IP: 77.122.49.---
erty__ _ 06.09.2010 20:02
ми не відповідаємо очікуванням виборців
Ваші виборці в шоці!
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 06.09.2010 20:01
Падіння рейтингу Партії регіонів ..
Причина одна, ПР ніколи не дбала про людей, використали і все, от ттільки люди нагадають, хто кому служить.
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 06.09.2010 12:11
Розуміти мало, треба щось із цим робити. Судячи з діяльності влади, вона і не збирається розгортати роботу над помилками, бо наступні місцеві вибори ПР сподівається фальсифікувати тими ж методами, що і попередні президентські.
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 06.09.2010 12:08
Пані Бондаренко намагається красиво і витончено виправдати непрофесійні та антидержавні дії влади, які є основною причиною краху рейтингів ПР.
IP: 92.113.154.---
Svetlaya.ua _ 06.09.2010 10:35
Ну неужели хоть кто-то из Рыгоналов увидел реальную картину, и знает что они уже в одном шагу у обрыва. Да вы не получите и 5 процентов, так как действия правительства только вредят народу.
IP: 193.151.12.---
alesander.mishenko _ 05.09.2010 17:32
Падіння рейтингу Партії регіонів має і об'єктивні, і суб'єктивні причини...
..."Об'єктивна причина - це входження у владу...
Наконец то... Дорвались до кормушки.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 13:08
Депутат вважає, що найближчі півроку покажуть, наскільки партія чутлива до настрою виборців, наскільки вона може виправдати їхні сподівання та очікування.
Та як би тільки Янукович , перед виборами показав своє істине обличчя та виеазав свої істині наміри , при цьому відкрив усі свої карти , то та половина зазомбованого населення , яку він водив за ніс , швидко б прийшла до тями і зробила дещо інший вибір .
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 13:07
З кожним днем все більше людей усвідомлюють , що Янукович та його команда роблять усе можливе , щоб догодити Росії матінці , а інтереси своєї країни та свого народу у них далеко позаду . І молодці ті багато % українців , які вважають, що дії президента Віктора Януковича в першу чергу спрямовані на захист власних інтересів .
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 13:03
Падіння рейтингу Партії регіонів відбувається саме через Януковича та його політик , яка робить країну недієздатною. І це саме його велике бажання вдертися та утриматися при владі стало самоціллю та найбільшою мрією . За будь-які ціну: шляхом зради, таємних домовленостей, шляхом путчів , шляхом брехні , наклепів, маніпуляції та махінації ...
IP: 178.95.46.---
Predator X _ 05.09.2010 13:02
leokadij:
Гірко, боляче і принизливо, але - правда ...
IP: 178.95.46.---
Predator X _ 05.09.2010 12:59
Часу в запасі у Партії Регіонів не так і багато...спішать вони чомусь заполошно, розуміють, що накосять бабла рівно стільки, скільки встигнуть ...Треба, щоб і Ви всі побачили оте розуміння своєї єдиної реальної мети Партією Регіонів. Вона не дуже-то і приховує її - нема часу...і неможливо вже ...Але бабло-то вони Ваше успішно косять ...чим довше - тим більше ...Невже Ви не бачите єдиної і цілком реальної мети, яку ставила перед собою Партія Регіонів ?На який рівень і якого року вони можуть планувати якийсь вихід? Нафік їм то ? Вони години рахують, про пластичні операції домовляються, паспорти виготовляють, ресурси виводять і розміщують в безпечних та для всіх лохів із їх Інтерполами недоступних місцях ... Це ж очевидно.Будь-який кредит і під будь-який процент візьмуть, хай ще не народжені - але вже дєєєбіли, по опрєдєлєнію, апріорі - віддають...дурних не шкода ...
І про такі, єдиноможливі, наслідки виборів такого президента ДО ВИБОРІВ ЗНАЛИ ВСІ АБСОЛЮТНО.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 12:59
Я не знаю , що там зрозуміли в регіонах , а саме українське суспільство готове до змін , і воно більше не допустить всіх тих знущань , нищення демократії в країні , заборон ,фальсифікацій на виборах , та бездіяльних мужчин до влади , які уявили себе вічними господарями країни . Тому що вірить і знає , що в хаті і в державі порядок може навести тільки жінка , і за жінкою наше світле майбутнє.
IP: 77.120.56.---
leokadij _ 05.09.2010 12:17
Среди хищников побеждает не самый умный, а самый кровожадный. Точно так же в аморальном обществе поднимаются вверх моральные уроды – и чем выше, тем хуже. ПРОИСХОДИТ ОТРИЦАТЕЛЬНЫЙ ОТБОР. Поэтому Верховная Рада, Кабмин, Администрация президента – сборище подлецов, убийц и жулья. Это не случайно, таков ЗАКОН ОТБОРА. Мораль не изменишь. Надежды нет. Только через кровь.
Теперь главнокомандующий ВС Украины – гопник, урка, сын дезертира и полицая в селе Януки, ни одного дня не служивший, потому что в армию не брали с судимостями. ПОЗОР Украины!!!
IP: 77.120.56.---
leokadij _ 05.09.2010 12:16
Поколения меняются, а характер народа остается. Как он передается? 80% через язык, 20% через обычаи. Население Донбасса – на 90% городское и на 100% русскоязычное. Здесь русский дух, здесь Русью пахнет! Поэтому Янукович не “копирует российскость” как говорит Рахманин. Янек сам такой и всегда таким был. А Украину они любят, но без украинцев. Для «донецких» СВОЙ-ЧУЖОЙ мгновенно определяется по языку: говорит по-украински – значит, чужой, враг. Вчера знакомый сказал: пострелять бы всех “бендеровцев” и украинцев заодно, тогда будет порядок. Так-то.
