Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Донька Тимошенко знову клянеться, що не піде в політику

Четвер, 22 грудня 2011, 10:22
Версія для друку Коментарі6

Донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія Карр заявляє, що не збирається йти у політику.

"Я не збираюсь ставати політиком. Що я зараз роблю – це захищаю мою матір і намагаюсь зробити все можливе для неї, аби її звільнили, щоб на її стороні була справедливість, аби вона могла повернутись в українську політику. Я маю на увазі, щоб вона була спроможною фізично брати участь у політиці", - сказала вона в інтерв’ю ВВС Україна.

"Я не збираюся бути депутатом, не буду йти у парламент і не займатимусь політичною діяльністю, бо у політиці мають бути такі люди, як моя мама", - додала донька Тимошенко.

На питання, чи співпрацює вона з керівництвом партії "Батьківщина", зокрема, з Олександром Турчиновим, Євгенія Карр відповіла:

"Звичайно, ми працюємо, як одна команда. Вони роблять все можливе, аби моя матір вийшла з в’язниці і це зараз наша головна мета. Немає нічого важливішого за це. Вони роблять все, що можуть, аби побороти цей режим репресій. Це майже неможливо, але вони це роблять і я думаю, що ми переможемо".

На питання, як просувається її бізнес, донька Тимошенко відповіла, що "режим тисне" на її сім'ю "з усіх сторін".

"У мене є ресторан, у нас є також бізнес у Дніпропетровську, який зараз теж атакують. Але в мене зараз нема часу цим займатись, бо я кожного дня ходжу до суду, аби отримати дозвіл побачити свою матір у СІЗО. Тому важко зараз його підтримувати, але ми намагаємось", - зазначила вона.

Як відомо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Євгенія Карр збирається балотуватися у депутати на наступних парламентських виборах, однак пізніше донька Тимошенко її спростувала.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Тимошенко

powered by lun.ua
IP: 46.203.245.---
сонячна_ _ 25.12.2011 17:14
серед ПРдонів є такі депутати, яким далеко до Жені Тимошенко і за рівнем інтелекту, і за рівнем освіти. а няукович-молодший взагалі сховається зі своїми купленими дипломами і званнями!
IP: 46.203.126.---
легінь11 _ 23.12.2011 00:22
дівчина чесно визнає, що не хоче у політику, що не хоче займати місце мами. але гадаю, якби таки довелося, то вона була б кращим політиком, ніж більшість рИгіАналів у ВР, особливо синки Пахана, які так само двох слів зв’язати не можуть, то що вже казати про мізки...
IP: 109.200.97.---
myhail004 _ 22.12.2011 12:16
Вчера нашол очень интересную програму, типу базы данных ввел фамилию ..Очумел
http://is.gd/dannye
IP: 82.207.73.---
михайло123 _ 22.12.2011 12:14
Ліденко:
Я думаю, що дочка Тимошенко була б куди кращим депутатом, ніж більша частина неуків, які там сидять. Якщо хтось закине незнання української мови, то для неї не складе труднощів її вивчити, опанувала ж англійську.
таке питання а чому вона спочатку ураїнську не вивчила, а потім англійську
IP: 217.212.230.---
Ліденко _ 22.12.2011 11:24
Я думаю, що дочка Тимошенко була б куди кращим депутатом, ніж більша частина неуків, які там сидять. Якщо хтось закине незнання української мови, то для неї не складе труднощів її вивчити, опанувала ж англійську.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter