Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"Регіонал" пропонує арештовувати за "Спасибо жителям Донбасса"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.73.63.---
ШВН _ 10.01.2012 10:08
передбачається покарання за "скандування ксенофобського, расистського, антисемітського, дискримінаційного характеру або демонстрацію плакатів, банерів, прапорів, штандартів, у тому числі політичного характеру та інших носіїв, що зачіпають честь і гідність офіційних осіб"
========
брЭд....брЭд.....ну брЭд же ( фильм "12")
IP: 109.229.31.---
сонячна_ _ 05.01.2012 14:00
правда очі коле рИгам! зате тепер жителі Донбасу добре думатимуть, бо вже знатимуть що за свій вибір нестимуть відповідальність.
IP: 91.201.156.---
соколятко11 _ 05.01.2012 11:18
Провладна банда регіоналів готова уже за будь-що саджати українців у в'язниці, лише б не заважали їм розкрадати Україну.
IP: 88.155.182.---
Great_Lemberg _ 04.01.2012 21:43
xt:
мало-помалу народ загоняют обратно в стойло (аки скотину, совсем недавно под благовидным предлогом отменили День Свободы, теперь - право свободно высказаться даже на стадионе, на очереди наверное кухонные разговоры)
- - - - -
А якже ''сільний л(п)ідєр''? Раби хотіли щоб їх притиснули до стінки, ''жєлєзную руку''. А чого бидло ''нєдавольнає''? Сподіваюсь до жителів Даунбасу дійде яку помилку вони зробили.
IP: 193.105.201.---
adamosen _ 04.01.2012 16:27
За правду обижаются? Скоро дышать нужно будет спрашивать Колесниченка и ПР.
IP: 88.155.95.---
Great_Lemberg _ 04.01.2012 15:54
gavr77:
Как эти П...ДЛЫ боятся, чтобы весь мир на Евро-2012 увидел отношение народа Украины к ним!
- - - - -
Головне щоб ці падли побачили і відчули відношення до них українського народу під час виборів-2012!
IP: 194.44.213.---
odisey _ 04.01.2012 15:50
Товарищ пид-аст колесниченко. А вы себя к кому относите. К официальным лицам или к служащим.. Потому что не ведаю как к вам говорить: товарищ пид-ст или товарищ гавноед
IP: 193.238.96.---
sabora _ 04.01.2012 15:45
Для : vlad65401 _ 04.01.2012 15:28 , который постоянно пишет:
Досье на каждого из нас, УЖАС
___


Ужас в том, что там сракье на тебя одного, придурка - рекламиста.
Ты уже порядком надоел со своей рекламой.
IP: 193.238.96.---
sabora _ 04.01.2012 15:42
vlad65401 _ 04.01.2012 15:28

Досье на каждого из нас, УЖАС
__________________


Ужас в том, что там сракье на тебя одного, придурка - рекламиста.
Ты уже порядком надоел со своей рекламой.
IP: 89.203.215.---
eurointegrace _ 04.01.2012 15:17
http://www.youtube.com/watch?v=Gmg_21tDW4g
IP: 195.216.213.---
Иль _ 04.01.2012 15:03
chamlo:
На момент написания мною комментария их зарегистрировано уже 287. Редко какая статья в УП может похвастаться таким количеством комментариев. Я надеюсь, что у Колесниченка в черепной коробке осталось еще хотя бы половинка извилинки и он наберется мужества ознакомиться с мнением народа относительно его законотворческой инициативы. Из 287-ми комментариев нет ни одного в поддержку его идеи, значит если он еще не совсем законченный идиот, должен понять, что лучше сейчас, заранее, упаковать чемоданы и свалить из Украины, может еще несколько лет поживет вдали от Родины, пока иностранный отдел народного трибунала не разыщет Вадика где-то в Пингвинии и не приведет в исполнение вполне заслуженный ним смертный приговор
********
Це кримське чмо дійсно закінчений ідіот. Нікуди він не поїде, бо за антирадянську діяльність в Криму КГБ, а зараз ФСБ має на нього матеріали. Тому це чмо веде таку політику проти України. Кнопка на нього в Москві. А черепна коробка в пуста, за нього пишуть.
IP: 195.216.213.---
Иль _ 04.01.2012 14:56
boomy:
О!!!!! Как они похожи-ПР и БЮТ!!!!!
Помнится в бытность ВОНЫ премьером та тоже нагнула суд - и запретили критиковать ВОНУ и КМ.
Лозунги-разные, сущность-одна.
*********
А на кого ти схожий? Згадав! На ющера. У всьому винна Юля. У тебе сущність раба синьосракого. Ним і залишишся до кінця життя.
IP: 77.52.100.---
boomy _ 04.01.2012 14:52
О!!!!! Как они похожи-ПР и БЮТ!!!!!
Помнится в бытность ВОНЫ премьером та тоже нагнула суд - и запретили критиковать ВОНУ и КМ.
Лозунги-разные, сущность-одна.
IP: 94.179.175.---
VoFFo4ka _ 04.01.2012 14:05
ПРасты, ПРдуны, ПРоходимцы, ПРохиндеи, ПРохвосты и ПРоФФессора, вы серьезно?
IP: 94.178.83.---
vlasty v slasty _ 04.01.2012 13:23
Совершенно справедливым было бы , как альтернативу всякому бреду калисниченко и сотоварищи, протащить через парламент, под видом закона о запрете хамского поведения и истерического-сквернословия депутатов и прочих негодяев! А так же госчиновников.КАТЕГОРИЧЕСКИ ЗАПРЕТИТЬ в публичных местах, на радио , телеведении, спортивных мероприятий нести, высказывать, а главное ДУМАТЬ гадости про НАРОД! Такие особи калисниченко, герман, богохульская, чепак да и все кто нетак как все,чтобы платили огромные штрафы и были публично "выпороты" за свои словесные и умственные ИДИОТИЗМЫ!
Что парламентские холуи СЛАБО !?
IP: 93.74.231.---
kapelan _ 04.01.2012 12:59
а от скандування отого всього під час матчів хокейних, баскетбольних тощо законом навпаки заохочується, тож слід і нагороду передбачити - наприклад, кожного скандувальника нагороджувати відзнакою Президента України 1-го ступеня;

окрім того, якби вадік мав освіту, то знав би, що антисемітизм є всього лише одним із видів расизму.

але ж вадік є вадік: наш унікальний чудак на букву М
IP: 176.36.153.---
ктн _ 04.01.2012 12:42
Щоб не дискримінувати і не ображаті підісрану честь і гідність перших осіб пропонується запровадити дискримінацію футбольних вболівальників.
IP: 81.30.165.---
walker _ 04.01.2012 12:34
Thanks to Donbass residents for real asshole president
IP: 94.45.59.---
Fort__ _ 04.01.2012 12:32
СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ ДОНБАССА ЗА ПРЕЗИДЕНТА ПИД..РАСА !!))))))))))))))
IP: 82.207.94.---
Denys Shoulicko _ 04.01.2012 11:50
http://www.youtube.com/watch?v=BwxJ46HWXbA&feature=related
TO WHOM BELL CALLS!?

Пекло кличе ПРдонов скоріше прийти!
IP: 46.118.5.---
orsemm _ 04.01.2012 11:30
Ото популярність!!! Пане-товаришу , вам пора орден отримати від "сонцесяйного". Правда, проффесор може й того, образитися...
IP: 93.75.95.---
Elis _ 04.01.2012 11:10
chamlo _ 04.01.2012 10:37

+100%
IP: 46.185.35.---
allatoll _ 04.01.2012 11:06
Колесніченко-типове ригоанально-путіноїдне ЧМО. На жаль таких і серед депутатів ВР, і серед пересічних мешканців України, зокрема, жителів Донбасу, багатенько. Що набираються розуму лише від бацьки та гаспадіна Путєнда.
IP: 94.248.14.---
chamlo _ 04.01.2012 10:37
На момент написания мною комментария их зарегистрировано уже 287. Редко какая статья в УП может похвастаться таким количеством комментариев. Я надеюсь, что у Колесниченка в черепной коробке осталось еще хотя бы половинка извилинки и он наберется мужества ознакомиться с мнением народа относительно его законотворческой инициативы. Из 287-ми комментариев нет ни одного в поддержку его идеи, значит если он еще не совсем законченный идиот, должен понять, что лучше сейчас, заранее, упаковать чемоданы и свалить из Украины, может еще несколько лет поживет вдали от Родины, пока иностранный отдел народного трибунала не разыщет Вадика где-то в Пингвинии и не приведет в исполнение вполне заслуженный ним смертный приговор !
IP: 93.78.82.---
Geograf1959 _ 04.01.2012 10:17
ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ ПОВИННІ ЦІ ПОВАЖНІ ОСОБИ МАТИ !

Ну так внеси ще законопроект, за яким жителям України (крім жителів Донбасу) не можна відвідувати футбольні матчі. коли там є Янукович !

А вгазалі то Колісниченко - таємний агент БЮТ: кожен його виступ додає БЮТ 2-3% рейтингу (і стільки ж забирає у регіоналів)
IP: 194.44.250.---
Ihorko_T _ 04.01.2012 10:16
дядя Вадя їздив на курси до баті Лука, .. привіз ідею - "марші мовчання" - щоб усі боялись і не насміхались... з придурка аля Вітренко в штанях
IP: 93.73.89.---
Nezvir _ 04.01.2012 09:58
Вадік-полукровка зі шкіри пнеться, щоб відпрацювати московські гроші. Працюй, Вадіку, бо як будеш погано працювати - бабла не дадуть.
IP: 178.93.80.---
Souther _ 04.01.2012 09:48
Мда... Видать совсем "честь і гідність офіційних осіб" на нуле, раз уж такие законы нужны. Пан Колесниченко! Вы еще Красную книгу "Честь і гідність офіційних осіб" учредите и свои "честь і гідність" среди первых непременно впишите. Будем всем миром их жалкие ошметки охронять.
IP: 95.111.169.---
Обыкновенный _ 04.01.2012 09:44
Видать Вадику обидно.Спасибикают только жителям Донбасса и только за президента.А его выборцы,а за него _чего не спасибикают?Он же не может рядом с президентом стать.Не так народ "уважает".Вот и решил про себя напомнить.Вдруг получится.Тогда можно смело идти к САМОМУ и говорить-нас обоих одинаково "любят."Хоть так поднять рейтинг "любви" народа.
IP: 188.163.65.---
neptun _ 04.01.2012 09:28
Пізно, дядьку затикати рота народу, після помаранчевої революції ми вже не ті...
IP: 195.182.148.---
sven2253 _ 04.01.2012 09:24
Вчера нашел очень интересную програму, типу базы данных ввел фамилию ..Очумел
http://gopl.su/danye
IP: 85.247.225.---
Viktorvita _ 04.01.2012 09:12
Чому ОБІЖАНИМ обіжатись на кричалку цеж їхній лозумг і президент.
IP: 82.207.99.---
NataliyaSh _ 04.01.2012 08:05
Great_Lemberg:
OKorolkov:
Пан Колесниченко! В вашем законопроекте ничего не сказано о позорных мордобоях в Верховной Раде. Получается, что вам, рыгыаналтьным петушкам, можно все, а гражданам Украины - ничего.
Вы знаете, что может быть опаснее дурака? Отвечаю: Опаснее дурака
может быть только дурак, проявляющий инициативу. Мой совет:
побыстрее забирайте все свои дебильные законопроекты и больше
не проявляйте никаких инициатив, может за умного сойдете.
- - - - -
Це точно. Краще б ці прахфффесіанали-регіанннали ні до чого не брались. Бо за що не візьмуться - біда. Де обіцяють пакращення, там обов'язкого погіршення. І за що ту Україну так Бог карає?.. Може це таке випробування? Така собі вакцинація даунецькими, щоб виробився імунітет і більше їх не було. Сподіваюсь до жителів Даунбасу дійде нарешті.
Думать нужно не только Донецку, а и всей Украине!!!
IP: 178.137.193.---
Taras Bulyba _ 04.01.2012 07:17
Глупо заниматься запретами если они идут с души от народа,этот запрет размножит сотни слонгов,народ почувствует как можно дать почувствовать неуютно нежелательной власти которую народ не принимает.Уже после регистрации этого закона скорей всего свободолюбивые люди подсознательно начали продумывать новые.Слава Украине!
IP: 109.201.225.---
yuralito _ 04.01.2012 02:45
а під час баскетбольних і хокейних матчів можна буде скандувати?
Чи це буде окремий закон?
Обов'язково закон потрібно доповнити переліком всіх можливих лозунгів, щоб не було суперечливих моментів.
IP: 88.155.12.---
Great_Lemberg _ 04.01.2012 02:19
OKorolkov:
IP: 178.210.143.---
Серафима _ 04.01.2012 02:11
И все-таки "спасибо жителям донбасса за ............ "
IP: 93.127.32.---
Fedor K _ 04.01.2012 02:06
Интересно, как ОНО предлагает арестовывать скандирующих- полностью трибунами или для начала секторами?
IP: 31.40.237.---
Ашот Арутюнян _ 04.01.2012 01:49
он еще раз доказал, что тупее всех тупых.....

В этом возрасте так и не понял, что запретами ничего не добьешься...

да и потом: А почему не кричат "Слава нашему президенту!"

Надо б решить сначала эту задачу, а потом сунуть какой то законопроект....
IP: 95.133.77.---
Dmytro Volodymyrovich Lazarev _ 04.01.2012 01:10
Жаль мне Колисниченка(((. "Его лечить нужно" (фраза из мульта Самый маленький гном).
IP: 46.118.239.---
Zacharkiv _ 04.01.2012 01:09
Це одноклітинне створіння живе явно не в своїй країні. Тому його убогі спроби займатися законотворством . у тих галузях де він абсолютно некомпетентний викликають тільки огиду. У нас є чотири клуби у яких більш - менш стабільний контингент фанів. Але якщо напхати стадіон шаровиками - дармоїдами у формі , та ще й отаке падло буде визначати . які гасла і баннери застосовувати , то трибуни взагалі не потрібні. Бо хто платитиме гроші . за подібний сервіс. Мало того що ригівська шайка знущається над їхніми .політичними заручниками , вони хочуть добратися і до простого обивателя .
IP: 93.75.226.---
Cinderella _ 04.01.2012 00:50
Это ж стадион 100 тысяч на 15 суток - их же кормить надо. А если штраф 100 тысяч на 20 минимумов - сумасшедшие деньги!
IP: 88.155.12.---
Great_Lemberg _ 04.01.2012 00:24
стрижов:
Колесниченко, выпей галоперидолу, может попустит
- - - - -
Йому мабуть вже не допоможе, він кінчений. Йому підійде той же рецепт що і горбатому...
IP: 91.222.0.---
orgenykidze _ 03.01.2012 23:47
Похоже Колесниченко записался в "Свидетели Иеговы"! Добренький - до тошноты. Штраф в 10-20 не облагаемых налогом минимумов - это смешно? Нет, - грустно! Тогда уж лучше продавайте питарды и т.д. в кассах стадиона и сразу включайте в стоимость пиротехники штраф 170-340грн. А еще можно обустроить сотни три камер, (как у Юли, - с "плазмой", биде и т.д.) и продавать туда билеты особо одаренным огнеметчикам по цене от 300грн./сутки и тогда даже не болельщики съедутся на стадионы, чтобы за грошовые штрафы шмальнуть огнем на стадионе под оскорбительные выкрики в адрес власти. Окупаемость объектов сократится, а прибыль от продаж резко увеличится, и милицию с судьями привлекать за казенные средства не придется! А зачем? За все ведь уже заплачено! Кстати, за коммерческое предложение, прошу 10% от продаж перечислять в офшорную зону (тьфу-тьфу) в твердой валюте. А что?
IP: 109.122.23.---
Volodymyr Ivanovich _ 03.01.2012 23:05
Бур 50:
_MiXaLo_:
Потрібно ще прийняти закон.щоб заборонити дихати.дивитись і спати з жінкою.Виходить 90% населення.яке не любить цю владу потрібно засадити до буцигарні.а може краще позбутись їх.
--------------------не 90% -не оббманюй-а 30-40 в павутині, це поки що загалом 20-25% дорослого населення України,,,ще працювати і працювати,,підключати ОГО і підключати
Не певен...Які там у чорта лисого 20-25%? Це може у Донецьку так...А тут з ким не побалакаєш - майже усі дико ненавидять та клянуть цю владу.Не знаю,як у Донецьку,але на черкащині таке відчуття,що люди вже готові іти з вилами штурмувати Міжгір'я та інші бандосередки...
IP: 95.134.251.---
Nostradamus_pg _ 03.01.2012 22:58
der MaiStier:
Надо будет, когда голубцов и Зека сбросят: 1. запретить КПУ и прочие постКПСС-ые образования; 2. полная люстрация всех чиновников на принадлежность к КПСС, комсомолу и российским структурам; 3. тотальный запрет антиукраинских, т.е. пророссийских группировок; 4. депортация тех, кто был уличён в антиукраинских (пророссийских) деяниях; 5. полное расследование всех избирательных компаний с 2004 года и наказание Пидрахуя и ему подобных на 10-15 лет зоны; 6. зачистка юго-востока от криминальных группировок голубцов; 7. 3-я ходка с конфискацией для Зека за тотальную коррупцию с Межигорьем и вертолётами и 1-я ходка с конфискацией для его старшего сынка за рейдерство по всей Украине; 8. проведение аудита по всем чиновникам и их семействам с последующим адекватным наказанием и т.д. Тогда будут все предпосылки для нормального развития Украины :)
Сто пудов - за!!!! Но опять же як в 2005 м --задемократять....поєтому токо терор!!!!
IP: 77.121.107.---
vin_mitya _ 03.01.2012 22:15
на євро весь стадіон БУДЕ гуртом передавати вітання підАру януковочу і його псу каліснічєнку!
Сторінки:      Попередня      Наступна