Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Росії показали фільм про "Залізну Юлю"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 46.203.104.---
легінь11 _ 30.01.2012 20:25
а вона таки справді залізна, витримає і перенесе всі труднощі і гоніння і бандюгани, ті, що при владі нехай начуваються
IP: 95.132.215.---
loooc _ 30.01.2012 11:30
Сейчас только ленивый не спекулирует именем Тимошенко.Украина,благодаря Зеку и его компашке, - в дерьме по шею, Россия сама барахтается в своем.....,а все-равно с маниакальным упорством и те и другие лепят из Юли прямо какое-то чудовище...Мало того что украинцев этим отвлекают от сегодняшнего дерьма,так теперь и русским мозги зомбируют...
IP: 178.93.120.---
podolyak75 _ 30.01.2012 10:19
А что же России показывать Путин на лыжах да на татаме приелся.А может хотели намекнуть ,что можно сделать с Путиным.Может "Кресты", а может еще чего.Просто так ничего не бывает.
IP: 178.49.122.---
korba _ 30.01.2012 06:18
.:
Москали обеляют свою подельщицу - ничего удивительного. После того как ВОНА и луценко поддержали рашку в нападении на Грузию, и после того как тюлька подхихикивала нацисту-украинофобу путину, унижая родственников жертв Голодомора.
Скорей бы уже эти урожцы из ПРиБЮТ сожрали друг-друга.
Не треба так нахабно брехати на Тимошенко та Луценка. Цей фільм заказний, щоб мазнути брудом Тимошенко та надати моральну підтримку Януковичу, щоб він і далі тримав Юлію за гратами. Росії вигідно, що Україною керує людина такого низького інтелекту - так легше повернути Україну до статусу колонії. А ти, мабуть, з промитими мізками, багато брехні наївся. А може просто волонтер у бандюківському війську . Тому і намагаєшся далі працювати на послаблення сил спротиву. Юлія бореться! І бандюки її бояться. От і вирішили попросити допомоги у своїх захяїв.
IP: 94.179.106.---
vaping _ 29.01.2012 22:18
.:
Москали обеляют свою подельщицу - ничего удивительного. После того как ВОНА и луценко поддержали рашку в нападении на Грузию, и после того как тюлька подхихикивала нацисту-украинофобу путину, унижая родственников жертв Голодомора.
Скорей бы уже эти урожцы из ПРиБЮТ сожрали друг-друга.
Кто внимательно смотрел этот фильм так он далек от отбеливания а скорей на оборот старались обгадить ЮЛИЮ
IP: 75.202.53.---
Valeriy Makhatadze _ 29.01.2012 18:56
Renegat-9:
Времена действительно тяжёлые.Но особых причин радоваться Хаму и его шестёркам нет.Уже сдвинулся с места железный каток Запада и катится он на Хама и его подельников,того и гляди переедет.
IP: 91.211.173.---
limen _ 29.01.2012 16:39
ГОМК, по воспоминаниям Оксаны (Ярмольник), колол личный врач Высоцкому в последние дни перед сертью Высоцкого.
IP: 77.123.61.---
bestmts _ 29.01.2012 16:26
bestmts:
У Росії показали фільм про "Залізну Юлю"
Краще показали би фільм про клоунів Вітю та Діму, та про дарев'яних Вітю та Миколу.
пардон, про клоунів Вову та Діму
IP: 75.202.53.---
Valeriy Makhatadze _ 29.01.2012 16:26
korba:
Все качества Януковича,которые вы перечислили ,верны. Но вы не сказали главного.Он прямой агент Москвы и подчиняется её приказам.А все его "споры" с Москвой-это туман для легковерных и их сценарии написаны в Москве.
IP: 77.123.61.---
bestmts _ 29.01.2012 16:25
У Росії показали фільм про "Залізну Юлю"
Краще показали би фільм про клоунів Вітю та Діму, та про дарев'яних Вітю та Миколу.
IP: 109.254.49.---
Aндрей _ 29.01.2012 16:24
антивірус:
ЦЕНА на 01.01.2010 г. В евро за 1000 куб. метров от Eurostat
Средняя цена по ЕС 538
антивірус:
Я тобі не Якубович ...Ціна газу прив*язана до доллара..Порахуй сам в євро, якщо маєш якісь гігаджоулі в голові..
У тебя видать гигаджоулей в голове точно нет.
IP: 77.123.61.---
bestmts _ 29.01.2012 16:20
Цей фільм дешева НТВшна заказуха, їхні тіпа "документальні" передачі даже в Росії нормальні люди несприймають.
IP: 75.202.53.---
Valeriy Makhatadze _ 29.01.2012 16:18
Romualdo:
Об этом пишет издание ZN.UA.


В 2009 году соискатель президентского звания Арсений Яценюк довольно категорично высказывается о газовом кризисе и заключенных премьером Тимошенко контрактах с Россией. «Газовый контракт, подписанный НАК „Нафтогаз Украины“ по директиве премьер-министра Юлии Тимошенко, ведет страну к банкротству, — заявил Яценюк в интервью газете «Аргументы и Факты» 23 июля 2009 года. — Это преступление, и виновные в нем должны быть наказаны».

Нынешняя власть услышала его (Сени Кролика) требования...
Или 7 лет ей дали маловато, считает Сеня?
Сеня вы...ляд...к Януковича.И если бы не крайняя нужда,кто бы с ним вообще стал говорить.
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 16:17
Romualdo: Яценюк - це людина Юща з НУ-НС....І "протипсіх"...Тому також завжди був проти Тимошенко, розваливши демркратичну коаліцію в Парламенті.....Тимошенко зараз у ув*язненні, а він на цьому ліцемірно піариться, ніби-то критикуючи за це владу...Він вже вважає, що зайняв місце Тимошенко,...Тому зацікавлений у її ув*язненні, як і інші розпорошені "опозиціонери"..
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 16:06
Ратифікувавши Харківські угоди, режим Януковича узаконив цей газовий Контракт і взявся його виконувати. Також там стоїть підпис Януковича. Пізніше, вернувши зі сховищ Фірташу дешевий газ і знекровивши економіку України, "парія регіонів" згадали за "стрілочницю" Ю. Тимошенко і вирішили спихнути на неї свої соціальні провали. Згадайте, як Європа замерзала і молилала до сумління президентів Росії і України, а теперь Януковичу подавай директиви. Всім ясно, що в діях Тимошенко нема складу злочину, бо таку ціну під тиском нам нав"язав монополіст. А в Тимошенко нема особистої вигоди.. І це бачить весь цивілізований світ...Перетворив режим Януковича суд над Тимошенко в політичне переслідування лідера опозиційної сили. І всі розуміють, що Януковича хвилює зовсім не ціна газу, а наступні вибори, на яких боїться і не хоче бачити своєї основної конкурентки з минулих виборів Тимошенко. Бо добре знає, що виграв в неї нечесно. А фактично програв їй у другому турі, якби не фальсифікації на Півдні і Сх
IP: 178.49.122.---
korba _ 29.01.2012 16:00
Чому вирішили в Росії саме зараз випустити цей фільм про Тимошенко? Мабуть хтось побачив, що Тимошенко таки може стати наступним президентом України. Чи зацікавлена Росія, щоб на чолі України стояла розумна людина? Звичайно ні. Росії чим слабша Україна , тим краще. Це цілком зрозуміло, це природньо. І ображатись на Росію за це не варто, такі геополітичні інтереси держави. Тому для Росії дуже вигідно, що керує Україною така людина як Янукович - людина з поганою освітою, людина низького інтелекту, людина кримінального менталітету. Він загнав Україну в кут, всі країни Європи не хочуть мати з ним контактів. Це дуже вигідно Росії, бо залишає Україні лише один шлях - стати знову придатком Росії. Тому треба потурбуватись, щоб лишити Тимошенко підтримки в Україні, надати Януковичу моральне виправдання для подальшого ув'язнення Тимошенко, що приведе до остаточної ізоляції України в світі. Отаке завдання виконує той фільм.
IP: 91.207.211.---
Псой Борманенко _ 29.01.2012 16:00
Не "ГОНГ", а ГОМК - гамаоксимасляна кислота - природній нейромедіатор, який знаходиться в головному мозку людини. А це все дурнуваті "брєдні", що ГОМК більш небезпечніший, ніж пропОфол. Товариші журналісти - хоч іноді консультуйтеся із спеціалістами, якщо не маєте ні найменшого уявлення про якісь медичні препарати. А то навіть назви неправильно пишете. Компетентним людям аж гидко іноді буває читати ваші висери. КГ/АМ
IP: 75.202.53.---
Valeriy Makhatadze _ 29.01.2012 15:49
Фильм г...вно,как и всё,что изрыгает российская пропаганда и её рупор -телевидение России.Но есть положительный момент.Этот фильм опровергает бредовые измышления ПРопаганды о сговоре Тимошенко с Путиным.Не могло,подконтрольное Путину телевидение России, снять такой гадкий фильм о "подруге"Путина.Вот увидите,этот фильм не раз ещё будет крутить по Украине хамская власть.
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 15:46
Aндрей: Я тобі не Якубович ...Ціна газу прив*язана до доллара..Порахуй сам в євро, якщо маєш якісь гігаджоулі в голові..
IP: 75.202.53.---
Valeriy Makhatadze _ 29.01.2012 15:24
Renegat-9:
антивірус _ 29.01.2012 14:06
снимаю_шляпу _ 29.01.2012 13:39
Всім у світі уже відомо ---....._________Для цього, напевно, там в камері світло горить всю ніч...Щоб все фіксувати і не ПРопустити процес....

Не, не для этого. А для того, чтоб не пропустить момент, когда мадам ср-ть перестанет на нынешнюю власть и за этот благой поступок скостить ей года три в виде поощрения.
Ну ты наивняк.А разве этим на власть ПР только Тимошенко занимается.Свет в таком случае не нужно выключать по всей Украине,Европе,да и кое-где в мире не мешало бы оставлять включённым на ночь.Только указанный вами процесс не прекратится,слишком он естественен для людей ,которые имеют больше одной извилины в голове.
IP: 109.254.49.---
Aндрей _ 29.01.2012 15:22
антивірус:
ЦЕНА на 01.01.2010 г. В евро за 1000 куб. метров от Eurostat
Средняя цена по ЕС 538
антивірус:
Вартість імпортного природного газу у світі постійно зростає.
Ссылочки в студию, и желательно там где цены в евро за 1000 куб. метров., а не за киловатчас или за гигаджоуль
http://epp.eurostat.ec.europa.eu/tgm/refreshTableAction.do?tab=table&plugin=1&pcode=tsier050&language=en
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 15:04
.Нещодавно на російському телеканалі "Росія" в програмі Сергія Кургиняна "Історичний процес" вже піднімалось питання про антиросійські дії Тимошенко на посту Прем'єра...Так, журналіст Дмитро Кисельов згадав, зокрема, гучну в 2008 році статтю Юлії Тимошенко в журналі "Foreign Affairs" з красномовною назвою "Стримувати Росію". Тоді Тимошенко закликала протистояти росту впливу Росії з використанням засобів з арсеналу "холодної війни", проводячи більш ніж ризиковані аналогії між російською політикою і експансією гітлерівської Німеччини...А до декого тільки зараз дійшло, що Путін фашист...Цей російський фільм - продовження плану опорочення Тимошенко
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 14:46
Вартість імпортного природного газу у світі постійно зростає. Його ціна для України у 2011 році становила (у доларах США за 1000 куб.м.): 1-ий квартал – 264 дол., 2-ий квартал - 295,6 дол., 3-ій квартал - 354 дол., 4-ий квартал - 390 дол. .По формулі, як і іншим країнам..Від фіксованої ціни 240 Ющ відказався, відкликавши Дубину....А чому для України повинна бути поблажка?...Чому ПР-дони не подають в Стокгольмський Суд?..Тому що не мають аргументів..За меншу ціну треба платити суверинітетом або трубою...
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 14:20
Renegat-9:
антивірус _ 29.01.2012 14:06
снимаю_шляпу _ 29.01.2012 13:39
Всім у світі уже відомо ---....._________Для цього, напевно, там в камері світло горить всю ніч...Щоб все фіксувати і не ПРопустити процес....

Не, не для этого. А для того, чтоб не пропустить момент, когда мадам ср-ть перестанет на нынешнюю власть и за этот благой поступок скостить ей года три в виде поощрения.
Треба комусь це робити...А призначення РЕНЕГАДІВ - облизувати регіаналам одне місце...Тому ПР-донам навіть вже туалетного паперу не треба..
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 14:15
ЦЕНА на 01.01.2010 г. В евро за 1000 куб. метров от Eurostat
Средняя цена по ЕС 538
Дания 1100
Швеция 1061
Нидерланды 720
Автрия 636
Италия 630
Португалия 610
Словения 598
Германия 580
Испания 547
Бельгия 543
Франция 535
Ирландия 510
Венгрия 488
Чехия 480
Словакия 445
Люксембург 444
Польша 436
Великобритания 416
Хорватия 393
Литва 385
Болгария 377
Эстония 370
Турция 331
Латвия 322
Украина 240
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 29.01.2012 14:06
снимаю_шляпу _ 29.01.2012 13:39
Всім у світі уже відомо --- для шапкокрада януковича немає більшої насолоди, як побачити у щілину тюремної камери як ворог сідає на унітаз, а краще на тюремну парашу, особливо якщо це Юля. В камері всі процеси справляння нужди засудженою підглядають і знімають на відео і потім передають януковичу, і він з захопленням переглядає ці кадри. Це відомо всьому світу. І хто після цього з еврпейців захоче зустрічатися з таким збочинцем? ((((((((((ps. а ще кажуть, янукович любить запах мочі_________Для цього, напевно, там в камері світло горить всю ніч...Щоб все фіксувати і не ПРопустити процес....
IP: 193.164.130.---
ikhlas _ 29.01.2012 14:03
i sho tut dyvnogo&? pryjde prync putin i zvilnyt* bidnjazhku julju! ne darma vona pidpysala takyj kabalnyj kontrakt! vova putin vmije viddjachuvaty za taki darunky!
IP: 178.49.122.---
korba _ 29.01.2012 13:57
Хочу зауважити шановній громаді, що кожна розумна людина мала би задати собі такі прості питання : - Чому взагалі з'явився цей фільм? Чому саме зараз? Чому він з'явився в Росії, а не в Україні і не в якійсь іншій країні? Хто замовляв цей фільм і з якою метою? А вже потім , з урахуванням бодай якихось відповідей на ці питання , починати обговорювати, як слід ставитися до цього "шедевру", як його оцінювати, як сприймати те, що хочуть втлумачити в голови людям. До речі , яким людям - росіянам чи українцям ? Закликаю всіх замислитися над цими, погодьтесь, дуже простими та природними в поточній політичній ситуації питаннями.
Сторінки:      Попередня      Наступна