IP: 178.95.131.---
zaslon _ 31.01.2012 10:18
нащо цим особам Європа якщо вони живуть як "уБога за пазухою",все уних є і заводи і параходи,--все що наші батьки своїм "горбом "створювали дісталось цим поцам "на халяву",а купити землю в Карпатах чи в Криму це для них не проблема а прості трударі або в шахту за силікозом або за кордон мити іноземним бабцям жопи ,а в Україні повно безхатченків,по телебаченню люди просять грошей на лікування дітей і це при тому що медицина у нас безоплатна ,закривають школи бо там вчать україньскою ,і де ви бачили щоб в Європейских країнах поліція калічила чи вбивала людей ,де ви у них бачили такі дороги як у нас ,а на ремонт виділяють гроші і не малі ---крадуть ,і не червоніють
IP: 93.73.238.---
lola123 _ 30.01.2012 16:04
Толку от проведения референдума,... наша страна далеко не готова к Европе. И надо сказать что нас там на сегодняшний день не ждут и никто звать не будет. С такой политической ситуацией и напряженными отношениями с Россией нам далеко...
IP: 109.95.48.---
lubluslezy _ 30.01.2012 15:33
Главное задать вопрос правильно!Если говорить о референдуме на тему куда нам двигаться на запад или восток,то да,не имеет смысла,а если вопрос станет о присоединении с Евросоюзом,то да,думаю,будет правильным поинтересоваться с народом.Хотя,если честно,то особо и в этом вопросе не вижу смысла, все равно проголосуют так "как надо", да и деньги впустую потратят(У меня только один вопрос: неужели кто-то не хочет войти в Евросоюз?;)
IP: 217.20.183.---
semashko _ 30.01.2012 15:24
Думаю, нам действительно все равно, куда двигаться дальше... Главное, чтобы в нашей стране нам жилось хорошо.
IP: 95.133.133.---
pranuk1213 _ 30.01.2012 11:44
а навіщо їм радитися із людьми, вони краще зроблять по-своєму.
IP: 178.93.65.---
orex _ 29.01.2012 09:06
По-перше Азаров та компанія, яка активно нам засирає вуха про інтеграцію до братнього, дружнього російського народу - і так уже на Заході, а саме в Австрії і якоїсь необхідності кудись комусь рухатись немає. А ще краще азаровській компашці на Захід, а бидлоті на схід. Щось не чув я про нерухомість наших небожителів у Росії - а як красиво вони розказують про дружбу - та самі туди не йдуть.
По-друге кожен українець повинен лягати і вставати з думкою, як там продаються труби у Ахметова в Росію - аби вони пощезли з їхніми трубами разом
IP: 109.86.150.---
manatee157 _ 29.01.2012 04:50
Мы должны спокойно воздать должные почести умершим предкам. И быстренько в Европу.
IP: 93.73.9.---
Vadim45 _ 28.01.2012 20:40
Правильно, азаров, народ спокойно стоит в стойле, жует свое сено, поэтому его и не надо спрашивать, как он хочет жить - по европейски или по азиатски.
IP: 46.174.243.---
льошик _ 28.01.2012 19:42
По-перше Азаров та компанія, яка активно нам засирає вуха про інтеграцію до братнього, дружнього російського народу - і так уже на Заході, а саме в Австрії і якоїсь необхідності кудись комусь рухатись немає. А ще краще азаровській компашці на Захід, а бидлоті на схід. Щось не чув я про нерухомість наших небожителів у Росії - а як красиво вони розказують про дружбу - та самі туди не йдуть.
По-друге кожен українець повинен лягати і вставати з думкою, як там продаються труби у Ахметова в Росію - аби вони пощезли з їхніми трубами разом.
IP: 46.203.185.---
легінь11 _ 28.01.2012 17:52
він проти референдуму, бо знає, що більшість українців виступить за рух на Захід, а інтереси владної кліки лежать на Сході і не співпадають із баченням майбутнього в українців. це - не українська влада!
IP: 109.122.1.---
Lviv49 _ 28.01.2012 17:25
Ми не хочемо у бандючу Росію,ти більше,що в нас і своїх бандюків вистачає; ми хочемо вчитися жити у цивілізованій Швеції...
IP: 109.122.1.---
Lviv49 _ 28.01.2012 17:22
На Захід нам рухатись,тільки на Захід!!! Ще у 60-і була пісенька: "На Восток езжай сынок,предлагает папа; не хочу я на восток - я хочу на ЗАПАД"!!! Так що не треба ля-ля, наше покоління не передумало,тільки на Захід,і баста...
IP: 109.122.1.---
Lviv49 _ 28.01.2012 17:18
На Захід нам рухатись,тільки на Захід!!! Ще у 60-і була пісенька: "На Восток езжай сынок,предлагает папа; не хочу я на восток - я хочу на ЗАПАД"!!! Так що не треба ля-ля, наше покоління не передумало,тільки не Захід,і баста...
IP: 216.104.126.---
Robin12 _ 28.01.2012 17:12
Ще такого цирку на Банковій не було.
IP: 195.114.96.---
фанат _ 28.01.2012 16:48
memory:
-)))
IP: 109.95.33.---
memory _ 28.01.2012 16:20
Кровосісі у Кабміні
Обнагліли вже у край
Для народа строять пекло
А собі зробили рай.
У законі нині вори
Всі хотять побільш урвать
В них свої завжди закони
На народ їм наплювать.
Забрехався вкрай Хазаров
Що життя в нас просто класс
Всім лапшу на вуха віша
Робить дурників із нас.
IP: 202.185.32.---
teres _ 28.01.2012 13:38
сер пахло!
Ну що ти рівняєш ПРУТЕНЬ з пальчиком?
(На цей раз прутень не ВИ).
Хорватія і уркаіна...насмішив...
IP: 213.238.9.---
Лао _ 28.01.2012 13:07
Феодали все за нас знають. Вони знають, що мені конче було потрібне дебільне ерво, вони знають в якому союзі я мрію жити, вони знають що всі повинні жити за якимсь марсіанським часом який кожні півроку змінюється то під Москву то під Брюсель, вони знають які свята відмічать. Тоді для чого я тут живу, і на якого біса мені ця країна узурпаторів, яка плює на мій вибір. То мріють канал під Дніпром вирити типу Евротунелю, то ідея фікс грабонути Карпати під виглядом Олімпіади, То трубу віддати Великому брату за знижку в ціні.
IP: 62.122.64.---
Iwanna _ 28.01.2012 12:52
gonta254:
Досье на каждого из нас, УЖАС
http://gopl.su/danye
На фрилансе подрабатываешь? И сколько платят за такую непыльную работенку?
IP: 62.122.64.---
Iwanna _ 28.01.2012 12:50
budjk:
Коли на таких чинуш і членів їх сімей буде заборона в'їзду в Європу, буде проведено видворення з Європи, а ще накладення арешту на рахунки, будуть співати як півні коло параші.
Повністю погоджуюся, тільки не розумію, чого та Європа так довго чухається? Чекає, доки наш "покращун" себе рейхсканцлером оголосить?
Pafnutij:
Такой референдум точно дал бы ответ, где в Украине большее количество окацапелых имперских совков, а где больше украинцев.
Поверили бы фальсификациям?
IP: 91.202.242.---
staranny _ 28.01.2012 12:34
gonta254:
Досье на каждого из нас, УЖАС
http://gopl.su/danye
Ти що рекламуєш цей сайт? А то кожна рубрика містить твої старання.
IP: 91.202.242.---
staranny _ 28.01.2012 12:28
Азаров вже спитався. До хліва питатись не ходять.
IP: 83.142.111.---
Pafnutij _ 28.01.2012 11:42
Такой референдум точно дал бы ответ, где в Украине большее количество окацапелых имперских совков, а где больше украинцев.
IP: 178.93.74.---
Vladimir Shliahov _ 28.01.2012 11:35
А что тут спрашивать?
Всем и так известно что "бабульки" лучше всего зарабатываются на Востоке, а тратятся на Западе...
IP: 178.150.190.---
lyudmila.01102010 _ 28.01.2012 11:31
Они для себя выбрали Европу, а нас планируют запихать в Азию.
IP: 109.254.49.---
kamnegriz _ 28.01.2012 11:28
Гниды "голубые" обосрались в Европе и теперь дают "задний ход". В Давос всей ордой поперлись--
чуют, твари, что это в последний раз...
IP: 93.73.162.---
inform _ 28.01.2012 11:23
право кожної європейської країни яка визнає положення статті 6 пункт 1 Угоди про утворення Європейського Союзу вступати до Європейського Союзу після виконання ними низки вимог за трьома критеріями:
1.політичного: стабільність установ, які гарантують демократію, верховенство права, дотримання прав людини та захист прав меншин;
2.економічного: дійова ринкова економіка;
3.«членського»: зобов'язання, що випливають із факту вступу до ЄС, зокрема визнання його політичних, економічних та монетарних цілей.
IP: 95.111.199.---
budjk _ 28.01.2012 11:18
Коли на таких чинуш і членів їх сімей буде заборона в'їзду в Європу, буде проведено видворення з Європи, а ще накладення арешту на рахунки, будуть співати як півні коло параші.
IP: 46.150.77.---
-Mibrag- _ 28.01.2012 11:12
Ну да.
Его сынок в Австрию съехал.. а тут он занас решать собрался... г ни да очкастая