Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Власники українських телеканалів сидять у офшорах

Четвер, 23 червня 2011, 10:24
Версія для друку Коментарі20

Більшістю загальнонаціональних радіостанцій та найбільш рейтингових телеканалів України володіють зареєстровані за кордоном юридичні особи.

Такими є попередні підсумки досліджень, які проводять український "Інститут медіа права" та міжнародна організація "Артикль-19", повідомляє "Радіо Свобода".

Також експерти дійшли висновку, що за цими юридичними особами стоять українські та російські бізнесмени і політики.

Керівник "Інституту медіа права" Тарас Шевченко зазначив, що найчастіше закордонні акціонери українських медіа містяться на Кіпрі та в інших так званих офшорних зонах.

"Любов українських медіамагнатів до Кіпру зумовлюють дві позиції: наявність договору про відмову від подвійного оподаткування коштів, які йдуть з України на Кіпр і навпаки. Друге – можливість приховати реальних власників медіа", - сказав він.

"Якщо компанія зареєстрована в офшорі, особу власника засобу інформації визначити практично неможливо", – заявив експерт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: медіа, ЗМІ

powered by lun.ua
IP: 82.207.113.---
Nuu-vvu-forma _ 23.06.2011 14:46
d322:
А на кой вам знать собственников? У нас же страна, в которой если ты вдруг стал собственником чего-то, то ты мгновенно превращаешься в ходячую мишень. ...
========
Ну это же очень просто. Если точно знать кто чем владеет, то справедливо возникает вопрос - а каким образом ему это досталось? В смысле, как можно построить дворец из дерева на зарплату президента. Это касается тех, кто является публичным политиком. А у нас, как известно богачи занимают государственные должности или стремятся туда, чтобы таким образом приращать свои капиталы. И это справедливо, потому что граждане хотят знать на что тратятся их налоги.
IP: 78.26.128.---
d322 _ 23.06.2011 14:23
А на кой вам знать собственников? У нас же страна, в которой если ты вдруг стал собственником чего-то, то ты мгновенно превращаешься в ходячую мишень. Вы вначале постройте госудсударство, в котором железобетонно защищена частная собственность, причем государством а не средствами самого собственника, а потом требуйте окрытости прав собственности.
Офшор же не для того, чтобы вести противозаконную редакционную политику канала - все редакторы вплолне известные люди, им можно задавать вопросы. А собственность - это дело интимное. Не вашего журналистского ума дело, иными словами.
IP: 91.209.51.---
LUSTRATSIYA_777 _ 23.06.2011 13:30
Что бы не делала синежопая бандитская власть сколько бы кредитов не привлекала какие бы шоу не показывала Украину они делают под себя и нам там места нет все что нас ждет нищета бесплатный рабский труд за гроши а эти сволочи будут жить в особняках ездить на дорогих машинах отдыхать на кипре на украденные у нас деньги и все их реформы до жопы это только механизм как бы не платить
Нужна люстрация власти 20 лет на манеже все теже новые люди нужны
IP: 91.124.40.---
смакота _ 23.06.2011 12:47
Та вони насрали на нас вони іїх сім’ї живуть добре і ми їм десь далеко.
IP: 77.123.172.---
lvm _ 23.06.2011 12:29
epos1:
З України викаучують гроші, тут немає паттріотів та державних людей, які хоч мінімально думають про долю України та її народу.
Ти патріот? Тоді накачуй гроші в Україну. Мені напр. дуже пригодилися б твої гроші.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter