IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 06.09.2010 16:17
- Поручикъ, что над нами просвистело - ядро или разрывная бомба?
- Ядро-с, милейший, чугунное ядро-с!
- Вы уверены? С чего Вы взяли?
- Да присвист енакиевский...
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:45
В очередной раз Янукович всем показал под чью дудочку он пляшет, а на интересы страны он плевать хотел.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:43
Кто бы сомневался,что Янукович не остановится на сдаче Севастополя, думаю проффессор не успокоится пока весь Крым не перейдет под контроль РФ.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:41
По той усердности с которой Янукович выполняет любые капризы кремля складывается впечатление, что проффессор получает у них зарплату.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:38
Явно Виктор Федорович старается не просто так. может ему Путин медальку выпишет "За заслуги перед Отечеством".
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:36
Похоже Янукович готов кому угодно и что угодно сдать лишь бы ему не мешали деребанить страну.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:35
Янукович превратился в главную угрозу для нашей страны, или мы отправляем его в отставку или можем попрощаться с независимостью.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:33
Янукович и ко и дня не может прожить без того чтобы в очередной раз не сдать наши национальные интересы своим Кремлевским хозяевам.
IP: 78.111.216.---
Boin60 _ 06.09.2010 15:31
datsukt _
До 39 года украинцы во Львове не жили, поляки запрещали не то что жить, а и ходить по тротуарам городским. украинцев считали и называли быдлом, и ходить они имели право только по проезжей части дороги.
Читайте укр. классиков.
По поводу уважения державного строя - боялись пикнуть, иначе порка у пана на конюшне.
-----------------------------------------------
Я не збираюсь хвалити поляків , але факт, що до 39-го року у Львові було 20-25 україномовних газет, а при рад. владі 5-6.
Також не було в нас ніяких матів і такого п'янства.
В людей не було багато грошей, але в магазинах було все без карток, а через тиждень після приходу рад.влади все раптово з магазинів щезло... Це мені мій дід розказував.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:31
Чего уж мелочится вместо того чтобы раздавать нашу страну по частям, пусть уж Виктор Федорович сдает нашу страну целиком.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 06.09.2010 15:29
Стоит только Кремлю только заикнутся о чем то, как наша власть берет под козырек и бежит выполнять задание начальства.
IP: 195.168.109.---
she_ne_vmerla.. _ 06.09.2010 15:28
Не понимаю крымчан которые радуются ЧФ:
-В случае военных действии России, с ее имперскими замашками, база чф может стать мишенью для ответного удара для США, Китая.. любой страны которая будет воевать с Россией и иметь сильную армию (Грузия не собиралась воевать с Россией )
А отмазка типа да их бы потом с землёй сравняли не катит-
первое - это было бы уже после нанесения удара, когда бы погибли мирные люди.
второе - Грузию может сравняли бы с землёй, а вот тот же Китай или США ... вряд ли
-Так же ЧФ и его ТЕРРИТОРИЯ может стать целью террористов или партизан например чеченцев(или других антироссийских сил), в России теракты почти норма жизни(к несчастью россиян)
- а ПЕРЕВОЗКА по мирному спящему городу ракет и боеприпасов? представляете рванёт(например от жары,халатности, аварии транспортировочного средства и т.д. ) на центрально проспекте ...
-ну и так далее...
И я вас спрашиваю оно Вам(Нам) надо?))
Все идет к тому что Крым оккупируют РФ
IP: 77.54.123.---
dashok226 _ 06.09.2010 13:39
datsukt:
якби. було так. як ви пишите. що укаїнцям заборонялося жити і ходити по вулиці. чуму польський уряд не відібрав в них землі. худобу. право на маєтки навчатися в університетах як це зробила советская власть це вона позбавила захід. українця всіх блаґ в 1939р.
IP: 95.132.99.---
Astra379 _ 06.09.2010 13:28
что и не удивительно - дай свинье ногу на стол положить, то она всю ж...у взгромоздит. можно представить что будет в крыму, если пьяная русская офицерня начнет с оружием вне баз шастать! А зачем - что-то им угрожает? нет! Это только чтобы ситуацию спровоцировать. Нынешняя власть совсем не думает о безопасности украинцев, которые там живут. Им бы только масскве зад вылизать.
IP: 62.221.56.---
Арбітр _ 06.09.2010 12:27
se_nd _ 06.09.2010 10:40
Svetlaya.ua
От того, что Хрущев решил передать Крым Украине - ничего не поменялось. Люди - это не мешок бубликов, они от этого не стали считать Украину Родиной... Вот если взять да Львов отдать Польше -вы (кто там живет) из украинцев сразу поляками станете????
==================
В принципі, якась логіка в цьому є, але...
До поч. другої світової війни Львів вже був у складі Польші. І, правда, ніхто з українців, проживаючих у Львові, поляком так і не став. Але кожен
вчив польську мову, бо вона була державною, а не вимагав другої державної української. В судах та деежустановах всі українці спілкувалися польською, за виключенням, якщо держчиновник сам не починав говорити з тобою українською. Тобто, українці залишалися українцями і поважали державний устрій.
На сьогоднішній день ніхто і не вимагає, щоб росіяни-громадяни України враз стали україномовними українцями. Ні, ваше право спілкуватися між собою ніхто не намагається забрати. А ось щодо держави ..
IP: 78.111.216.---
Boin60 _ 06.09.2010 11:19
Ще одна цитата з цієї книги:"Саме тоді,коли уряд СРСР заборонив іноземцям кореспондентам відвідувати голодну Україну(1933р.), я прочитав життєопис царя Бориса Годунова і здивувався, знайшовши такий абзац:" Б.Годунов гадав, що чутки про голод можна побороти мовчанкою. Він намагався приховати аж надтоочевидну правду іфіційним запереченням голоду. Найбільше боявся він, щоб у Європі не дізналися про голод у Московщині. Для цього він наказав гладким і добре одягненим людям ходити пвд вікнами іноземних посольств, а голодним і в лахміттях заборонив усілякібалачки з чужинцями, щоб ненароком хтось не сказав щось про голод".Цей переказ подій 1603 р. може бути описанням подій 1933р. слово в слово, аж до подробиць..."
До речі, вступне слово до книги Павла Штепи "Московство" написане людиною, яку я глибоко шаную і поважаю - Л.Лук'яненком.
IP: 78.111.216.---
Boin60 _ 06.09.2010 11:17
Рекомендую почитати дуже цікаву книжку на фактичному матеріалі Павла Штепи "Московство".
Ось одна цитата:"Москвин інстинктивно відчуває,що його імперію знищить ВИЩІСТЬ української культури, вищість українського ТВОРЧОГО ДУХУ.Національний інстинкт підказує москвинам, що саме Україна заб'є осиковий кілок у могилу їхньої імперії.Отже треба нищити ту кляту Україну всіма силами і всіма способами."
IP: 91.209.118.---
nap _ 06.09.2010 09:33
фармацевт2:
С кем пан надумал воевать?
___________________________________________________________
Уявіть собі шановний, Ви мирно лягли спати зі своєю сімєю, і не проснулись (недай Боже).
Виявляєть - кацапи зробили вилазку (військову операцію) з території України, а тут у відповідь, противникі кацапів дали залп по території ЧФ тбт України, і ку-ку мой мальчік.... Грузини цього не зробили, хоча мали на це право!
IP: 92.113.154.---
Svetlaya.ua _ 06.09.2010 09:29
Ну все Московия уже считает крім полностью своим, спасибо бандюковичу. Он сделал все, чтобі украинці чувствовали себя в своей же стране изгоями. Спасибо в шляпу тебе проффессор.
IP: 194.44.50.---
фармацевт2 _ 06.09.2010 08:47
локсматік:
застосування зброї ЧФ поза місцями базування - це втягування України у війну та порушення її позаблокового статуса. боже, знищ януковоща, доки ми всі не загинули на війні!
С кем пан надумал воевать?
IP: 195.189.16.---
Vladimir Shliahov _ 06.09.2010 06:32
локсматік:локсматік:
застосування зброї ЧФ поза місцями базування - це втягування України у війну та порушення її позаблокового статуса. боже, знищ януковоща, доки ми всі не загинули на війні!
---------------------------------------------------
В принципе, это тоже вариант.
IP: 77.122.184.---
локсматік _ 06.09.2010 01:33
застосування зброї ЧФ поза місцями базування - це втягування України у війну та порушення її позаблокового статуса. боже, знищ януковоща, доки ми всі не загинули на війні!
IP: 109.95.44.---
не блондинка _ 05.09.2010 23:29
Як тільки Янукович прийшов до влади, так замість того, щоб працювати (як це повинен робити Президент) , він і його команда тільки погіршують життя українцям. Що Кучма, що Ющенко, що Янукович - вони всі однакові!!! Ніхто з них ніколи не подумав про країну, про людей, які їх обирали.
IP: 94.179.120.---
Ариадна Александрова _ 05.09.2010 22:56
Ха! Ха! Ха! Пендосівна, ви раптом не схопили "білочку" з усурійського кедру? Бажаю ва доброі ночи, спіть покійн, все одно Не ДОЧИКАЄТЕСЬ! :)
IP: 109.95.33.---
Rusl _ 05.09.2010 22:35
Маргарита Пендосовна (Россия):
Ты присвоил бандере звания героя,
Ты знаешь, что это вызывает ненависть во меня.
