Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Полювання на історика ініціював особисто Хорошковський?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.135.15.---
TUPIZA _ 14.09.2010 18:41
А Хорошковскому дали команду задержать историка ЛИЧНО в ФСБ.
IP: 77.123.62.---
AkMurza _ 14.09.2010 15:40
мабуть не усі енкведісти та їхні стукачі подохли від того часу, або маю таке припущення:
хтось із нині високопоставлених лідерів країни міг засвітитися сам, або через найближчих родичів, участю, наприклад, у масових вбивствах українців на заході України тощо...
уявіть собі, що той історик сам того ще не знаючи нарив фактичний матеріал, який при детальному ознайомленні дає підстави стверджувати, що батько Тігіпка чи Яценюка чи Азарова чи ого ж Хорошковського... були провокаторами НКВС і за їхнього сприяння були знищені пара-двійка сіл у Львівській області... чи щось таке...
або навпаки, це є частиною гри СБУ, аби згодом навісити ярлик провокатора (або шантажувати цим), наприклад на батьків Наливайченка... чи навіть Тягнибока!!! адже обидва розраховують на націоналістичний електорат...
IP: 188.130.197.---
enesve _ 10.09.2010 11:27
СБУ оху*ла. Вказує людині чим вона має займатися.
IP: 92.49.199.---
Гетьман Коронний _ 10.09.2010 01:54
Украине нужна тотальная люстрация!!! Жестче чем в бывшей ГДР и Чехии. В первую очередь - это должно касаться СБУ, которая вместо того, чтобы бороться за национальную безопастность страны, за безопастность народа и простых граждан, борется с правдой о ужастных преступлениях сталинского режима против народа (и народов) Украины.

Уровень поддержки нашей власти обществом, показывает и доказывает - Украина не Россия и методы отработанные там тут работать не будут! Ложь (и припрятывание правды) не будут инструментами промывания мозгов украинцам!

ПРАВДА ПЕРЕМОЖЕ!!!
IP: 92.49.199.---
Гетьман Коронний _ 10.09.2010 01:46
Треба усі ці розсекречені матеріали (ГДА СБУ) максимально поширювати у мережі інтернет. На сайтах непідконтрольних СБУ та ФСБ. Сподіваюся, вони є у багатьох. Адже вороги правди хочуть їх знову засекретити.

Максимально й масовано!!! Із численними дзеркалами! Щоб брехунам неповадно було приховувати правду. Спроба приховати правду і заткнути рота історикам і журналістам має каратися масованою інформаційно-психологічною кібер-атакою правди.Спроба приховати - масована інформаційна атака і масоване поширення цих матеріалів, як кара брехунам... Бо правда і тільки правда переможе зло!

ЛЮДИ МАЮТЬ ЗНАТИ ПРАВДУ ПРО ЗЛОЧИНИ СТАЛІНСЬКОЇ БАНДИ!!!
IP: 91.124.0.---
глід _ 09.09.2010 21:52
те що Яник і Ко гниди мене не дивує. Вражає глибина нікчемності та вбогості
IP: 109.162.91.---
svatok1 _ 09.09.2010 21:03
Какие же тупые у нас правители! Сами пилят ветку, на которой сидят! Ну что ж, пусть весь гной выйдет наружу - легче потом будет его стереть! А СБУ надо будет разгонять без права на льготную пенсию и с выходом на пенсию в 60 лет, как всем...Не доходит через голову - надо быть по карману...Чтобы не забывали, кому служат и для чего...
IP: 93.127.82.---
СтороннімВ _ 09.09.2010 20:47
Відео з сьогоднішньої прес-конференції Забілого і Вятровича -
http://oko.if.ua/2010/09/09/24015/
IP: 195.66.105.---
Гаврил Чуприна _ 09.09.2010 20:00
А я наивный думал, что в СБУ служат патриоты Украины - оказалось прислуживают ХОХЛУИ.
IP: 99.241.128.---
крижень _ 09.09.2010 19:52
Це ще одне свідчення, що Янукович очолює 5-у колону Росії в Україні.
Тільки недолугі люди можуть мати ілюзії реставрації "комунізму" в Україні.
Ні знищення документів, ні закривання ротів свідкам боротьби УПА за незалежність України не допоможуть януковичам повернути Україну на шлях Росії.
IP: 80.243.144.---
Тернопіль-LIBRE _ 09.09.2010 19:21
Так ця мерзенна гидота
БУДУЄ НОВУ КРАЇНУ! Звнерніть увагу - не Україну...
Нічого-нічого, Аннушка вже розлила рідке мило... і трамвай історії виходить на черговий віраж. :)
IP: 193.41.60.---
volga _ 09.09.2010 18:19
Що дає обзивання бандита Бандитом? Що дає обзивання зрадника Тушкою?
Потрібно українцям переходити до захисту свої інтересів не в супереч інтересам новоросів та хохлів. Що можна отримати від хохла Кучми чи хохла Литвина? Завжди були люди з Власними інтереами, які були Зрадниками націй. А що робили з ними?
Якби українці не лише не голосували, а й виявили та ігнорували бізнес їх дітей , а депутати-українці перестали подавати руку з литвинами (вітатись треба, бо Словоблуди хай живуть, бо вони теж від Бога).
Треба розпочати захист бізнесу українців, а це люди в основному в аграрному секторі і не є монопольним, як у новоросів. Тому завдання складне, але його потрібно рішати. Наприклад, підняти ціну на свій продукт діяльності до такого рівня, що доходи будуть більші від цієї діяльності. А тоді можна говорити, що всі годують новоросів. Треба переходити до методів громадської непокори, а не до безглуздого блокування трибун, яке раніше застосовували бульдозери з ПР. Треба бути розумнішим!
IP: 109.86.11.---
sva9 _ 09.09.2010 18:16
ло чого ж тупа влада... вона що не розумiэ, що кожного дня вона "народжуэ" собi противникIв i "ворогiв" !!!! i ця ненависть переросте в щось бiльше....!
IP: 195.43.43.---
amartin1976 _ 09.09.2010 17:59
Мені одне цікаво - пане Забілий, резервні копії документів є?
Якщо так - то п і д а р а с и з СБУ відсмокчуть з Хорошковським разом )
IP: 193.201.83.---
Nikanor_Pravda _ 09.09.2010 17:56
хорошковский - типичный бандюкович, скопивший миллионы в смутные годы становления Украины. ему просто невыгодно, чтобы в Украине была правдивая историография
IP: 194.50.169.---
Тит _ 09.09.2010 17:49
Дивно, що в Забілого досі не знайшли героїн, чи вибухівку. Мабуть це буде наступним етапом "разработкі", якщо він не піде "працювати вчителем в школу".
IP: 213.231.48.---
Dolento _ 09.09.2010 17:25
Не лайтесь, але мені подобається ця банда ! Крок за кроком вони наближають себе до прірви, в яку обовязково впадуть !
IP: 178.94.105.---
MEMENTO_R _ 09.09.2010 17:25
Окупаційна влада веде себе все нахабніше...
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 09.09.2010 17:14
kokok _ 09.09.2010 15:46

ТВІЙ ГОЛОС ПОЧУТО! ЗА ТОБОЮ ВИЇХАЛИ! (В. ЯНУКОВИЧ)
IP: 109.86.203.---
Seredenko08 _ 09.09.2010 17:00
Хорошковский блюдёт секреті совка? Потрясающе.
IP: 86.101.154.---
Ганс Будайт _ 09.09.2010 16:51
Экс-руководитель Архива СБУ назвал возбуждение дела против Забилого спецоперацией Кремля
========================================================================
Обиженные, сами страну опускаете, синдром жертвы!!! Кремлю делать больше нехрена, как спецоперации против ДИРЕКТОРА МУЗЕЯ планировать. Шиза конкретная.
IP: 194.44.213.---
bmp _ 09.09.2010 16:43
Kronk:
лікуйся
дядьку ... лікуватись треба всім... бо на сьогоднішній день у світі немає абсолютно здорових людей.
IP: 62.244.5.---
Kronk _ 09.09.2010 16:37
http://www.youtube.com/watch?v=Q_ovFNRW5tE

сьогоднішня прес-конференція Забілого і В’ятровича
IP: 62.244.5.---
Kronk _ 09.09.2010 16:37
bmp:
лікуйся
IP: 95.133.31.---
неофит _ 09.09.2010 16:32
дичь какая-то...
IP: 194.44.213.---
bmp _ 09.09.2010 16:30
а Забілий в яку облраду мітить? класний піар собі хлопака придумав
IP: 193.239.143.---
LeoKa _ 09.09.2010 16:27
Бріолин віджигає...
IP: 194.44.170.---
Tsiundr _ 09.09.2010 16:18
Напомаженное существо как олицетворение дорвавшегося до власти параноика или образ дегенерата в творениях региональной псевдокультуры...
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 09.09.2010 16:16
"Співробітники СБУ не лише намагаються приховувати злочини сталінізму, але й використовувати його практику сьогодні, наче за вікном не 2010, а 1937"

100%. С приходом новой власти в Украине вновь торжествуют времена Иосифа Висарионовича. Только если сегодня 1937 то завтра с новыми ценами будет 1933. Власть бандитов только тем и занимается что уничтожает украинский народ.
IP: 77.121.74.---
марек2 _ 09.09.2010 16:04
влада боїться правди яка виявлена в історичних архвах особливо про діяльність УПА тому і пресують всіх, а що віддав-то хотів би я побачити когось хто б відмовився у цій гестапівській структурі але думаю що у нього не одна копя всіх матеріалів і все стане гласністю.ЧЧому мовчать про батька янека з янук про що писала преса раніше про те що він був поліцаєм а тепер все зникло .
IP: 93.72.106.---
kokok _ 09.09.2010 15:46
може мені починати вже боятися виходити на вулицю? а якщо мене завтра схоплять за те, що я магазині українською мовою попрошу у продавщиці завернути мені 300 грамів варної ковбаси? ЖАХ!
IP: 62.244.5.---
Kronk _ 09.09.2010 15:43
Відео з пресухи Забілого і В’ятровича
http://www.youtube.com/watch?v=Q_ovFNRW5tE
IP: 213.133.166.---
Seraficus _ 09.09.2010 15:38
Orko:
Напевно не всі масквічі - хтось же поділився деталями "операції" з Забілим. Хоча від цього і не легше...
IP: 109.72.119.---
Стрелец _ 09.09.2010 15:37
Без команды "напомаженного мальчика" вряд ли будут "прессовать"...
IP: 213.133.166.---
Seraficus _ 09.09.2010 15:36
"Вилучили ноутбук і 2 жорстких диски "... Не виключено, що на цих дисках робота науковця за певний період часу. Ну і як їх після цього назвати, як не під***сами?
IP: 62.122.207.---
Orko _ 09.09.2010 15:35
Ох вже ця державна таємниця... Скільки мільйонів українців замочили москалі і скільки мільйонів москалів завезли в телятника до України? Чи може дєдушка Хорошковського десь там в кривавих аслабанітєлях засвітився?
А взагалі-то в спецслужбах нормальних держав працюють виключно патріоти цих держав і націй. А у нас якісь суцільні маасквічі.
IP: 89.252.40.---
Смок _ 09.09.2010 15:34
Стає все веселіше... Але нащо Забілий взагалі віддав їм свій ноутбук і свої матеріали ? наскільки розумію, якихось офіційних дозволів на право їх вилучати есбеушники не мали
IP: 89.252.40.---
Смок _ 09.09.2010 15:34
Стає все веселіше... Але нащо Забілий взагалі віддав їм свій ноутбук і свої матеріали ? наскільки розумію, якихось офіційних дозволів на право їх вилучати есбеушники не мали
IP: 188.230.80.---
rombk _ 09.09.2010 15:26
Валєрік ох*їв, йому або солярій погано на мозх впливає, або москалі його зачасто викликають і єб*ть - видно сильно дупа болить.