базікати, але чого ми хочемо коли ми самі дозволили щоб нами управляли такі такі українофоби, особи які від слова Україна здригаються. Проаналізуйте: Президент, Премєр, Три Віцепримєри, Гол. През. Адміністрації, Міністри Оборони, УМВС, Освіти, Гол. СБУ, Сек. Нац, Безпеки, Гол. Сл. Розвідки, Нач. УДО, Нач КРУ, Нач.Укрспецекспорту є не українцями за походженням,люди взагалі які ненавидять цю Державу.В якій державі Європи, Америки ви побачите аналогічне. Може в Росії? В нас зараз при владі,як ніколи не видно тих, хто здатний відкрито заперечити, заявити що діється всередин владного і цього чужого багна. Страх за свої маєтки, за свою сімю робить з тих навіть і українців, які ще себе вважають ними, добравшись (отримавши з "щедрої" руки Януковича і Ко) до керівництва робить їх лакеями Януковича- Азарова і Ко
IP: 94.179.221.---
Vlad_iz_Kharkova _ 09.07.2010 23:59
Естественно, на многих постах не его выдвиженцы, их надо убрать. Кто сам не понимает, для тех есть Уголовный Кодекс.
IP: 93.180.225.---
vsevydjachyj _ 09.07.2010 23:27
ЯК НА ЙОГО МОРДУ ГЛЯНЕШ ТА Й ДУМАЄШ, ХТО ТО ТЮРЕМНІ КАМЕРИ ПОВІДКРИВАВ ?
IP: 109.95.44.---
потапчук _ 09.07.2010 23:18
від Ганьки Герман хвороба з дивною назвою "брехати, як дихати" поширюється з надзвичайною швидкістю