Повернутись до публікації

За викрадення палестинця з України відповість СБУ, ГПУ, МВС та прикордонники

Четвер, 16 червня 2011, 11:22
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 84.108.32.---martinkent22.06.2011 21:14
Mos1607:
В Украине правящая нация - русскоязычные иудеи. Так почему же они не должны помогать своему базовому государству Израиль?! Требовать от них этого как-то не по людски!!!
Это все равно, что русских (17% населения Украины) призывать в армию и требовать от них защищать северо-восточную и южную границу. Что называется "ОСОБЫЙ ЦИНИЗМ"
Большо-ой комплекс!
IP: 178.74.217.---чсм17.06.2011 06:40
У нас все продается и его продали.
Любого нардепа продадут, главное - цена вопроса
IP: 77.52.48.---turris altissima17.06.2011 00:09
НЕ ОТВЕТИТ НИКТО И НИ ЗА ЧТО.
Только в небесную канцелярию.
IP: 94.179.33.---MUROMEC16.06.2011 20:28
СБУ, ГПУ, МВС та прикордонники...та по догані їм дати..з занесенням...
IP: 213.238.9.---Xuato16.06.2011 19:32
За свідченнями палестинця, його троє чоловіків викрали з потяга, а вже в Києві передали його Мосаду. - у нормальній державі керівник СБУ отримав би копняка під задницю
IP: 194.146.140.---mrled16.06.2011 18:03
Повбивавби ;-):
Дружина палестинця Дірара Абусісі – Вероніка - подала позов до Окружного суду Києва на бездіяльність МВС, СБУ, Генпрокуратури та Держприкордонслужби за їхню бездіяльність.
___________
Шукати ПРавди в ПРодажних украънських судах - марна сПРава!
.
Не здивуюся, якщо і Вероніка в Ізраїлі опиниться :-(
Можливо наші можновладці бояться, що їх теж викрадуть якщо будуть себе "погано вести"?
IP: 194.146.140.---mrled16.06.2011 17:59
Evgen.I:
Повинні відповісти СБУ, ГПУ, МВС та прикордонники, чому працюють на МОСАД.
Просто всіх можливо причетних звільнити в один день - за втрату довіри!
IP: 194.146.140.---mrled16.06.2011 17:55
Власне історія з викраденням Абусісі не дуже дивує (такі прецеденти з боку Ізраїлю уже були), дивує позиція України. Ні на офіційному рівні, ні в ЗМІ про це майже не пишуть!
Так можуть викрасти любу людину у нас. І все "шито-крито".
Не так вражає нахабство Ізраїлю, як вражає безвольна зовнішня політика України та замовчування у суспільстві. Є у нас "свобода слова", політичні ток-шоу, але там мовчання.
Не вже заради можливих звинувачувань в антисемітизмі слід так принизливо себе вести?
У нас дома хазяйнують чужинці, а ми мовчимо!
IP: 77.121.40.---Moonlight Sentinel16.06.2011 17:51
QUOTE]orex:
Сразу в Европейский суд нужно было подавать. Наши то суды все по локоть в дерьме.
нельзя сразу, надо пройти все круги ада в украине.
IP: 188.29.237.---Bekas16.06.2011 17:38
та тому що добре платять.....
Власна "Страна". Що відомо про справу Ігоря Гужви
За що ГПУ хоче позбавити недоторканості п’ятьох депутатів. ДОКУМЕНТИ
ФізкультПриват: Динамо йде в атаку на НБУ
Вернон Сміт: Не стягуйте податки з бізнесу. Це нерозумно
Усі публікації