IP: 77.120.56.---
leokadij _ 05.09.2010 12:13
Ну, с Януковичем давно всё ясно - Украина чужая страна ему, сыну дезертира и полицая в селе Януки в Белоруссии. У Путина в сейфе есть папочка на него, и Янук знает, какие там бумаги... Меня поражает другое - откуда столько украинцев - предателей украинского дела, все эти Яценюки, Тигипки, Ганны Герман, Шуфричи...и т.д. и т.п., на чолі с главным предателем - Ющенко. Видать, предательство - одна из родовых черт украинского характера. Значит, этот народ достоин этой власти...Янук победил в 9 областях из 26. Почему он правит всей Украиной? Потому что его привела к власти украинская «элита» (Ющенко, Тигипко, Яценюк и др.) и Донбасское БЫДЛО. Мораль быдла: ЖУЛИК – молодец, умеет жить! А этот - БАНДИТ, но НАШ БАНДИТ! Я 70 лет живу в Донбассе, знаю эту кодлу изнутри. Сюда после войны завезли миллион зеков на стройки шахт и химзаводов. Донбасс – потомки зеков.
IP: 193.17.253.---
valen-tina _ 05.09.2010 02:33
Конечно рейтинги ПР падают. Летний политический сезон лишил людей последних иллюзий (у кого они были) относительно нынешней власти и сделал абсолютно очевидной и понятной для всех ее настоящую сущность. Никто Украину для простых людей, как и ожидалось, строить не собирается, а следовательно никакого улучшения жизни у украинцев не будет ни сегодня, ни в ближайшем будущем.
IP: 193.17.253.---
piter-pan _ 05.09.2010 02:33
Ніяких помпезно обіцяних реформ не буде. Янукович з Тігіпком підмінили їх підвищенням пенсійного віку, переходом до ринкових (світових) цін на газ та послуги ЖКГ при заморожених зарплатах, а також оголошенням про остаточний розпродаж державних підприємств, які олігархи не встигли приватизувати у попередні роки, до того увели цензуру та не збираються боротися з корупцією.
IP: 193.17.253.---
piter-pan _ 05.09.2010 02:33
Як можна й надалі підтримувати Партію регіонів, якщо все, що обіцяв головний регіонал на виборах, виявилося суцільним обманом. Виконувати свої обіцянки у нього немає ні бажання, ні здібностей, ні ресурсів.
IP: 193.17.253.---
mariella _ 05.09.2010 02:29
Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, рейтинг Партії регіонів (якби зараз відбулися парламентські вибори) знизився з 42 відсотків у травні до 27 у серпні цього року. Маловтішними для Януковича&Co є й інші результати цього дослідження.
IP: 193.17.253.---
presa-a _ 05.09.2010 02:25
Цілком закономірно, що після таких викрутасів влади наприкінці літа було зафіксоване досить істотне – у півтора рази – падіння рейтингів Партії. Схоже, разом з літом закінчується і медовий місяць для команди Януковича. Вона так і не виправдала сподівань своїх виборців і водночас підтвердила усі найгірші очікування тих, хто за головного регіонала не голосував.
IP: 193.17.253.---
vladlen _ 05.09.2010 02:22
Саме тому вони наполягли на даті виборів – 31 жовтня. Головна причина проста і, водночас, банально-прозаїчна – у Януковича вирахували, що саме осінь поточного року – останній для них шанс отримати на місцевих виборах більш-менш достойний результат, бо потім їм нічого не світить.
IP: 193.17.253.---
vladlen _ 05.09.2010 02:22
Партія регіонів чудово розуміє, що їхній рейтинг буде невпинно падати. Така тенденція стане невідворотнім наслідком провальної соціально-економічної політики уряду і президента, яку вони проводять сьогодні.
IP: 95.215.157.---
vcs _ 04.09.2010 14:24
deleted:
А я за Януковича. Нацюки отвратные пАдонки
Хорошо, что таких, как тьі все меньше и меньше! :)))
IP: 79.143.34.---
vpc _ 04.09.2010 10:32
Віктор2010:
Будет у вашего проффесора - как у Юща 5%.
..............................................
К сожалению, меньше 20% не будет. Там иррациональное мышление на уровне свой-чужой. Даже если им на головову нагадит проФФеСор - все равно будут за него голосовать. Что, впрочем , и происходит последние 10-15 лет. Это психология хозяин-раб(
IP: 109.87.242.---
проффесионал _ 04.09.2010 09:38
А кто сообщит эту новость НАУКОВЦЮ ? Ведь он с гарячя в дискуссии и глаз выбить может.
IP: 193.93.13.---
georgekozak _ 04.09.2010 07:42
РЫГИ -АНАЛКА КАК В ВОДУ СМОТРИТ...
IP: 178.94.43.---
rusyn_a _ 04.09.2010 07:15
сподіваюсь, такими цінами і зарплатами ми отримали необхідне щеплення від ПР. тільки злодії та дауни будуть голосувати за донецьких.
IP: 95.133.75.---
Віктор2010 _ 04.09.2010 02:49
Будет у вашего проффесора - как у Юща 5%.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →