IP: 91.209.51.---
yurasja _ 10.09.2010 20:42
Почуйте мене друзі і вороги ! Помаранчева революція ще не сталася ! Вона тільки зараз починається . А в 2004-му була маленька проба. Нажаль , цей хуторський зрадник її спаплюжив. Кучмів син ! (а хотілося трохи кріпше).
IP: 212.2.130.---
За своїх _ 10.09.2010 18:33
ПРезика - на нари, Гапку - у село!
IP: 80.84.181.---
10vlad _ 10.09.2010 17:13
Він ,Янукович ,чи дуже наївний чи дуже ,м*яко кажучи ,не розумний -- обрали його зовсім не люди , а великі гроші і велика брехня. І з ким це він воює і яку війну виграв ? Хіба що зі своїм народом.
IP: 195.209.237.---
vmir44 _ 10.09.2010 15:39
ОТ ХАМА И ЕГО КОМАНДЫ ДРУГИХ СЛОВ ЖДАТЬ НЕ ПРИХОДИТСЯ.
УКРАИНУ ПРОДАЛ-И ОН СВОЛОЧЬ ГОРДИТСЯ КАКОЙ-ТО ПОБЕДОЙ!
IP: 92.112.104.---
Kislorod _ 10.09.2010 14:18
Кучма також вважав що виграв війну.
Казли не пройдуть, проспіться ПРидурки
IP: 95.135.62.---
Свечной заводик _ 10.09.2010 13:38
Chula:
Нічого.... Все ще попереду.. І ми . украінці , покажемо Украінський народ не поставити на коліна.. Ми маємо свою співучу мову .
=============================================
Крім співучої мови ти ще і танцювати гарно маєш...І не більше..
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 10.09.2010 13:37
"Я вважаю, що ми з вами, шановні колеги, не просто виграли битву. Ми виграли війну"
Пане президент, якби ви вчили історію, то знали б, що у громадянських війнах немає переможців. Якщо влада хвалиться перемогою над народом, то ця влада окупаційна!
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 10.09.2010 13:34
Президент Віктор Янукович заявив, що пишається своєю командою.
Петух гордится своей навозной кучей :))
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 10.09.2010 13:29
Не президент, аНаполеон з палати №6.
IP: 134.94.163.---
ababahalamaha _ 10.09.2010 12:19
Не потонув кораблик минулий раз, потоне скрово назавжди і безповоротно. Не довго радуватись лишилося. Надто нариваються ці "морські вовки".
IP: 94.244.132.---
Химера _ 10.09.2010 12:07
Полководець Янукович оголосив перемогу у війні
З народом?
MGOPR _ 10.09.2010 11:19
8 сентября состоялся рейдерский захват Мелитопольской городской организации ПР нардепом Ярощуком при пособничестве губернатора Петрова.На всех без исключения выборах, как президентских, так и парламентских, Мелитополь неизменно показывал высокий уровень поддержки, как партии, так и ее лидера. В 2004 году 79% голосов отдано за Виктора Януковича. . На президентских выборах за Януковичапроголосовало 82% жителей нашего города –это лучший показатель в Запорожской области.
За полгода мы обращались за помощью к Азарову, Рубаку, Ефремову, Белоблоцкому, Сивковичу. Не помог никто. На нас наступают бандиты! Помогите нам отстоять справедливость, как мы на протяжении многих лет помогаем Вам. Не дайте потерять веру в людей, в партию, в справедливость. Донесите наш крик души до Президента Украины. Пришли в Мелитополь комиссию, которая бы помогла нам восстановить справедливость, спасла от наступления криминалитет
IP: 193.200.175.---
tasic _ 10.09.2010 12:02
это с.уко, оказывается, воевало... видимо, со страной.
жаль, что не пристрелили падлу
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 10.09.2010 11:42
они работают как банда... сходки устраивают... радуются... только вот народу совсем не весело... страшно, чем детей своих кормить и как жить дальше... вот лихие 90-е возращаются
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 10.09.2010 11:41
теперь многие оценят Тимошенко и ее власть... жить-то получше было, не то, что сегодня... она работала для людей ,а этот против людей
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 10.09.2010 11:40
конечно гордится, собрал все кодло бандитов, воров и криминальщиков, а теперь радуется, что страну на колени поставил... конечно, до него никому это и в голову не приходило
IP: 94.178.106.---
Chula _ 10.09.2010 11:34
Нічого.... Все ще попереду.. І ми . украінці , покажемо тобі . Янукович . де раки зимують... Украінський народ не поставити на коліна.. Ми маємо свою співучу мову .свою любу державу . і маємо гідність..Не радій .. Сміється той . хто сміється останнім
IP: 92.113.175.---
Svetlaya.ua _ 10.09.2010 11:10
охренеть и это президент. который говорит о войне? Интересно с кем он воюет с народом Украины? ну-ну движетесь в правильном направлении товарищи - скоро вам гаплык будет.
IP: 194.44.219.---
Іван_ВВ _ 10.09.2010 10:57
Україна в становищі армії, на чолі якої стоять зрадники.
IP: 77.122.191.---
Drahoman _ 10.09.2010 10:07
Який їхав - таких і здибав.
IP: 95.135.62.---
Свечной заводик _ 10.09.2010 09:51
Я вважаю, що ми з вами, шановні колеги, не просто виграли битву. Ми виграли війну", - наголосив президент,
===========================================
ВРАГ РАЗБИТ, ВРАГ ПОВЕРЖЕН!!! ВЫТРЕМ ЖЕ НАШИ МЕЧИ ОТ ИХНЕЙ ПОГАНСКОЙ КРОВИ!!! ПОТОПЧЕМСЯ ЖЕ ПО ИХНИХ ХОЛОДЕЮЩИХ ТРУПАХ!!!!
IP: 77.47.128.---
Igorkyiv_ _ 10.09.2010 09:37
Ви хто ? - Я наполєон !! - В палату № 6 до Цезаря і інших
- Нє, почекайте, почекайте - Я тортік наполєон.
IP: 193.23.122.---
novodel _ 10.09.2010 09:28
Дядя, конечно эта недотраханная нация тебя про..ала, и ей прийдется с тобой и твоими пацанами помучиться! Но! Выиграть войну у народа по определению невозможно, только битву. Усьок гусьок!
IP: 89.209.5.---
Юнук _ 10.09.2010 09:27
".....вони обрали своє майбутнє", ніхто такого майбутнього собі не обирав.
ПР-прдунів самі прийшли до влади фальсифікцаійним шляхом і розпочали свою боротьбу проти народу.
IP: 89.209.5.---
Юнук _ 10.09.2010 09:20
ПОЗБИРАЛА ПР ВСІХ ПАЦЮКІВ, ПЕРЕБІЖЧИКІВ І ПИШАЄТЬСЯ ЦИМ. ДУЖЕ ЦІКАВА КОМАНДА ВИХОДИТЬ, ХТО ЗА ТАКИХ ПРОГОЛОСУЄ. САМІ СОБІ РЕКЛАМУ РОБЛЯТЬ БІЛЬШЕ НІЧОГО.
IP: 193.108.226.---
аванс _ 10.09.2010 09:19
Скажем спасибо иуде ющенку за то, что реанимировал януковскую плесень в 2005, а особенно 04.08.2006 года.
IP: 93.73.86.---
observer27 _ 10.09.2010 09:13
"я пам'ятаю різні часи"... пам'ятай про Чаушеску, тупа донецька скотино
IP: 213.133.166.---
Seraficus _ 10.09.2010 09:13
Війна, пане Хаменляйтере, ще не починалася. Ви виграли те, що було майже демократичними виборами. Але ведете себе ви так, наче завойовники на щойно захобленій території. Ну що ж, слово - не горобець, і слово "війна" вже прозвучало. Тепер начувайтеся.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →