IP: 178.92.95.---
М.Бендерский _ 06.09.2010 17:48
Есть страны которые живут и без Конституции. И дай нам Бог, так жить! Наверное проблема не в Конституции, которая не может быть закостеневшей, а в изжившей себя политической элите. По сатистике той же Ю.Тимошеко (на её офиц. сайте) количество сторонников независимости уменьшилось за 19 лет до 51%. Если такая тенденция сохраниться, то ещё через 19 лет будет 2%! "Вона мабуть не працювала!".
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 06.09.2010 14:09
Astra379:
что не напиши - янычары все равно перекрутят.
На борзописців, які вилизують злочинну владу, не варто звертати ніякої уваги. РОзумні люди здатні оцінювати діяння регіоналів з власного досвіду, а не через призму заангажованого сприйняття "голубих" писак. Зрештою, тим, хто захищає Януковича і Ко, можна тільки поспівчувати - ліпити з лайна кулю - це, мабуть,непросто :)
IP: 95.132.99.---
Astra379 _ 06.09.2010 13:15
что не напиши - янычары все равно перекрутят. И пока они не наворуются - ниче в стране правовыми законными методами не изменить. Тут два выхода - или ждать пока они нажрутся и треснут, или треснуть их. Да так, чтобы вспоминать про принадлежность к ПР было стыдно.
IP: 92.113.154.---
Svetlaya.ua _ 06.09.2010 10:17
Сегодня бандюковичу никто не даст переписать конституцию. Пусть во-первых подумает о народе, который ему быстро глотку перегрызет, если он что-либо надумает изменить. Я думаю. что ему вообще недолго осталось править после осенних выборов, пусть собирает свои монатки и валит в места не столь отдаленные, но настолько ему знакомые, и Азика с Ганькой прихватит с собой.
IP: 92.113.48.---
vasya75tolya _ 06.09.2010 07:17
у нас постійно одна й та сама проблема, коли приходить до влади нечесна політична сила, вона позіхає на монополію у владі , так робив Кучма, так робить Янукович, і коли вже ми з вами встановили демократію, то так її губити боляче. бо це може трапитися назавжди
IP: 92.113.48.---
vasya75tolya _ 06.09.2010 07:16
а Януковичу навіть п'яти мало, він на сім позіхається, да ми з вами вже повимираємо як динозаври за перші роки правління цього довбня.
IP: 92.113.48.---
vasya75tolya _ 06.09.2010 07:14
на жаль то тільки Тимошенко розуміє та її команда, інші танцюють під дудки спонсорів. регіоналів. бандитів і ніяким чином не відстоюють інтереси народу!!
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 14:49
Напревеликий жаль українці сьогодні мають Конституцію, але не мають її гаранта. Бо Янукович , як наш гарант , і справді за такий короткий період встиг зруйнувати дух головного Закону країни...
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 14:47
Без сумнівів можна стверджувати , що з такою владою , яку ми сьогодні маємо , ми точно не отримаємо того , щоб Конституція була для всіх громадян справжнiм Основним Законом, який гарантує та надійно захищає права та свободи людей.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 05.09.2010 14:46
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає необхідним підготувати і ухвалити новую редакцію Конституції, бо добре знає , що нова Конституція повинна передбачати норму про можливість позачергової зміни влади.
IP: 93.74.19.---
Spirito _ 05.09.2010 13:59
"Нам один раз треба набратися мужності..."
Гарно сказано. Хто і як буде реалізовувати,а головне,щоб мирним шляхом.Народ уже не стерпить ні шокову терапію,ні чергову революцію.Людей перегодували гаслами.Політики,Ви змушені сісти разом на одному полі.Дайте людям спокій!
Мир Вам.
IP: 95.133.94.---
aaa___ _ 05.09.2010 11:07
"А я такая растакая но мой поезд ушел"
.
IP: 99.241.128.---
крижень _ 05.09.2010 02:58
неофит:
Хто її опонент? Левченко? Він же долдонить завчені фрази, як папуга.
У регіоналів є і "кращі" опоненти Тимошенко - Чечетов, Колесніченко,
Лук'янов.Їх видресували повторювати лозунги, придумані Ганною Г.
Ця компанія ніколи не стане опонентами Ю. Тимошенко, бо для цього треба мати дещо, чим ця братія не володіє і ніколи не володітиме.
IP: 77.52.254.---
yel _ 04.09.2010 23:48
Вообще, Тимошенко достойно выступила, она на данный момент представляет реальную оппозицию, а не номинальную как некоторые политики типо Яценюка
IP: 77.52.254.---
yel _ 04.09.2010 22:34
Стране действительно нужна конституционная реформа - Тимошенко вполне логично заявляет
IP: 77.121.65.---
neragul _ 04.09.2010 20:47
neznajka2:neragul:
Советская Конституция не позволяла ломать страну, а её сломали вопреки референдуму 18 марта 1991 года.
---
ПРданул "старый" коммунист...
____________________________________________________________________________________________
Ты действительно незнайка! Все старые рагули от политики были коммунистами. Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Павлычко, Вакарчук, Яворивский, Тигипко и пр. Рагулиха Тимошенко по возрасту не могла быть в КПСС, но была активным комсомольским деятелем. А для меня вступить в компартию было то же самое, что вступить в г..но, и я уклонился от такой чести.
IP: 77.121.65.---
neragul _ 04.09.2010 20:29
neznajka2:neragul:
Советская Конституция не позволяла ломать страну, а её сломали вопреки референдуму 18 марта 1991 года.
---
ПРданул "старый" коммунист...
_________________________________________________________________________________________
Ага, будешь вонять, Украина окажется там, где СССР.
IP: 94.244.177.---
неофит _ 04.09.2010 19:04
__Antikiller__ _ 04.09.2010 11:57
По поводу вчерашего Шустера, с Тимошенко дискутировать невозможно и бесполезно. Она врет вдохновенно и без остановки.Даже нахамив, ее речь прервать проблематично.Ее словесный зловонный понос выводит многих из себя, а у оппонентов сдают нервы.
Да.да.... ЕЁ аппаненты слабачки.... фуфло-с.
IP: 188.231.169.---
gosudarstvo _ 04.09.2010 15:02
Януковощу не выгодно, чтобы Конституция была правильная. Ему нужен такой закон, который бы разрешал обдирать народ, а в случае опасности железобетонно мог Яныка защитить.
IP: 188.231.169.---
gosudarstvo _ 04.09.2010 14:34
Пусть Приматы не путают. Конституция - это не проституция и нельзя с ней так обходится и денег на ней тоже не заработаешь. Конституцию просто нужно соблюдать.
IP: 188.231.169.---
gosudarstvo _ 04.09.2010 14:04
Регионалы понимают, что для того чтобы внести изменения в Конституцию и сделать Януковича царем им надо 300 депутатов, которых они не насобирают. По этому они решили просто вернуть назад Кучмовское правление и отменить принятые в 2004 году изменения.
IP: 188.231.169.---
gosudarstvo _ 04.09.2010 13:56
Рыгиналы ввели в расговорную речь виражение "положить на конституцию". И моло того, что они ввели это выражение, они еще и показали как это сделать.
IP: 188.231.169.---
gosudarstvo _ 04.09.2010 13:55
Конституция Украине нужна Украинская, а не бело-голубая испорченная ПРиматами. По этому нужно тщательно отнестись к ее новой редакции и написать уже так, чтобы не изменять.
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 13:00
mavlo _ 04.09.2010 12:38
krabat-m:
"А з вами навіть веселіше на "правді"..."
"...Жаль чта ми так і нєуслишалі начальніка транспортного цеха..."
IP: 94.231.72.---
mavlo _ 04.09.2010 12:39
erty__:
Так. Регіонали самі на всю країну показали свє лице, верніше його відсутність
IP: 94.231.72.---
mavlo _ 04.09.2010 12:38
krabat-m:
А з вами навіть веселіше на "правді"
Це едине що вмієте?
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 04.09.2010 12:37
mavlo:
Хто і як не каже а факт залишиться фактом - Тимошенко просто не жали можливість відповідати і висловлювати свою думку
Потому как не хотят чтобы людям объяснили, за кого их держит эта власть, как называл казлами, так и действуют. Но Юля все таки успела кое что донести людям и главное поведение хамовичей, само все за них сказало.
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 12:36
mavlo _ 04.09.2010 12:34
"... боялись почути впевнену відповідь на питання..."
Нудак...Ждемо відповіді на поставлені запитання...МАВЛО-БРЕХЛО?
IP: 94.231.72.---
mavlo _ 04.09.2010 12:36
перший:
Весь показ регіоналів на шоу нагадував вечірку тараканів які дуже не хотіли віддавати свою нову квартиру
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 12:35
mavlo _ 04.09.2010 12:33
"... факт залишиться фактом - Тимошенко просто не жали..."
Ага...Просто...Жали, жали і не жали...:-)
IP: 94.231.72.---
mavlo _ 04.09.2010 12:34
Склалось враження що регіонали не давали відповідати тому що звичайно боялись почути впевнену відповідь на питання від Тимошенко
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 04.09.2010 12:33
__Antikiller__ _ 04.09.2010 11:57
Да уж, зловоние слева вчера было невыносимым, даун..асс продемонстрировал себя во всей красе и и менно это было показательным, поддержка тут же катилась вниз, посмотрите уже на это объективно, вы достали вместе со своими даунами!
IP: 94.231.72.---
mavlo _ 04.09.2010 12:33
Хто і як не каже а факт залишиться фактом - Тимошенко просто не жали можливість відповідати і висловлювати свою думку
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 04.09.2010 12:29
Свечной заводик _ 04.09.2010 11:59
Отара то в Януковича і вчора можна було в цьому переконатися, волали як різані, а Левченко, молоде покоління хамовичів, був на висоті хамства! Щодо порідшала, то не володієте інформацією, досить строчить, озирніться і побачите, вас там ти да я да ми з тобою, народ в шоці, вчора це було також яскраво видно.Хоча, кому я щось доводжу..самі це знаете, волання доводить це.
IP: 95.135.48.---
Свечной заводик _ 04.09.2010 11:59
Dnepr-Info:
Теперь изображает заботу о стране, пережевывая старые речевки.
=====================================================
Воня тріщить про те, що подобається її отарі, яка і так порідшала суттєво...
IP: 94.27.95.---
__Antikiller__ _ 04.09.2010 11:59
перший:
Тимошенко выглядела как настоящий лидер нации, хотя налицо усталость
---
Налицо усталость в виде красивого кремового загара, напрацювалась в поте лица ))
IP: 94.27.95.---
__Antikiller__ _ 04.09.2010 11:57
По поводу вчерашего Шустера, с Тимошенко дискутировать невозможно и бесполезно. Она врет вдохновенно и без остановки.Даже нахамив, ее речь прервать проблематично.Ее словесный зловонный понос выводит многих из себя, а у оппонентов сдают нервы.
IP: 46.98.36.---
Dnepr-Info _ 04.09.2010 11:55
Пустая коньюктурная болтовня. Она уже громко заявляла, что пойдет на выборы с проекттом новой Конституции. И где она, поболтала и забыла. ))))))))))) Думала победить на выборах и написать ее под себя, ла не сложилось, и уже никогда не сложится. Теперь изображает заботу о стране, пережевывая старые речевки. )))))))))))
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 11:52
перший _ 04.09.2010 11:48
"Тимошенко выглядела как настоящий лидер нации, хотя налицо усталость..."
О1 Перший пошол...А від чого дозвольте запитати "наліцо усталость"...Ми мали щастя два місяці її нечути-небачити...Картоплю копала на рідній Дніпропетровщині?... чи "динею" на Сардинії торгувала?
IP: 178.94.77.---
перший _ 04.09.2010 11:48
Тимошенко выглядела как настоящий лидер нации, хотя налицо усталость, но как иначе если вчера она одна с удавами, вчера ей сочувствовала вся страна, это было видно. Держись Юля кроме тебя больше некому.Но ,мое личное мнение,нужно подготовить достойную себе замену и срочно, чтобы вокруг нового лидера обьединить все здоровые демократические силы, а самой пойти в почетные главы партии, иначе сложно, уж больно много наговорено со всех сторон.
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 11:47
tabachniktak _ 04.09.2010 11:45
"Cкажем нет оранжевым тварям!"
Та коли ти вже заткнешся "зебротварь бєло-голубая"?
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 11:46
mavlo _ 04.09.2010 11:42
"Тимошенко добре розуміє хто і навіщо робить такі речі від її імені..."
Тоість Лозінський людей невбивав?...Ето бил "чорний піар"...А гдє Юля укриваєт гаспадіна Уколова...Вітьок! Ау!...Виході"...Ми знаєм что ти нєвіноват...ат...ат...аттттт...
IP: 93.73.92.---
krabat-m _ 04.09.2010 11:42
mavlo _ 04.09.2010 11:40
krabat-m:
"Послухай одноклітинний друг..."
Пєдофіл-Уколов тобі "одноклєточний"...БРЕХЛО...Ти і надалі будеш уникати конкретики у юленій восхвальбі? Га?
IP: 94.231.72.---
mavlo _ 04.09.2010 11:42
Тимошенко добре розуміє хто і навіщо робить такі речі від її імені, проте люди знають що є в Україні майстри чорного піару, котрі заради безмежного доступу до влади готові на все
Сторінки:
← Попередня
Наступна →