Ты жив - и это не дает мне покоя.
Многие солидарны со мной, но я отомщу тебе сама;
Хохол, ты пойдешь к загробному покою, я так захотела.
...
Та ты ЧМО Кацапское смотри мудила !!! - http://www.republic.com.ua/world.php?id_show=19150
И ты думаешь если ЦинГуй Муй тебе вставит по самые немогу, ты тут думаешь отсидеться падло !!! Вспомним тебе и голодомор и тутышние блевотские посты !!!
IP: 109.95.33.---
Rusl _ 05.09.2010 22:28
Для тутышних кацапов мечтающих о Крыме : http://www.republic.com.ua/world.php?id_show=19150
Это песня про то как Китайские товарисчи просят российских поделиться территорией !!! Иначе они придут с мечем !!!
Вот вам о чем надо думать. А то привыкли по ПУТИНОВИЗОРУ программу ВРЕМЯ смотреть , а этот мыльный пузырь уже ой как скоро лопнит !!!
IP: 94.179.120.---
Ариадна Александрова _ 05.09.2010 22:20
Маргарита Пендосовна (Россия):
Когда я встретила тебя, мой желудок извергся
И мой рвотный рефлекс до сих пор не прошел.
И хотя это битва, сила - это всё, что у нас есть,
Мы должны продолжать карабкаться вверх, на самую вершину (русские)-----------------
Боже! Ка же на нашей родной Украине воняет рвотными русскими массами! Смотрите не захлебнитесь от не навести своей же блевотой!
IP: 62.122.207.---
Анатолій Йосипович _ 05.09.2010 22:10
zuzj:
за помилку в ніку прошу вибачення теж
IP: 62.122.207.---
Анатолій Йосипович _ 05.09.2010 22:07
zuzj:
Вельмиповажний sosi_
Почнемо з того що нафтогаз ніяк не являється банкротом, ці казочки були спеціально придумані для населення, не в послідню чергу це вигідно насамперед росії яка так хоче прибрати його до рук.
Собівартість газу є куди меншою навіть ніж 40$, казки про збитковість нагадують казки продавців на базарі які розказують що вони ледь зводять кінці з кінцями а насправді мають 200-500% навари.
І якщо вам відома формула розрахунку ціни газу саме українського тоді будьласка порахуйте а не пищіть дурниці. Друге діло як рахує росія і які ціни встановлює для нас, я думаю ТИ розумієш що навари там не менші ато й більші чим у бабки на базарі.
А от про своїх хазяїнів краю це ти добре замітив --Наиболее "одарённые" хозяева химпредприятий берут газ из коммунальных сетей, производят из него, скажем, азотные удобрения, и, продают их , в основном за рубеж, по мировым ценам-------
Молодці, що тут скажеш.
IP: 94.179.120.---
Ариадна Александрова _ 05.09.2010 22:07
Ничего, Пендосовна! Каждому по заслугам будет! Время не стоит на одном месте!
IP: 94.179.120.---
Ариадна Александрова _ 05.09.2010 22:03
Маргарита Пендосовна (Россия):
хохлы, какие вы все скучные, мордастые сало еды.
-----------------------
Мы круглолицые, кровь с молоком, брови дугой, кареглазые и вас россиян "трудяг" салом да колбаской потчуем!
IP: 92.60.188.---
Norcin crot _ 05.09.2010 22:00
Маргарита Пендосовна (Россия):
Какие-же вы кацапы-убогие.Кружка браги,баляляйка и пареная репа.Вот-ваш удел.
IP: 178.95.174.---
zuzj _ 05.09.2010 21:53
Анатолій Йосипович:
ЗА ОШИБКУ В НИКЕ ПРОШУ ПРОЩЕНЬЯ!
IP: 178.95.174.---
zuzj _ 05.09.2010 21:51
Анатолій Йосипович:
Уважаемый "Анатолий Семёнович"! Начнём с того, что с Вами я на брудершафт не пил и телят не пас. По этому попрошу придерживаться общепринятых правил в обращении между двумя незнакомыми людьми. Хамство ещё никого не украшало.
Теперь по существу. Сказочку про "свой" газ г.Тимошенко придумала и повторяет для лохов. Заодно, обанкротив украинские газовые предприятия, установив, именно, установив, а не рассчитав цену на украинский газ с, настолько заниженной рентабельностью, что делает его многократно дешевле покупного газа, цена которого рассчитывается по известным Вам, как специалисту формулам, одинаковым для всех. Что происходит сейчас? Наиболее "одарённые" хозяева химпредприятий берут газ из коммунальных сетей, производят из него, скажем, азотные удобрения, и, продают их , в основном за рубеж, по мировым ценам. Поверьте, что я, как и Вы, знаю, о чём говорю.
По этому цена на газ для Вас, Ахметова, меня - должна быть одинаковой. Как на нефтепродукты и спирт.
IP: 193.107.184.---
d2alex _ 05.09.2010 20:49
Пробачте, випадково натиснув на кнопку "додати коментар" тричі.
IP: 193.107.184.---
d2alex _ 05.09.2010 20:47
Для крушнаціон.
Це правда, для них Укра\на і ми, українці, є виключно ресурсом збагачення. Їх принципово не турбує доля нашої землі, нас, нашої культури і мови. Бо вони чужинці і по походженню і по переконанням, поводяться як звичайні загарбники-колоністи. Проте вони ніколи не підуть добровільно - потрібна сила, тільки її вони бояться.
Як нам свою поодиноку стурбованість перетворити в потужну силу - ось в чому питання! Ми маємо створити потужне громадянсько-патриотичне суспільство.
IP: 193.107.184.---
d2alex _ 05.09.2010 20:46
Для крушнаціон.
IP: 95.134.200.---
крушнаціон _ 05.09.2010 19:54
НАГАДУВАННЯ:
Росія за допогою своїх лакеїв- емісарів тут на Україні все робить по розвалюванню, занепаду, Держави як такої. Ця владна мерзота, ще має право про щось базікати, але чого ми хочемо коли ми самі дозволили щоб нами управляли такі такі українофоби, особи які від слова Україна здригаються. Проаналізуйте: Президент, Премєр, Гол. Конст. Суду, Три Віцепримєри, Гол. През. Адміністрації, Міністри Оборони, УМВС, Освіти, Гол. СБУ, Сек. Нац, Безпеки, Гол. Сл. Розвідки, Нач. УДО, Нач КРУ, Нач.Укрспецекспорту є не українцями за походженням,люди взагалі які ненавидять цю Державу.В якій державі Європи, Америки ви побачите аналогічне. Може в Росії? В нас зараз при владі,як ніколи не видно тих, хто здатний відкрито заперечити, заявити що діється всередин владного і цього чужого багна. Страх за свої маєтки, за свою сімю робить з тих навіть і українців, які ще себе вважають ними, добравшись (отримавши з "щедрої" руки Януковича і Ко) до керівництва робить їх лакеями Януковича- Азарова і Ко
IP: 91.193.70.---
ukrvivat _ 05.09.2010 19:40
Ця влада нічого путьного для держави зробити не взмозі, бо вона промоскальська за визначенням.
IP: 93.126.99.---
Регги _ 05.09.2010 19:36
Скоро вообще Крым отдадут и забудут. Русские приезжают, срут, оставляют кучи мусора,не умеют правильно себя вести в обществе, не знают, что такое уважение и культура, а Янукович с ними нянчится. Вот туда ему и дорога. А нам нужно, что наши интересы прежде всего отстаивали.
IP: 93.126.99.---
Регги _ 05.09.2010 19:27
"Російська сторона пропонує укласти договір про порядок застосування зброї військовослужбовцями Чорноморського флоту поза місцями базування."
Скоро им все можно будет. Вряд ли Янукович откажет России в данных договорах. Он же защищает не наши интересы, а интересы Москвы.
IP: 62.122.207.---
Анатолій Йосипович _ 05.09.2010 18:36
zuzj:
Вот, если бы не было соглашений по Севастополю, подчёркиваю по СЕВАСТОПОЛЮ, а не по КРЫМУ, - газ с августа подорожал бы не на 50, а на 150%, а затем - ещё на 150%. Разницу улавливаете, провокатор Вы наш проплаченный
-------------------------------------------------------------------------------
Попробую пояснити для особливо обдарованих.
Почнем з того що професія моя напряму повязана з нафтою і газом, і про реальний стан речей я знаю повір набагато більше ніж ти.
В Україні є свій власний газ який до того ж видобувається, а не як ти думаєш ми все купляем в рассєї) його обємів майже достатньо для того щоб забезпечити населення. Газ який ми купляем в росії іде в основному на великі підприємства ахмєтова і КО. Скидка в 100 була получена ними же і тільки для себе, а віддали вони не своє а чуже-севастополь. Збільшити ціну на газ вимагало МВФ і вона була збільшена для того щоб получити кредит які вони же між собою і поділили.
Розумієш ? МатЄматік херов.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →