IP: 137.56.163.---
Hopkins _ 06.09.2010 09:22
До каких пор истинную борьбу с экономическими преступлениями будут прикрывать шумихой с важными фамилиями. Тигипку делать нечего, нужно еще проверять автомобили, что дочка купила. Пусть МВД сначала прояснит ситуацию с подаренным кадиллаком.
IP: 192.251.226.---
leningrad44 _ 05.09.2010 16:23
Это все сделано для дискредитации. Чтобы как в анекдоте - ложечки нашлись, но осадочек остался.
IP: 208.53.142.---
Odekolon _ 04.09.2010 09:32
Салоны автомобильные мутили, это стопудово. Зато воплей - прямо таки загор века раскрыли.
IP: 109.200.228.---
Вовочка точно из Одессы _ 04.09.2010 01:38
ВіщийО: Да шо Вы причепились?Ну знайшов чоловік стару заначку від збирання пустих пляшок від молока.Той шо не можє дочці подарунка зробити?
IP: 95.158.0.---
rook _ 03.09.2010 19:21
Блин дурака включил-я не знал ,денег не давал- да и вообще это немоя дочь ,журналюги сволочи оболгали.Когда это закончится блин?
IP: 178.94.110.---
ast1991 _ 03.09.2010 14:54
Интересно а таможня кому подчиняется не кабинету ли министров !
Эта власть только и умеет что языком молоть да дурака включать и стрелки переводить !
Проффесионалы бля !
IP: 213.154.220.---
bor1 _ 03.09.2010 11:41
а он не поял, что купил авто на 30% дешевле чем стоявшая такая-же рядом в том же салоне.
IP: 92.113.42.---
нас много _ 03.09.2010 02:05
Тигипко ты ж богатый - купи дочке черный мерс. А если серьезно - отобрать и наказать - незнание не освобождает - а народу приятно - в следующий раз нормальные законы будешь предлагать...
IP: 91.124.52.---
ВіщийО _ 02.09.2010 21:56
Шановний пан Тігіпкко! А звідкіля у вашої 25-річної Ані, гроші на "мерс"?
Я підозрюю, що вона їх заробила чесною працею за пару років після закінчення вишу. Тільки не кажіть, що то ваш подарунок, бо у наших урядовців зарплата не дуже...
IP: 93.74.35.---
antonov1 _ 02.09.2010 21:30
А иди ш ты! Кто бы мог подумать!? А с виду-то такой сильный, честный
и романтичный!
IP: 82.193.99.---
Кркк _ 02.09.2010 20:03
Чимось схоже на те, що казали TVi: закон порушила Нацрада, а лицензію забрали у каналів. Тут митниця порушила, а машину будуть забирати?
IP: 95.133.67.---
uncle_f _ 02.09.2010 19:59
Наливайко _ 02.09.2010 19:20
Скидається на те, що з бібіпки роблять такого собі ерзац-опозиціонера.
Ні, скоріше не братан він їм , все таки комсомолець.
IP: 109.254.49.---
гоблинорк _ 02.09.2010 19:24
Unknown Man _ 02.09.2010 19:02
Все правильно, ніби той мерседес продавався в підворотні десь чи на базарі з рук, не телефон чи телевізор. В салоні купили звісно, ось салон хай і відповідає.
Правильно , неправильно ... Конечно отвечать будет салон , если он участвовал в этих схемах ввоза , если там юридически чисто - ответит Вася таможенник который инвойсы смотрел .
А дочка Тигипко просто попала в неприглядную ситуёвину , и папашку потянула туда же .
Ну , так тут надо было мозгами думать , видела же что цены от дилерских сильно отличаются , но взяла .
А вины её в этом нет , если она не сама заказала эту машину , например , в угон , как в чёрных схемах .
IP: 95.133.17.---
Наливайко _ 02.09.2010 19:20
Скидається на те, що з бібіпки роблять такого собі ерзац-опозиціонера. Нібито він теж потерпів від режиму, і завдяки цьому може розраховувати на жалість і, відповідно, електоральну підтримку розчулених домогосподарок. А після виборів бібіпкині кадри знову зіллються із зеком у звичному екстазі.
IP: 192.251.226.---
Unknown Man _ 02.09.2010 19:02
Все правильно, ніби той мерседес продавався в підворотні десь чи на базарі з рук, не телефон чи телевізор. В салоні купили звісно, ось салон хай і відповідає.
IP: 95.133.67.---
uncle_f _ 02.09.2010 18:36
В цій інформації більш цікаво те чому менти озвучили прізвища клієнтів. Кожен хоче купити дешевше,а знати сіра вона чи ні кому це цікаво - купую в Україні - все(думаю таки ж в конторі купляли). . А то завтра прийдуть перевіряти номери телевізорів і т. п. Це дзвіночок для ТІгіпка
IP: 94.158.33.---
maslow _ 02.09.2010 18:35
Арбітр:
Тигіпко: - Дорогий український народе ! Я лох, бо нашу сім"ю кинули на круту тачку. Я це вам відверто кажу, з чистою совісттю. Так що не переживайте і підтримайте нових реформаторів !
Не мог бы ты привести в пример ДРУГИХ реформаторов, чистых аки лед горный?
IP: 94.158.33.---
maslow _ 02.09.2010 18:34
Мамед:
А чего єто ты, maslow, так за Тигипко переживаешь?
Я переживаю за твой моск. Исключительно. Чтобы желчь его окончательно не доела
IP: 178.93.53.---
Олекса_9 _ 02.09.2010 18:22
Забрали брата, через несколько дней труп брата пришлось забрать из морга. Потом забрали его, автора и главного героя книги "Менты вне Закона".
Его краткую биографию и подробнее о книге см. "Ментовский беспредел и как с ним бороться " http://baf.bagnenko.kherson.ua/casus.php?view=bespredel
IP: 62.221.56.---
Арбітр _ 02.09.2010 18:11
Тигіпко: - Дорогий український народе ! Я лох, бо нашу сім"ю кинули на круту тачку. Я це вам відверто кажу, з чистою совісттю. Так що не переживайте і підтримайте нових реформаторів !
IP: 91.90.17.---
zeroandr _ 02.09.2010 17:14
maslow:
Сраколиз Прашний
IP: 95.111.223.---
verbivka _ 02.09.2010 17:14
Шукають КОМПРОМАТ на Тигіпка , щоб зменшить його рейтинг.Та це дитсадок проти відвертої ПРОСТИТУЦІЇ мОгильова!!
IP: 94.158.33.---
maslow _ 02.09.2010 17:07
mito:
можна подумати, що тігіпко не знав, яку машину купляє його донька. можна подумати, що наші головні митники і міліціонери вперше почули про ізраїльські "сірі" тачки. просто смішно. намагаються обманути людей ,але народ вже і так побачив справжнє обличчя нової влади.
А СТАРА влада была лучше? И бедный народ так не побачив ее облыччя?
IP: 94.158.33.---
maslow _ 02.09.2010 17:07
Мамед:
А за налоговый кодекс ответственность будет лежать на тех, с кого будут драть по три шкуры, а не на его разработчиках?
Какая связь, чудик, с вышеописанным объяснением Тигипко? Абы что-то какнуть?
IP: 82.207.73.---
mito _ 02.09.2010 16:39
можна подумати, що тігіпко не знав, яку машину купляє його донька. можна подумати, що наші головні митники і міліціонери вперше почули про ізраїльські "сірі" тачки. просто смішно. намагаються обманути людей ,але народ вже і так побачив справжнє обличчя нової влади.
IP: 78.154.174.---
starstern _ 02.09.2010 16:32
Хорошковського ніхто знімати не буде !!!
Хто не вірить - поспілкуєтеся із людьми, які офіційно перетинають і розмитнюють товар. Зараз такі взятки вимагають на митниці, що більшість відмовляється щось сюди завозити офіційно.
Зараз "Україна для людей" від Регіонів.
Чи непомітно по рівню цін і кількості товарів на полицях магазинів, що життя покращилось вчора, а кожного вже точно чують і не довго ще будемо писати коментарі. СБУ працює і пише !!!
IP: 85.90.199.---
1234qwe1234 _ 02.09.2010 16:27
лоло:
дело в том, что как настоящий ленинец-думает одно, обещает другое, а делат совсем противоположное -пример тому -НАЛОГОВЫЙ КОДЕКС! И ЕГО ПРИЗЫВЫ ЗАТЯНУТЬ ПОЯСА -НА ФОНЕ РАЗЖИРЕНИЯ ВСЕЙ ЭТОЙ БАНДЫ ПРАВИТЕЛЕЙ! ТОЖЕ НЕ ПРИДАЮТ ОПТИМИЗМА!
IP: 62.244.5.---
=Pro$ecutoR= _ 02.09.2010 16:21
"У всьому цей бізнес-комсомолець встиг розібратися,причому давно"
Угу..... і екс допитуваний в ГПУ і відмазаний ними ж по фактам рейдерського захоплення ряду підприємств в Україні. :)))))
IP: 193.110.189.---
rotkiv3 _ 02.09.2010 16:21
наша влада в точисле и "честный" Бибко в своём репертуаре всех заставляет платить по рыночным ценам а сами не стесняются воровать и нахаляву пользоваться благами от власти. Одним словом пора приходит мочить их всех или на осторов Змеинный вместе с мерседесами ,домами и брюликами.
IP: 178.92.161.---
Центр СБХ _ 02.09.2010 16:15
Решить проблему просто - поменять ВСЕХ воров у корыта и изменить принцип работы власти - НО ДЛЯ ЭТОГО НУЖЕН НАРОД, - он есть в Украине? antihabar org
IP: 91.124.117.---
Sparrow77 _ 02.09.2010 16:14
"Я не встиг ще до кінця розібратися, але переговорив вже з однією людиною, яка там згадується, і ситуація виглядає трохи по-іншому", - сказав Тігіпко, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.
У всьому цей бізнес-комсомолець встиг розібратися,причому давно.
На 100% погоджуюся з Vasyal - доцю,купуй авто у оффіційного представника і спи спокійно.Тому не треба тут дурочку розігрувати,як папі так і доці.
IP: 93.73.64.---
ганна-ахметова _ 02.09.2010 16:13
лоло:
IP: 78.154.188.---narcis _ 02.09.2010 15:43
лоло _ 02.09.2010 15:38
А я верю Тигипко. Мне кажется он самым честным в этой компашке.
Звичайно самий чесний: в 1991 році встиг з посади першого секретаря обкому комсомолу одразу стати зам голови комерційного банку (мабуть за чесність, разом з коштами комсомолу)
___________________________________________________________________________
Ну не без греха. А кому туда (наверх) дорога? Зато никого не убивал, не судимый и т.д. Ну а что на комсомольских денежках сыграл - ну нехорошо, наверное... Тем не менее хоть криминала не числится.
-- Якщо мати на увазі вбивства, може і не числиться, але треба запитати у Тігібока, як наші цементні заводи стали ненашими і де поділося майно "Градобанку". Ці оборудки Тігібок провернув з Даніличем, тож рука руку вимила
IP: 95.132.119.---
Басрак _ 02.09.2010 16:09
Сьогодні можна звинуватити всіх українців у тому, що вони купують товари довгострокового вжитку - холодильники, телевізори і так далі - за "сірими" схемами.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Так що всі у каталажку
IP: 194.44.29.---
Vasyal _ 02.09.2010 15:56
Зашибись. Вице-премьер не может отличить серых дилеров от официальных. А виноваты таможенники.
Для Ани Тигипко: Если нужен Мерседес, то идти надо в Даймлер АГ в Украине, а не искать где Мерседесы по 10 тыс. долларов продаются.
IP: 94.27.95.---
__Antikiller__ _ 02.09.2010 15:56
У меня о серых схемах Тигипко напоминает телевизор )
Около 5 лет назад купил телевизор "Сони", в магазине весь товар был в кредит по низким ценам от Приватбанка. Сразу после того как все набрали технику в кредит - фирма тут же исчезла, офис закрылся, а кредит выплачивал год Приватбанку. Цены были чудесные, поэтому все сразу расхватали. Телевизор до сих пор работает и цвета хорошие )
IP: 195.149.70.---
лоло _ 02.09.2010 15:55
IP: 78.154.188.---narcis _ 02.09.2010 15:43
лоло _ 02.09.2010 15:38
IP: 94.27.95.---
__Antikiller__ _ 02.09.2010 15:53
sm89:
Приезжайте в Днепр, и Вам каждый второй расскажет насколько Тигипок честный))))))))))
--
Расскажите вы )
IP: 212.144.96.---
serjio _ 02.09.2010 15:53
Для віце-міістра інформація про незаконне ввезення дорогих автомобілів виявилася несподіванкою. Тобто, митниця є некерованою й непідконтрольною.
IP: 213.169.71.---
komyssar _ 02.09.2010 15:48
Бідна доця не знала та купила Мерс за 10 тис, долярів. Звідки папа з доцею знають що "Мерс" коштують трошки дорожче "Ланоса"
IP: 77.239.161.---
sm89 _ 02.09.2010 15:48
лоло:
А я верю Тигипко. Мне кажется он самым честным в этой компашке.
----------------
Приезжайте в Днепр, и Вам каждый второй расскажет насколько Тигипок честный))))))))))
IP: 78.154.188.---
narcis _ 02.09.2010 15:43
лоло _ 02.09.2010 15:38
IP: 94.248.55.---
Юрий Харьковчанин _ 02.09.2010 15:29
Лн тоже не виноват когда тырил в середине 90-х западные кредиты..