Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Янукович обіцяє заветувати "біблію" Азарова

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 92.113.175.---
Svetlaya _ 10.09.2010 11:04
Мда и снова пустые слова. Этот кодекс вообще не стоит даже рассматривать. так как он направлен на уничтожение просто народа. А олигархи как были в шоколаде, так в нем и останутся.
IP: 91.124.76.---
shulka0902 _ 10.09.2010 10:46
замість того щоб винести проект податкової шибениці на реальне обговорення для платників податків, підприємців, вони надіслали його до податкови, які наче опрацювали без знання реальної справи та дуимки пдприємців - саме така схема заявленого азаровського "громадського обговорення" (бо жодному підприємцю він не був продемонстровани", то нехай тепер сіпаються та ветують, підприємці хоча б поживують та попрацюють ще деякий термін, поки їм філологи податковий перепишуть, сміх крізь сльози!!!
IP: 178.92.60.---
Johnny Joggs _ 10.09.2010 10:11
Пересічний громадянин:
спорить не чем, по ходу
IP: 93.126.106.---
Пересічний громадянин _ 10.09.2010 09:19
Свечной заводик - даун басс есть даун басс, спорить не буду))
IP: 95.135.62.---
Свечной заводик _ 10.09.2010 09:16
Пересічний громадянин:
Дешевий піар!!!!
============================
Бютоголовим, зрозуміти цього не дано...
IP: 178.92.60.---
Johnny Joggs _ 10.09.2010 08:46
кодекс конечно сделали хороший, единственное, что там, как и везде могут быть очень интересные моменты... хорошо бы в этом разобраться
IP: 93.126.106.---
Пересічний громадянин _ 10.09.2010 08:43
Дешевий піар!!!!
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:33
ГЕЛІОС _ 09.09.2010 23:29
Щодо біблії, ви на всі 100% праві. Ну невже яник, маючи при владі цілий клан, який щодня втілює в життя плани що роблять кращим життя саме їх же таки, думає що ми будемо вірити в ту ахінацею яку він нам каже.
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:31
yel _ 10.09.2010 01:10
ну хіба що з точністю да наоборот. Що нам вірити януковичу, якщо ми чудово розуміємо що він вже перед виборами обіцяв. що сьогодні дії його не на його користь говорять, що на носі вибори і він мусить щось казати.
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:23
Янукович обіцяє заветувати "біблію" Азарова
Януковичу обіцяти, що дурному з гори котитися, без проблем тобто! ))))
IP: 77.122.210.---
фригат _ 10.09.2010 08:23
По Рожняк гонит
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:22
Янукович уточнив, що Держбюджет-2011 має бути прийнятий вже на основі цього документу.
Янукович уточнив, що заради власного авторитету, Держбюджет в будь якому випадку треба прийняти, а значить і Податковий Кодекс, який, побачите буде прийнятий, незважаючи на те, популярний він чи ні.
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:19
Цей шлях треба пройти якомога швидше", - сказав президент.
А тут він правий у тому сенсі, що чим швидше він піде тим краще для нас.
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:18
Він нагадав, що Україна прожила всі роки своєї незалежності без Податкового кодексу, і зараз ситуація має змінитися.
От клоун, адже тут він нам вже натякає, що Плдатковий кодекс таки буде прийнятий і ніхто ветувати його не буде.
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:15
я заветую цей кодекс і обов'язково поверну його знову до Верховної Ради......
А як же бути щодо тих кодексів та законів, які пропонує саме президент? Якщо раптом виявиться що вони антинародні, а так буде, хто їх ветуватиме
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:13
Я їх жорстко попередив: якщо вони сподіваються, що через парламент можна буде протягнути непопулярне рішення, ........
що він меле??? парламен зараз під Яником, саме його люди його партія там, то може варто до парламенту з такими закликами, хоча він в принципі смішний, адже зрозуміло, що парламент кабмін та президент - одна злагоджена система.
IP: 94.45.55.---
wdr _ 10.09.2010 08:13
шо йому якийсь там азаров?
права людини вын вже заветував
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:06
Про це він заявив на зустрічі із заступником держсекретаря США Вільямом Бернсом...
ааааааааааа, зрозуміло Яник просто напросто грає на публіку.
IP: 80.93.124.---
крабат-м _ 10.09.2010 08:03
Президент Віктор Янукович обіцяє заветувати Податковий кодекс, якщо він буде "непопулярним".
Віктор Федорович, якщо ви ще не зрозуміли, то я вам підкажу, цей кодекс вже непопулярний, але Азаров завжди давить на те, що саме непопулярні рішення врятують та збудують нову країну.
IP: 91.124.113.---
nonez _ 10.09.2010 07:22
Янукович обіцяє заветувати "біблію" Азарова
=========
Неправильно написано!
Треба писати - Янукович "обіцяє" заветувати.... і т.д.
Адже всі давно бачать, чого варті "обіцянки" Януковича - "Покращення життя вже сьогодні",
"Україна для людей", "Ми здали Крим, щоб не підвищувати ціну на газ" і т.д.
Тому його "обіцянки" - це ДАНЄЦКІЙ ПАРАЖНЯК і слово "обіцяє" нічого не варте....
IP: 193.93.13.---
georgekozak _ 10.09.2010 07:16
Больной он на голову!
IP: 78.26.128.---
заяц _ 10.09.2010 01:22
__Antikiller__:
Носить цветы будут, к вашему памятнику ваши дети, если выживут после НОЛОГОВОГО КОДЕКСА АЗАРОВА .! ДАВАЙ НОЛОГОВЫЙ КОДЕКС!!! НАШ ПРЕЗЕДЕНТ ВИКТОР ЯНУКОВИЧ!!!!!
IP: 78.26.128.---
заяц _ 10.09.2010 01:14
Вы здесь такие все храбрые!!!!!!!!!! Всем не довольные!!!! Надо, что бы к вам в кабинет, на предприятие, в магазин, в ларек пришли, может тогда проснетесь.!!!! А уже ходят и даже не скрывают, что пришли по поручению начальства, что бы пробить кому платите, а платить за что за то что нищинствуем, ели хватает, что бы выжить. ДАВАЙ НОЛОГОВЫЙ КОДЕКС!!!! НАШ ПРЕЗЕДЕНТ ВИКТОР ЯНУКОВИЧ!!!!
IP: 77.52.192.---
yel _ 10.09.2010 01:10
ню-ню, Янек уже столько всего наобещал и не выполнил, что уже вырисовывается такая закономерность: если Янек что-то пообещал, то он никогда это не выполнгит
IP: 94.27.95.---
__Antikiller__ _ 10.09.2010 01:07
А давайте если во втором чтении НК будет неправильным , сделаем распятие Азарова, и Киеву будет память )

Я даже буду к нему цветы приносить )
IP: 62.221.55.---
SIM5 _ 10.09.2010 00:15
популярность вычисляют сами пацаны?
IP: 94.179.144.---
sensor+2 _ 10.09.2010 00:12
Как можно принимать кодекс в котором предлагается даже из 2000грн. дохода отдавать либо ВСЁ на едином (1500ед.+300пенс.) либо почти половину (на общем) только потому что человек занимается ИТ, а не семечками торгует ???
IP: 109.162.75.---
alprnet _ 10.09.2010 00:01
999888:
таки возмущаются?
IP: 93.175.226.---
999888 _ 09.09.2010 23:38
"геноцид нации" "украинский поет Чехов" Любитель творчества Ахметовой, одним словам профффесор географических наук будет популистом. Послушало бы это самовлюбленное хамло, что о нем говорят в транпорте люди , когда по пол часа ждут вместе с 6000 ментами, когда наконец по Киеву провезут с мест тениса и охоты на 2-3 одинаковых автомобиляз по единственному в Киеве автобану -царственную жопу говорить очередные глупоти читая написаный на бумажке текст..
IP: 109.162.75.---
alprnet _ 09.09.2010 23:38
пацаны между собой решили:если быдло начнет сильно возмущаться придется им прочитать лекцию проффесора про вето.
IP: 94.231.191.---
ГЕЛІОС _ 09.09.2010 23:29
Янукович обіцяє заветувати "біблію" Азарова -
нетреба поганити назву Біблія ,бо для таких чортів як янек і азаров окрім "маляви" нічого святого немає.
IP: 95.133.114.---
Sekas _ 09.09.2010 23:28
-
Должны же быть у Азарова какие-то тормоза? Ну как может быть популярным решение о повышении налогов, или введении новых налогов (на недвижимость например). Если сократить миллионы бюрократов, которые мешают развитию бизнеса и гражданам, то не нужно никаких кодексов.
IP: 77.122.49.---
erty__ _ 09.09.2010 23:00