Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Українське радіо ліквідує міжнародне мовлення

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 109.227.124.---
kuroneko _ 01.05.2011 20:38
gy65:
Напевно їх було більше ніж вас - нацистів-українофобів, що зараз поступово вимирають
IP: 91.124.62.---
Dovgyj _ 01.05.2011 07:50
Зате радіо Росії працює,розказує як гарно жити під мєдвєдем і путіним
IP: 95.132.142.---
різниця - Є ! _ 30.04.2011 13:01
Продажні тварі керують Україною. Покидькі негідні...
IP: 95.133.50.---
Kislorod _ 30.04.2011 11:38
Зато Ринат Леонідович придбав найдорожчий в свтіті маєток в Лондоні.. Паскуди
IP: 91.194.246.---
CASIO321 _ 30.04.2011 11:34
Мешкаю в Рос11 з 1973 року-був в1йськовим. для мене УР-це ковток св1жого пов1тря з УКРА!НИ. Звичайно-"донецким" як серпом по яй....ях-укра1нська мова. Ненависть керована з Москви 1 Тель- Ав1ва не знае меж!А як же для людей як1 мешкають в Америц1 Европ1 Австрал11? Добре що тепер е SAT TV-слухаемо 1 дивимось все що нас ц1кавить про УКРА!НУ. А Чечетовим 1 Азаровим 1 1же зними-ганьба .
IP: 109.254.49.---
Aндрей _ 30.04.2011 11:29
Taras Butko:
ГАНЬБА! Грошей немає? А куди ж усі податки? На бентлі та мерси???
Это вы про "Бі-Бі-Сі"???

http://www.pravda.com.ua/news/2011/04/29/6151284/

"29 квітня українська радіослужба "Бі-Бі-Сі" мовить останній день".

"У січні цього року BBC World Service повідомила про закриття українськомовної радіослужби "Бі-Бі-Сі" разом із азербайджанською, іспанською на Кубі, в’єтнамською, китайською та турецькою. Такі заходи пояснили вимогою уряду Великобританії як мінімум на 16% зменшити видатки Всесвітньої служби "Бі-Бі-Сі".
Крім того, протягом 3-х років корпорація планує скоротити 650 із 2400 робочих місць."
IP: 95.133.18.---
Cepriu _ 30.04.2011 10:18
Мабуть, Москва заборонила. Вони ж мають всесвітню службу. А тут хахли! Куди кінь з копитом... Треба, щоб усі Москсу слухали, а іншим - зась!
IP: 95.134.90.---
mihalich _ 30.04.2011 08:23
Мабуть, правильне рішення. Я цих передач ніколи не слухав, але яка людина в здоровому глузді може довіряти нинішньому офіційному Києву? Чого витрачати кошти на те, що нікому не потрібне?

Путін чинить прямо навпаки. Але ж інформаційна політика метрополії, та колонії з маріонеточним режимом - зовсім різні речі.
IP: 93.175.229.---
Taras Butko _ 30.04.2011 07:58
ГАНЬБА! Грошей немає? А куди ж усі податки? На бентлі та мерси??? Чому зарплата вимерзає? Треба ліквідувати ще й це? Коли ж вони наїдяться....
IP: 213.238.9.---
Xuato _ 30.04.2011 06:51
Якщо немає у безмозгої влади що сказати світу, то для чого тоді радіо. Не крутити ж по ньому цілу добу рускоязичний блотняк.
IP: 178.49.158.---
gnat _ 30.04.2011 03:02
ендиректор Національної радіокомпанії Тарас Аврахов повідомляє про намір ліквідувати міжнародне радіомовлення українською мовою.

Про це він повідомив колективу Всесвітньої служби "Радіо Україна", передає "Радіо "Свобода". Може заодно ліквідують і УТР, щоб не чули і не бачили? Адже міжнародне українське радіо та канал "Культура" - це два джерела про Україну, які можна слухати і дивитися, хоч останнім часом і до них є зауваження.
IP: 70.111.133.---
Svejkman _ 30.04.2011 01:07
Українофоби, може досить наступати на все українське? З кожним днем ненавиджу жЬІдо-кацапню щораз більше й більше.
IP: 93.79.228.---
starmonkey _ 30.04.2011 00:02
Так що, увімкніть Україну чи умикніть Україну?
Суки стране уже язык режут. :((((((((((((((((((((((
IP: 92.49.209.---
Борисович _ 29.04.2011 23:45
Ага:)

Типа, "посмотри, как делают китайцы и американцы и сделай наоборот"...

А потом какому-то умнику взбредёт в голову транслировать на "забугорье" прямые трансляции пленарных заседаний Верховной Рады Украины?
IP: 93.183.243.---
Replen _ 29.04.2011 23:04
Зрозуміло - усі гроші на Гарнюню пішли. Сором, якщо ми самі себе навіть серед діаспори не хочему просувати, то хто ще це буде робити? Радіо - це дешевий спосіб розповідати про себе, а білборди з пикою президента вони для кого?