IP: 195.189.44.---
presa-a _ 09.09.2010 16:10
Регіонали намагаються максимально зашкодити БЮТ у підготовці до виборів та унеможливлюють нормальну участь «Батьківщини» у самих виборах. Це їх головний і єдиний суперник, адже всіх останніх вони вже переманили на свій бік.
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 09.09.2010 15:50
SeGrey:
А толку скаржитись? Всі студенти України скаржаться на Табачника. Щось змінилося?.
Так это же для отмазки было сказано, сразу понятно, они сейчас все там борзые хамы, но ничего, время всех поставит на свои места.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 09.09.2010 13:05
У мене особисто немає жодних сумнівів , що глава адміністрації президента особисто курує дії влади щодо недопущення партії "Батьківщина" до місцевих виборів. І якщо це сказала Тимошенко , то це істина правда , адже вона завжди висловлюється про те , в чому добре переконана .
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 09.09.2010 13:03
"Влада не має жодного відношення до конфлікту всередині БЮТ", - сказав він на брифінгу в середу.
Ага точно. Влада у нас взагалі ні до чого немає відношення , і до того , що газ на 50% подорожчав , і до того що ціни ростуть , і до того , що наші інтереси Росії зливають ...
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 09.09.2010 13:01
Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін мабуть втратив рештки тверезого глузду , або нагло бреше , відкидаючи звинувачення Юлії Тимошенко щодо втручання в діяльність партії "Батьківщина".
IP: 95.133.63.---
SeGrey _ 09.09.2010 11:15
Знаю безліч фактів, коли районні осередки Батьківщини просто не реєструють. Тож, якщо Льовочкін про це не знає то або він поганий керівник, або просто брехун. Ні те, ні інше не є добре.
IP: 95.133.63.---
SeGrey _ 09.09.2010 11:13
А толку скаржитись? Всі студенти України скаржаться на Табачника. Щось змінилося?.
IP: 95.133.63.---
SeGrey _ 09.09.2010 11:12
Який неймовірний цинізм влади... люди, дивіться як брешуть політики. А ще вони казали, що перешкод не було потрапити на мітинги у Києві, проте з кожної області не випускали автобуси без перевірки...
IP: 92.113.2.---
MGOPR _ 09.09.2010 09:50
8 сентября состоялся рейдерский захват Мелитопольской городской организации ПР нардепом Ярощуком при пособничестве губернатора Петрова.На всех без исключения выборах, как президентских, так и парламентских, Мелитополь неизменно показывал высокий уровень поддержки, как партии, так и ее лидера. В 2004 году 79% голосов отдано за Виктора Януковича. . На президентских выборах за Януковичапроголосовало 82% жителей нашего города – это лучший показатель в Запорожской области.
За полгода мы обращались за помощью к Азарову, Рубаку, Ефремову, Белоблоцкому, Сивковичу. Не помог никто. На нас наступают бандиты!!! Помогите нам отстоять справедливость, как мы на протяжении многих лет помогаем Вам. Не дайте потерять веру в людей, в партию, в справедливость. Донесите наш крик души до Президента Украины. Пришли в Мелитополь комиссию, которая бы помогла нам восстановить справедливость, спасла от наступления криминалитета с депутатским мандатом. SOS!!!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:31
Ведь кто-кто, а Юля не даст обмануть избирателей, которых и так всегда пытаются обмануть!
Она знает, что народ должен честно сделать свой выбор!
И этот выбор будет далеко не в пользу Янека!!!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:30
Мало того, что они обманули всю страну предвыборными обещаниями, так на этот раз вообще без проигрышный вариант придумали!
И неужели считают, что таким образом победят??!!!
Тимошенко не допустит этих фальшивых партий, она все остановит!!!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:27
"..видаються фальшиві печатки та посвідчення, під них формуються фальшиві осередки партії "Батьківщина" і Мін'юст за дорученням (президента) Януковича.."
Да, ведь они пытаются таким образом выиграть выборы! Это их предвыборный план!
Думаю, что если прошлый раз все прокатило, то и на этот раз повезет!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:25
Тимошенко заявила, що глава адміністрації президента особисто курує дії влади щодо недопущення партії "Батьківщина" до місцевих виборів.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да так же оно и сеть на самом деле! Вся страна это видит, а Левочкин отрицает!
и понятно ведь, что все это происходит с его подачи!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:24
"Юлія Володимирівна багато про що говорить, але, як показує життя, не все, що вона говорить, відповідає дійсності".
Да нет уж, такая характеристика подходит как раз под команду регионалов!
Ведь это же только они говорят и ничего не делают! Ни одно предвыборное обещание не было выполнено!
А жить стало только сложнее!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:22
Хотя ведь все прекрасно понимают, что регионалы и дня не могут прожить, чтобы не напакостить Тимошенко!
И Тимошенко совершенно не то человек, который будет просто так кого-то в чем-то обвинять!
IP: 77.120.195.---
kotik1015 _ 09.09.2010 00:19
"Влада не має жодного відношення до конфлікту всередині БЮТ"
Да понятно, а что же они ещё могут сказать!
Естественно, что никто ни в чем не признается,а они будут до последнего доказывать свою правоту!
IP: 109.167.54.---
Ma_Xi _ 08.09.2010 23:02
"Льовочкін повідомив, що у "Батьківщині" чотири "зони конфлікту", де відбуваються суперечки навколо керівництва місцевими осередками, - Луганська, Львівська, Київська області та місто Київ"
Без помощи регионалов здесь не обошлось. ПРдоны, да не волнуйтесь вы так, БЮТ сам в состоянии решить свои проблемы. А вот ваши ряды в скором времени пополняться новой, но не здоровой, кровью.
IP: 93.183.205.---
shulka0902 _ 08.09.2010 22:52
добре хоч слово із себе видавив льовочкін, і це слово не мат!! партія регіонів відколи прийшла до крісла взагалі "ні до чого справи не має, ні до чого не втручається, ні за кого не береться", всі ці люди незаконно звинувачені самі прийшли до сбу, та прикували себе кайланами, батьківшину пресують самі ж, погрожують всім та вся теж всі та вся, тільки не регіонали!!! така ж правда як львочкін жодного разу несудимий та постійно каже правду!!
IP: 109.86.11.---
sva9 _ 08.09.2010 22:13
"обращайтесь к нам" - сказал зам. главного "вора-дибила-бандита" страны..!!! парадокс...!!!
IP: 94.153.205.---
kvitka.ua _ 08.09.2010 20:58
магістер _ 08.09.2010 20:39
Ваша філософія була б доречна в іншому випадку.
БЮТ - реальна політична сила, якій не байдуже майбутнє України
IP: 87.189.231.---
магістер _ 08.09.2010 20:53
Раніше БЮТ вигукував вигадане чи-то ним же, чи-то всією "помаранчовою бригадою" гасло про "політичну корупцію" у власних лавах.
То зараз БЮТу час проголосити і прокричати на всю країну гасло про "Політичний Ананізм" за "Відсутності ерекції" (щонайменше), чи взагалі - потенції
IP: 87.189.231.---
магістер _ 08.09.2010 20:39
В Юлі знову фальсіфікації, плагіат, фальшування... підроблені печатки... фальшовані посвідчення... фальшиві осередки...
ЗАНАДТО БАГАТО КОНСПІРАЛОГІЇ !!! Це вже діагноз.
Чи може сама "Батьківщина" та БЮТ є фальшивими. Може їх ніколи й не було. Їх певно сфальшували у зародку на стадії зачаття...
Видали свідоцтво про народження мертвонародженій дитині, "оскільки батьки дуже наполягали"... А замість немовля видали гумову ляльку, щоб батьки-замовники не сумували...
IP: 94.248.123.---
Sunset _ 08.09.2010 20:37
kvitka.ua:
будемо на це сподіватись, інакше це пекло продовжуватиметься!
IP: 94.153.205.---
kvitka.ua _ 08.09.2010 19:16