IP: 95.215.157.---
vcs _ 04.09.2010 14:16
запис Януковича у книзі почесних гостей в студію! Паржом)
IP: 46.118.95.---
realist_ka _ 03.09.2010 21:12
Як відомо, Янукович перебуває у Китаї з державним візитом. У березні 2010 він заявив, що призупиняє своє членство в Партії регіонів
Ойййййй, Янукович що хочеш скаже, коли сильно притисне) мабуть таку заяву треба було подати для здійснення в майбутньому свого коварного плану по захопленню влади...а зараз...хто має фактичні докази, що така заява дійсно була?? Викрутиться якось((
IP: 46.118.95.---
realist_ka _ 03.09.2010 21:10
"Ми домовилися, що буде підписана угода між Компартією Китаю та Партією регіонів, яка фактично займатиметься реалізацією наших стратегічних рішень"
От-от, ВАШИХ РІШЕНЬ! Для того, щоб Вам самим гарно жилося! Так хай вже китайці і заберають собі такого хорошого керівника, а нам спокій дадуть) А нашою країною будуть нормальні і розумні люди керувать, які будуть вдосконалювати країну для блага людей!
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 03.09.2010 20:34
Михайло Галич:
Наш великий президент - ще більший поліглот - трішки володіє хуейським діалектом.
:))))
Ху - вздохнул после визита в Китай Янукович.
А то этот Ху, все Ху из Ху, да Ху из Ху?
А я ни ху-ху, я Ух!
IP: 95.135.126.---
Придонецкий _ 03.09.2010 18:29
Dezdechado:
Получите прямую ссылку:
http://www.president.gov.ua/news/18005.html
Или сайт Президента Вам не указ, а происки оппозиции?
IP: 91.124.92.---
shulka0902 _ 03.09.2010 16:59
нічого дивного, він незабув, в принципі він і не виходив з неї, і його заява як доказ, що він як маріонетка лобіює інтереси лише депутатів партії регіонів, асаме великого бізнесу, та ніяк не демократичного суспільства!!
IP: 188.230.47.---
VLviv _ 03.09.2010 16:51
Black_Sea:
SIngoniUM _ 03.09.2010 14:45
"...Стіні кланявся?.."
Стіну китайці міцно тримали... :)))
----
Та вже на цей раз постарались :)))))))) Щоб Яник з ялинковича не став стінковичем.
IP: 188.230.47.---
VLviv _ 03.09.2010 16:49
"Між Партією регіонів та Компартією Китаю буде підписана угода" - совок тягнеться до совка. Єдина відмінність, що українські совки - електорат ПР - не так швидко розмножується :)
IP: 188.130.206.---
Михайло Галич _ 03.09.2010 15:54
Logic2009:
"та зробив запис у книзі почесних гостей."
Знову з папірця списував?
Невже на китайській?
Чи тільки підписався,
А в слові Президент не помилився?
*
Наш великий президент - ще більший поліглот - трішки володіє хуейським діалектом.
Чим більше помилок - тим більша схожість.
IP: 77.222.137.---
Moonrainbow _ 03.09.2010 15:51
Интересно получается:
1. Визит - государственный (деньги государственный).
2. Партия - нет.
3. Виктор Федорович - не член партии (тому що Президент).
4. Заяви Президент - от имени партии.
Вывод? :)
IP: 95.132.129.---
Logic2009 _ 03.09.2010 15:46
"та зробив запис у книзі почесних гостей."
Знову з папірця списував?
Невже на китайській?
Чи тільки підписався,
А в слові Президент не помилився?
IP: 78.24.72.---
Black_Sea _ 03.09.2010 15:13
SIngoniUM _ 03.09.2010 14:45
"...Стіні кланявся?.."
Стіну китайці міцно тримали... :)))
IP: 109.104.174.---
ludagir kiralena _ 03.09.2010 15:02
novodel :
Згодна,у нас поки що не однопартійна система.Але після наступних виборів ,завдяки адмінресурсу,в місцеві ради війдуть більшість ПР та їхні кишенькові партії.На нас чекає доля створення російського політикуму.ПР-Єдинороси,КПУ-КПРС,литвинівці-ЛДПР,може відморозки присмокчуться.До цього веде сценарій ,за яким діє нова влада.
Лише виборці,якщо вистачить розуму ,зможуть змінити цей ганебний план влади.Але,щось не втішають соцопитування,здається ,народу все подобається-цар-батюшка володарює!
Цікаво,як він зганьбився в Китаї?Може на цей раз Ганя Херман його тримала на короткому ланцюжку,щоб чогось не ляпнув?
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 03.09.2010 14:45
Янукович оглянув "ділянку Бадалін Великої китайської стіни" та зробив запис у книзі почесних гостей.
Стіні кланявся? Кого з великих китайців цитував? Народ вимагає подробиць візиту!
IP: 78.24.72.---
Black_Sea _ 03.09.2010 14:33
"...Між Партією регіонів та Компартією Китаю буде підписана угода..."
Залишається ще присвоїти Януковичу пожиттєвий титул "Глубокоуважаємий Гєнєральний сєкрєтарь"... :)))
IP: 193.23.122.---
novodel _ 03.09.2010 14:26
Вообще что это за замашки в стиле КПСС! Типа "Партия - наш рулевой!"
У нас вроде не однопартийная система и вообще кто ему такие полномочия давал? Совсем больной на голову или рисовой водки перепил?
IP: 86.47.126.---
Dezdechado _ 03.09.2010 14:24
Запис в студію..:-)))