Повернутись до публікації

Азаров пояснив, що не "тупий": сам їсть капусту з-під дому - і всім радить

Четвер, 21 квітня 2011, 15:53
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.203.15.---легінь_27.04.2011 09:40
Коли людина виправдовується, це завжди звучить підтверджувально. Дуже притягнута за вуха його казочка про капусту з-під хати. Не сумніваюсь, що він справді їсть овочі з власного городу, але ж не він після роботи чи вдосвіта встає і сапає/прополює/кропить/викопує/орить/удобрює і т.д. Маючи купу помічників можна вихвалятись власними овочами! А людям радить після необмеженого трудового дня впрягатися у сільськогосподарську роботу! Тупий і нахабний! Краще б господарював у країні так, щоб не було дефіциту з продуктами! А то лише за рік довів Україну до нечуваного зубожіння!
IP: 92.113.186.---pravo7722.04.2011 13:38
вот будет лето поедем на дачу, в руки лапату ху..чим ху..чим)))))
Представляю Азарова в электричке с граблями и лопатой за спиной, а в руках в ведра рассады)))))
IP: 92.113.164.---MAUSUKINGU22.04.2011 13:17
Маразм Азарова просто поражает! Его непрофессионализм и неспособность регулировать экономику Украину доведут до полного обрыва экономики и увеличения уровня инфляции.
IP: 95.134.141.---Oratai22.04.2011 11:21
Розраховуйте на свої сили - примірно так виразився Азаров. Від держави нема чого чекати доброго.
IP: 88.155.77.---F-Megre22.04.2011 11:15
Совет для Азарова:1 не предлагать,а постановлять 2напр. Всем владельцам балконов завести козу или 5кроликов.
IP: 95.134.141.---Oratai22.04.2011 11:15
Розраховуйте на свої сили - примірно так виразився Азаров. Від держави нема чого чекати доброго.
IP: 93.79.130.---Франко Слава22.04.2011 10:52
"Не трапиться нічого страшного, якщо ти попрацюєш на себе, що поганого?"
Цікаво, як цей придурок уявляє, наприклад, киян, які після роботи їдуть кудись за місто, щоб посапати овочі? І він кожному жителю Києва і інших міст дасть по 2 сотки? Цікаво, де? Козел той кровосісь! І коли вже позбудемось!
IP: 95.134.16.---Svetlaya22.04.2011 10:46
Капусточка с нитратами - давай жри гад - может побыстрее здохнешь и не будешь портить жизнь людям...
IP: 91.90.18.---Paul99922.04.2011 10:13
Так , что может этому козлику капустки подкинуть!!!?????
Фермеры , помогите "обездолиному"!!!!!!!!

Уже давно пора взять лопаты , вилы и носилки!!!!!!
И к вам в гости наведаться с трудовым десантом!!!!!!!!
IP: 178.94.57.---orex22.04.2011 09:46
Пане Прем’єр-міністр! Майте совість! Доведіть пенсії простих українців до рівня своєї і тоді ви будете мати моральне право давати подібні поради.
Кожен п’ятий. Як в Україні виглядає майнова дискримінація
90% процесорів виявилися небезпечними. Що робити власникам гаджетів?
Перевірки авто по-новому: чи запрацює в Україні європейська система техогляду
"Милиці для родини". Чому центри підтримки сім’ї треба створити по всій Україні
Усі публікації