IP: 91.124.16.---
2karsash _ 04.09.2010 17:37
Не верю.
Больше похоже на обицянкы.
IP: 178.93.77.---
dushka _ 04.09.2010 16:47
То залишив, то відмінив, то знову залишив, то знову відмінив...А ще горлопанили перед виборами, що в них є план виходу країни з кризи, є програма реформ... Т Р І П А Ч І, ЗВІЗДУНИ...
IP: 213.5.199.---
Андрей 07 _ 03.09.2010 20:48
shulka0902 , согласен с Вами. Что-то уж больно подозрительно насчет предпринимателей.. Чувствую где-то подвох. Скорее всего узнаем после выборов.
IP: 95.132.21.---
бухгалтер75 _ 03.09.2010 18:17
На повестке дня можно какать украинцам илим нет, Кабмин подумает!!!!
IP: 91.124.92.---
shulka0902 _ 03.09.2010 16:52
думаю, що це замануха для підприємців, щоб не виступали перед місцевими виборами і таким чином залучити їх голоси на благо януківців, азаров-янукович всі обіцянки виконують до абсолютно навпаки, але вже після.. того як виборці розвіщають вуха та поведуться, так і тут, треба януківців зупинити інакше і податки і газ, і харчі будуть за ціною золота!
IP: 79.143.39.---
Дівчина _ 03.09.2010 16:37
фифи _ 03.09.2010 16:22
Та я це розумію, вони ж обов’язково десь таки мають підсунуту свою свиню. Треба дочекатись того варіанту кодексу і прочитати, що вони там наваяли. Боюсь, що багато цікавого вилізе(
IP: 178.93.42.---
глас народа _ 03.09.2010 16:23
Дівчина _ 03.09.2010 16:18
"При цьому передбачається спрощення бухгалтерського обліку для фізосіб, що працюють за спрощеною системою оподаткування, а також пропонується скасувати податковий облік для фізосіб-підприємців"
А це мені щось зовсім не зрозуміло... Який податковий облік? ЧП на єдиному крім звіту по єдиному і в пенсійний більше нічого нікуди не здає. Ну ще книгу веде обліку доходів і видатків. Невже це збираються відмінити?)))
_____________________________
Действительно, очень интересная формулировка. Буквально "налоговый учет" означает свидетельство о едином налоге и свидетельство о регистрации. Если их не будет, то налоги можно вообще не платить.
IP: 86.111.231.---
фифи _ 03.09.2010 16:22
Рано радуетесь. 300 тысяч сохранят далеко не всем. Журналистам, рыночникам и еще паре-тройке видов деятельности. Но тем, кому сохранят надо будет, в зависимости от места жительства платить в месяц от 300 до 600 гривен, плюс отчисления в пенсионный фонд.
IP: 178.93.42.---
глас народа _ 03.09.2010 16:20
Predator X _ 03.09.2010 16:05
глас народа:
sm89:
Ви не маєте досвіду заробляння.
_____________________________
Я якраз i маю досвiд заробляння. Тому i цiкавлюсь налоговим кодексом
IP: 79.143.39.---
Дівчина _ 03.09.2010 16:18
"При цьому передбачається спрощення бухгалтерського обліку для фізосіб, що працюють за спрощеною системою оподаткування, а також пропонується скасувати податковий облік для фізосіб-підприємців"
А це мені щось зовсім не зрозуміло... Який податковий облік? ЧП на єдиному крім звіту по єдиному і в пенсійний більше нічого нікуди не здає. Ну ще книгу веде обліку доходів і видатків. Невже це збираються відмінити?)))
IP: 193.23.122.---
novodel _ 03.09.2010 16:12
sm89:
Интересно, что такое годовой годовой объем дохода? Чистая прибыль или оборот?
_________________________________________________________
Годовой объем дохода - это оборот. Так что при нормальной рентабельности прибыль будет мизерная. Инвестировать будет невозможно. Только в "тень"
IP: 178.95.36.---
Predator X _ 03.09.2010 16:10
Ander_:
З/п нижче мінімальної бути не може.
Це карається...в легальній сфері.
IP: 79.143.39.---
Дівчина _ 03.09.2010 16:09
Добре, що лишають, але безглуздо, що зменшують оборот до 300 тис. Що заважає замість одного чп з оборотом в міліон наробити три-чотири чп з оборотами по 300 тис? Який сенс? Треба дифірінціювати єдиний податок в залежності від обороту. Наприклад до 300 тис, - 200 грн, до 600 тис -400, до міліону - 600 грн і тд. Тоді чп можуть і касові апарати ставити, і не приховувати свою виручку, а писати реальні суми. Інакше матимемо в три рази більше чп і всі з оборотом до 300 тис.
Але те, що єдиний податок залишають, вже є добрим. Подивимось, які там ще виявляться нюанси в його застосуванні
IP: 178.95.36.---
Predator X _ 03.09.2010 16:08
sm89:
глас народа:
http://www.epravda.com.ua/publications/2010/09/3/246944/
IP: 88.81.253.---
Ander_ _ 03.09.2010 16:08
А можна і найманим працівникам не платити податок на прибуток при ЗП до 300 тис. гривень?
IP: 178.95.36.---
Predator X _ 03.09.2010 16:05
глас народа:
sm89:
Ви не маєте досвіду заробляння.
Тому й не зрозумієте ніколи і нічого.
Будь-яке фінансування держави можливе лише при вашій - найманих, убогих і тяжкопрацюючих за їду - покупній спроможності.
Якщо ви масово не купуєте дорогі автівки, діаманти і нерухомість, багато й різних - але масово !!! - ваш уряд змушений друкувати гроші.
І чим їх у вас буде більше, тим, насправді, їх буде менше ...
IP: 178.95.36.---
Predator X _ 03.09.2010 16:02
Наймані працівники всього світу завжди боролися за справедливу оплату праці, а не ЗА другу державну, Ющенка чи ПРОТИ бандерівців, Табачника і москалів. Озвіріла і ница в злиднях своїх від убогості і безпросвітності власного існування, тяжкопрацююча фактично за їду тупа українська бидломаса, - на шляху до усвідомлення такої древньої, як світ, і простої, як табуретка, апріорі очевидної істини.
Тільки масовий, реальний, грошима підкріплений попит найманих на товари і послуги може забезпечити бюджетні надходження і профінансувати державу як таку.
Найманих тому що – найбільше.
Єдиним злочином бидломаси є її покупна спроможність : горілка, пиво і решта - на хліб та молоко...
Олігархам не це цікаво : їх батьківщина там, де їх рахунки.
Але іншого принципу самоорганізації суспільства в державу ніхто й не вишукує.
Не буває тому що.
Інших...взагалі і в принципі.
Удачі ...
IP: 77.239.161.---
sm89 _ 03.09.2010 15:58
Интересно, что такое годовой годовой объем дохода? Чистая прибыль или оборот?
IP: 178.93.42.---
глас народа _ 03.09.2010 15:47
Что значит "отменить налоговый учет для физлиц-предпринимателей"-кто-нибудь объяснит?.