Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Хорошковському залишили крісло

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.91.156.---
Глас_Владимира _ 16.09.2010 13:22
Где почитать мотивирующую часть решения?
IP: 89.209.5.---
Юнук _ 13.08.2010 10:55
Зрозуміло на кого працює Хорошковський, і на кого працюють суди.
Зараз справедливості неможливо домогтися, бо влада у нас така.
IP: 178.94.115.---
OstGal _ 13.08.2010 10:24
Андрухович застрілить Януковича?

Янукович обріже Андруховича?

стаття на сайті

ОСТРІВ ГАЛИЧИНА
IP: 93.73.134.---
nvlnvl _ 13.08.2010 00:17
Придет время и все без исключения нынешние судьи должны быть отстранены. Судебная система коррумпирована. За принятие правосудных решений судьи берут взятки, за принятие неправосудных - тоже. Берут их, конечно не только судьи, но и другие чиновники, но очистку общества следует начать именно с судей. Пострадают и добросовестные судьи, но это - жертва во имя здорового общества. При нынешней власти такая "операция" конечно невозможна - судебная система ее, как видим, угодливо обслуживает. Но время придет... А пока паны судьи могут "панувати у своїй сторонці"
IP: 95.134.60.---
bajchyk _ 12.08.2010 23:04
navaho _ 12.08.2010 22:02

Вешать надо не Хорошковского, а судей!!
IP: 188.130.206.---
Михайло Галич _ 12.08.2010 22:59
Хорошковському залишили крісло.
*
У всій Україні не знайшлося електричного стільця?
IP: 95.111.149.---
verbivka _ 12.08.2010 22:54
ВСІ ХТО ПРОЧИТАЄ МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ! НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ ТА СТАТУСУ! ПРОПОНУЮ ПРОВЕСТИ АКЦІЮ ПРИСВЯЧЕНУ ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ! ЯКЩО ТЕБЕ ДІСТАЛА ПРОДАЖНА, ТУПА , МАРАЗМАТИЧНА ВЛАДА - ПОШЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ НА ТЕЛЕФОН ЧИ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ ТОВАРИША ЧИ ПРОСТО ЗНАЙОМОГО З ТЕКСТОМ: ДОСТАЛА ВЛАДА? - ДОСТАНЕМ І ЇЇ!!!!! ТИ І Я ЦЕ СИЛА!!!!!! АБО ВЛАСТЬ ДОСТАЛА? - ДОСТАНЕМ И ЕЕ!!!!! ТЫ И Я ЕСТЬ СИЛА!!!!!
IP: 109.104.182.---
navaho _ 12.08.2010 22:05
ЦЕ СТЕРВО , ФАНТАЗУЕ ЩО ВІН ШЕЛЕНБЕРГ ЧИ ГІМЛЕР , А САМЕ ПАПУЛЬКИНЕ ЧМО ЩО ПІСТОЛЕТА В РУКІ НЕ ТРИМАЛО .
IP: 109.104.182.---
navaho _ 12.08.2010 22:02
КИЯНИ , ЗАЛИШТЕ ЙОМУ ВІЛЬНИЙ КАШТАН НА МАЙДАНІ , МИ ПРИЙДЕМО .
IP: 95.132.82.---
Logic2009 _ 12.08.2010 22:02
З рівним успіхом як Хорошковському нарахували стаж пов'язаний з юридичною діяльністю,
можли в аналогічну діяльність зарахувати ВФЯ час перебування за гратами.
Тому не здивуюсь, коли Ківалов з Хорошковським присвоять йому звання заслуженого юриста.
IP: 94.178.74.---
Gelen _ 12.08.2010 21:59
"При цьому суд переніс складання мотивувальної частини рішення на 5 днів."
**********
Да, труднее всего мотивировать очевидные решения ...
Кроме того - жара ...
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 12.08.2010 21:47
не блондинка _ 12.08.2010 21:40 ...бріоліновий розвідник

)))
ві й так без вас
знають
шо
юля
не блондінка
а крашена стервр
)))
а от
її
та вас
забули політтюхтологи
проінструктирувати
шо
у розвідці
вже
років так 50
не користуються
бріоліном
)))
олєжкє мєдвєдєву
нєзачьот!
IP: 91.197.252.---
-Inferno- _ 12.08.2010 21:47
А что будет через 5 дней? Не первый суд уже оглашение мотивации переносит. Может снизойдет благодать божья или просто забудут об этом?
IP: 109.95.44.---
не блондинка _ 12.08.2010 21:41
Legal2007:
Паралельно з перманентним (19-річним) процесом зрощування бізнесу і влади сьогодні в нашій державі відбувається ще й безцеремонна приватизація адміністративних важелів відомою політичною партією. Таким чином, державну машину в різних формах використовує:

а) Партія регіонів, яка «прийшла надовго», а отже, готова перманентно вигравати вибори;

б) бізнес, який допомагає собі і партії, що прилаштувала його при владі;

в) чиновник, котрий наживається на хабарах, лобізмі і заповнює липові декларації.
IP: 109.95.44.---
не блондинка _ 12.08.2010 21:40
як доводить практика: багатий не перестає красти, а починає працювати на ще більш багатих! диви, не впади з крісла свою попою, бріоліновий розвідник
IP: 77.247.28.---
Legal2007 _ 12.08.2010 21:37
Точно Янык с командой закончат как Чаушеску и остальные диктаторы, не понимая, что не что не вечно!!!
ССУКИ сам бы лично головы бы поотрывыл!!!
IP: 93.73.153.---
mikestep _ 12.08.2010 21:24
Стрелец:
«…В бедных странах демократия кончается тем, что выбирают дебила и очень часто начинается диктатура…»
Очевидно народу надо "похаркать кровью", чтобы правильно сделать выбор...
====
раб, дорвавшийся до власти становится тираном, вполне вероятно, он может закончить как Чаушеску
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 12.08.2010 21:09
Сірий Сокіл _ 12.08.2010 20:48
РLUS:
"Титан України" віддали Фірташу
Уже?.

)))
уже некуда
)))
..державним холдингом "Титан України" керуватиме Олександр Нечаєв, лояльний до бізнесмена Дмитра Фірташу. З його приходом, вважають учасники ринку, в компанії з'явиться шанс на отримання інвестицій, а також вірогідність включення до структури нових родовищ. Одночасно всі відвантаження з України двоокису титану тепер контролюватиме найпопулярніший гравець газового ринку. Регіонали перехопили ідею екс-прем'єра Тимошенко зі створення ДХК "Титан України" і доручили управління нею людині Дмитра Фірташа. Нечаєв, за інформацією "ЭИ", стане гендиректором компанії. Раніше він очолював контрольоване ЗАТ Фірташем "Кримський титан" на посаді голови управління. Інформацію про його призначення підтвердив голова правління "Сумихімпрому" Євген Лапін, якого в Кабміні готують на посаду першого заступника гендиректора холдингової компанії
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 12.08.2010 20:40
)))
спокойствіє
только
спокойствіє
)))
все буде по-хорошковському!
IP: 91.202.145.---
Тарас_Бандера _ 12.08.2010 20:40
Незрозуміло... Невжже ВАСУ зарахував хорошковському стаж юриста, коли він прцював у зоопарку? Дивно... Схоже, що судьї ВАСУ теж проходили свій стаж у зоопарку. Тоді зрозуміло, чому у них туго з формальною логікою.
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 12.08.2010 20:39
)))
от кляті...
залоскотали
вже
до несхочу
нещасне українське
колективне
під-
с
відоме
)))
IP: 62.122.200.---
Convinto _ 12.08.2010 20:29
Я не здивуюся, Що ВАСУ завтра відмінить 10 Заповідей Божих, оскільки скажуть, що Бог не послухав Хорошковського і Яника. Що дивуватись, що жиди керують державою
IP: 77.120.53.---
СЕРГЕЕВИЧ _ 12.08.2010 19:56
Кто бы сомневался... ВАСУ может так же добавить к юридическому стажу работу валерика хорошковского шофером в зоопарке.(из трудовой книжки Хорошковго) ВедьЗоопарк и Суд : близнецы-братья!!!
IP: 77.120.198.---
kotik1015 _ 12.08.2010 19:30
При Тимошенко и порядок в стране был, и суды работали нормально!
А сейчас что творится, просто кошмар какой-то!!!
Когда же Юля уже придет наводить порядки!!!
IP: 77.120.198.---
kotik1015 _ 12.08.2010 19:29
Да ну понятно, а какое же ещё решение мог вынести это суд, суд, который находится в полном подчинении у Янека!!!
Вот это и есть "Украина для людей", правда, только нас за людей не считают!!!
IP: 109.72.119.---
Стрелец _ 12.08.2010 18:43
«…В бедных странах демократия кончается тем, что выбирают дебила и очень часто начинается диктатура…»
Очевидно народу надо "похаркать кровью", чтобы правильно сделать выбор...
IP: 109.72.119.---
Стрелец _ 12.08.2010 18:41
Цензор для УП _ 12.08.2010 16:56 - зайди в сортир и "отцензурируй" свой член...
IP: 109.72.119.---
Стрелец _ 12.08.2010 18:40
Бандюковский суд может признать Януковича богом, но от этого он не перестанет быть ЧМОм...
IP: 99.241.128.---
крижень _ 12.08.2010 18:27
Цензор для УП:
Це ж хто президент нашої країни? Крадій шапок, системний фальсифікатор, порушник Конституції і Законів України? А те, що суди завжди приймають однобокі рішення , не свідчить про те, що я сказав вище? Мабуть, ви один із холуїв яйцеушибленого, і вам плювати на те, якими методами "працює" ця влада..Але пам'ятайте - все змінюється, і не так рідко, як вам хотілось би.
IP: 93.183.236.---
manfred _ 12.08.2010 18:20
Цензор для УП _ 12.08.2010 17:56
Я кого то оскарблял?
А почему вы берете на себя ответственность и вообще кто вам дал право указывать куму то ,где его место?Вы батенька коммунист по сути..
"""Так что получайте и наслаждайдесь. А будете продолжать дурью маяться - получите еще. У нас для вас, как говорится, не заржавеет.""""""
А вот угрожать будете своим....А нам угрожать не надо, мы пуганые,и в 2004 четвертом такие как вы тоже угрожали, и что?
Еще раз повторяю если вы думаете что я вас боюсь или боюсь вашу власть ,вы очень глубоко ошибаетесь,я дураков никогда не боялся,я им всегда сочуствовал...
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 12.08.2010 18:05
"... трудовая биография г-на Хорошковского, кишащая различными должностями, которые он занимал в своей жизни (от водителя Киевского зоопарка до президента одной из крупнейших российских компаний), не содержит никаких сведений о его работе именно в отрасли права..."

Вот вам член!