IP: 92.113.154.---
Svetlaya.ua _ 06.09.2010 10:04
Поздно вкакались товарищи комуняки. бандиты при власти и они не отступят, Хотя интересное предложение. Но вас предателей уже никто не слушает.
IP: 93.73.132.---
korzakadrom _ 06.09.2010 09:47
„міністрові культури Килиняку пригрозили звільненням, якщо він і надалі буде опікуватися збереженням українського дубляжу в кінотеатрах” – оце вже серйозно. На bezbrehni.com описали все по порядку
IP: 109.87.242.---
проффесионал _ 06.09.2010 09:32
Вурдалаки засуетились.Решили поездить по ушам своему маразматическаму электорату.Лучше бы гречку роздавали.
IP: 95.135.38.---
AGRESOR_UA _ 06.09.2010 08:43
гыгы, и что будет, если они потребуют отставки Азарова? смешные парни.
пусть бы потребовали доллар по 5 и цветик-семицветик....
IP: 92.112.110.---
SeGrey _ 06.09.2010 00:20
екомуністів на смітник історії!
IP: 92.112.110.---
SeGrey _ 06.09.2010 00:18
А взагалі всіх комуністів з регіоналами гнати треба з влади взагалі...
IP: 92.112.110.---
SeGrey _ 06.09.2010 00:18
цікаво, що після відставки уряду комуністи вже нічого не важитимуть. зараз вони хоч при владі, а потім... у них програма самохнищення. хай так і продовжують.
IP: 95.133.6.---
deMotivator _ 05.09.2010 19:52
Пчелы против Мёда!!! ))) Видимо, наши хитро-красно-жоппые борцы с народом, как обычно, сигнализируют властям, что приближается пора очередного разводняка иликтарата и пора им подкинуть баблишка!!!
IP: 193.239.129.---
wowk2009 _ 05.09.2010 19:30
В подібних випадках моя тітка каже: "В лисиці хвіст великий та пишний, але вона на нього ніколи не..." (справить велику нужду).
IP: 92.113.145.---
Сиверянин _ 05.09.2010 18:58
Коммунисты будут это требовать только до местных выборов.Перед выборами янучары им заплатят и все требования моментом прекратятся.Да и хозяева у них общие, и сидят на Лубянке и Кремле и у одних и у других.
IP: 92.112.171.---
AGRESOR_UA _ 05.09.2010 17:36
Отставка Азарова будет катастрофой. До 2012 года снятие Азарова может привести к необратимым процессам. И у нас нет фигуры, которая может его заменить. Есть очень талантливые руководители, но им оппонирует группа Сергея Левочкина.
IP: 92.49.200.---
волос _ 05.09.2010 16:36
Свен Горан Эриксон согласен сборную Украины тренировать, Тони Блэр тоже без работы вроде
IP: 95.135.97.---
big_ostryak _ 05.09.2010 16:21
Новый налоговый кодекс немного резковат, а точнее внезапен,но зато очень перспективен, только благодаря таким решениям наша страна наконецто сможет вылезти из долгов и распрощаться с займами перед МВФ! А время комунизма давно прошло
IP: 94.178.178.---
Tyr1942 _ 05.09.2010 15:57
Цікаво чому кращі закони і кодекси від тих ,що пропонують зараз не були прийняті за 19 попередніх років але ж дієві особи що мали до цього відношення на 90 процентів ті ж самі політики і можновладці?
IP: 80.239.242.---
hootsyl _ 05.09.2010 14:39
гей черлен1 а ви якого хера Янику в одне м1сце без мила пол1зли?
IP: 93.74.19.---
Spirito _ 05.09.2010 14:39
Шантаж? Кого і що будуть пропонувати? Де взяти гроші на пільги для всіх?
Пропозиції реального вирішення економічних і соціальних проблем від усіх політсил просимо зробити доступними для суспільства.
Мир Вам.
IP: 92.112.69.---
SeGrey _ 05.09.2010 14:18
musica:
Вірно... просто прикро, що від продажності таких політиків страждають люди, які дійсно будують кращу Україну.
IP: 92.112.69.---
SeGrey _ 05.09.2010 14:16
Компартія продалася регіонам... і стала непотрібною... тепер вони нічого не варті і бажання відставки в них придушать дуже швидко.
IP: 92.112.69.---
SeGrey _ 05.09.2010 14:14
компартія певно вирішили підзаробити на виборчу кампанію і знову таким чином випрошує гроші у регіонів..
IP: 91.124.102.---
NOD 32 _ 05.09.2010 14:14
pancerny:
коммунизм=фашизм
------------------------------------------
100%
IP: 195.93.160.---
Патсо _ 05.09.2010 14:13
Если спроекцировать выборы киевской мерии на предстоящие местные выборы в Украине,то дедушки и бабушки в массовом порядке поумнели и ,покинув ряды электората коммунистов ,устремятся к партиям раздающим продуктовые наборы и наборы первоклассника.Девиз-лучше синица в руках,чем журавль в небе- встретил "одобряймс" у народа.
IP: 77.122.205.---
pancerny _ 05.09.2010 14:05
коммунизм=фашизм
IP: 91.124.116.---
баринДД _ 05.09.2010 13:17
Пилотируем по краю?
"Коммунисты", шагом марш!
Хоть и сцым, а все ж заявим
Януковичу демарш?
Хоть давно сидим в онучах
олигархии родной,
но сейчас подходит случай
залупиться по одной.
Нужен нам электоратик,
из дедов, старух дурных.
Кто нам партию проплатит?
Олигарх - он ведь ни псих?
IP: 193.201.98.---
musica _ 05.09.2010 13:11
Грач хоче захищати малий та середній бізнес??? МАЯЧНЯ!!!
Невже він забув "мудрість" леніна, який говорив, що приватний власник щоденно, щогодинно породжує капіталіста.
Ганьба комуністам і регіоналам, а також всім лівим, які завжди намагалися "ощасливити" через насилля, знищення через голод фізично і через пропаганду культурно!!!
До лівих я також відношу і Тимошенко, яка спаплюжила надії майдану і проводила популістську політику в середині країни і також здала інтереси України російським імперіалістам задля тимчасового піару і того ж таки попілізму. Ганьба всім лівим, які ніколи не зрозуміють, що таке національна культура, в тому числі і національна пам'ять.
IP: 178.95.171.---
Livan2 _ 05.09.2010 13:10
Патсо:
А на центр Украины и вся надежда! Действительно он не синий. Давно не синий. Но вот лидеры, которые были оранжевыми срочно посинели. Наш народ трудно поднять, разве что синяки достанут так, что будет невмоготу...
Сторінки:
← Попередня
Наступна →