Повернутись до публікації

Ющенка звинувачують у знищенні… бджільництва

П'ятниця, 20 серпня 2010, 11:29
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.95.122.---капітон20.08.2010 20:05
Головним уроком 2004-го був не вибір тієї, чи іншої людини, а сам факт того, що народ відстояв свій вибір. Народ повірив в себе. Це важливо.
IP: 95.132.69.---zeitgenosse20.08.2010 17:56
Панове, коментатори, а є серед вас хоча б один пасічник?Хоча б один хто памятає, як в 2005 році , вперше за роки незалежності бджолярам виділили кошти ,яких вистачало на придбання 3 кг цукру на одну бджолосімю.?Може хтось іще розкаже, коли і при якому премєрові, про таку допомогу забули?
IP: 77.52.222.---d32220.08.2010 17:23
Пчелы сдохли от тоски.
IP: 93.72.50.---SIngoniUM20.08.2010 17:13
На погане дерево всі кози скачуть :))
IP: 193.23.225.---Volff20.08.2010 16:37
neragul:
Вот и беда у нас в стране, что одна половина считает другую... как ты там сказал?... короче, умнее (а точнее хитрожопей), второй половины. Но в итоге имеют всех одинаково. Такие вот дела, хитрожопый ты наш. Много выиграл от того, что поверил другому и пусть даже никому?
IP: 77.121.65.---neragul20.08.2010 16:05
Volff:
Pervomaysk:
Ющенко с пчелами сделал то же, что и с людьми - он их похерил! Бл, и этому человеку мы поверили в 2004-м... ненавижу!!!
_____________________________________________________________________

Мне кажется, что этому человеку поголовно поверили одни рагули.
IP: 193.108.226.---аванс20.08.2010 15:05
Перекинув ющик вулик,
Звідти вискочили бджоли,
Стали бджоли юща жалить,
Больно жалить, загризать.
А на ранок він проснувся,
Глявув в дзеркало,придурок,
А в зображенні страхоття,
Жванію рішив позвать.
І придумав Жваній казку,
Бо не гоже бути кАкой,
Казку - наче люті "друзі"
Отруїли ющакА.
Ющик зразу витер сльози,
Успокоївся немного,
І сказав Жванюці - добре,
Ми надуримо хохлів,
А щоб більше був страшнючим,
То піду я у бджолярню,
Суну голову у вулик,
Хай кусают до чортів.
IP: 193.23.225.---Volff20.08.2010 14:35
Pervomaysk:
Не знаю Рыжука, зато хорошо знаю Ющенко, как президента. Давайте судить по конечному результату: меда в украине стало больше, он стал лучше, дешевле? Ответ очевиден. Ющенко с пчелами сделал то же, что и с людьми - он их похерил! Бл, и этому человеку мы поверили в 2004-м... ненавижу!!!
IP: 188.130.206.---Михайло Галич20.08.2010 14:12
Fl0ridor:
Вот не пойму, как это возможно "розсварити пасічників"?
*
Обізвати ''голубими''.
IP: 193.19.152.---Pervomaysk20.08.2010 13:45
Ющенко для українського бджолярства зробив головне - не заважав йому самостійно розвиватися. Ми добре пам'ятаємо 2003-2004 роки, коли у хворих головах чиновників з'явились ідеї поставити кожне господарство на суворий державний облік, коли хотіли кожному бджоляреві спускати згори річний план виробництва. Це ненормальна, хвороблива ідея, яка, врешті-решт, закінчилась би тим, що задля виконання обсягів поставок меду бджоли почали б збирати його не з квітів, а з цукрової годівниці. Це повністю спотворило б галузь, перетворивши її з оздоровчої на чисто підприємницьку, коли здоров'я людини відкидається на 22-й план, а на перший виходить прибуток. Те саме хоче зараз зробити і Рижук. Про яку кормову базу може іти мова? На Житомирщині мало полів? Не вистачає квітів? Та ні, там всього вистачає, крім совісті у голови ОДА.
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації