Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"Моральна нацкомісія" знищить мультфільми, які формують "злочинців і збоченців"?

Середа, 15 серпня 2012, 11:46
фото
Версія для друку Коментарі67

Національна комісія з питань захисту моралі скликає спеціальне засідання, щоб подивитися, як найпопулярніші мультфільми впливають на дітей. 

Про це повідомляє сайт Нацкомісії.

Підставою для такого рішення стало дослідження популярних серед дітей мультфільмів "Губка Боб", "Лунтік", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони", "Сімпсони", які, на думку авторів, несуть реальну загрозу дітям.

Зокрема, згідно з дослідженням, перелічені мультфільми – "це експеримент над дітьми, в результаті якого з дітей та молоді сплановано формують злочинців та збоченців".

За словами психолога Ірини Медведєвої, яку цитують у брошурі, 3-5-річні діти після перегляду таких мультфільмів "кривляються в присутності малознайомих дорослих, дражняться, голосно регочуть, демонстративно повторюючи різні безглуздя".

Що стосується "Телепузиків", то, згідно з дослідженням, "це послідовне створення людини-дебіла, яка буде сидіти біля екрану з відкритим ротом і ковтати будь-яку інформацію", що формує "психологію невдах" та пропагує гомосексуалізм.

Скриншот з брошури

Популярний мультфільм "Покемони", на думку авторів дослідження, "привчає дітей до садизму, негативно впливає на емоційний, фізичний та етичний розвиток дітей". Також нібито були зафіксовані випадки, коли діти Туреччини уявляли себе покемонами і вистрибували з вікон.

Улюблений дитячий персонаж Губка Боб нібито виховує у дітей гомосексуалізм та призводить до "отупіння".

Герої "Маші і Ведмедя" та "Шрека" також пропагують садизм, збочення, спотворюють стосунки у родині тощо.Однак "найбільш небезпечним знаряддям статевої ідентифікації дитини є популярні японські мультики "Аніме", йдеться в дослідженні.

А мультфільми Діснея дослідники називають "порнографією", "смакуванням зла", "дитячими гей-парадами".

Серед мультиків, які, згідно з результатами дослідження, не рекомендують до перегляду – "Вінкс", "Мадагаскар", "Вулиці Сезам", "Робоцип", "Вавілон-5", "Критик", "Південний парк", "Міккі Маус", "Попелюшка", "Красуня і чудовисько", "Гуффі і його команда", "Король лев", "Книга джунглів", "Дамбо", "101 далматинець", "Піннокіо" тощо.

Автори дослідження (їхні імена та прізвища не вказані) закликають громадськість звертатися до президента, депутатів Верховної Ради, Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення з метою заборони перелічених мультфільмів в Україні. Зразки листів для громадян наведені в брошурі. 

Брошура з дослідженням розміщена на сайті "Під Покровом пресвятої Богородиці", який веде Українська правовірна Греко-католицька церква.

Українська правовірна греко-католицька церква — незареєстрована, офіційно не визнана релігійна організація в Україні, що виділилась із Української Греко-Католицької Церкви у 2008-2009 роках. Її засновником є Антонін Догнал.

УПГКЦ більш відома, як "група Догнала", "догналівці", "секта Догнала".

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 109.87.14.---
bitajiiyc _ 02.09.2012 14:43
rykvol:Согласен, увидел комментарий ПОЛНОГО ДЕБИЛА,
Политика тут ни причем, для меня по крайней мере.
Я пишу о том, что комиссия НЕ ПРАВА, по моему мнению, по моему воспитанию на мультфильмах.
А чьи это мультфильмы, - украинские, зарубежные или российские, мне все равно.
Кстате, еще и фильм Семнадцать мгновений весны запретить вроде хотят.
Ну как тут не маразм психики?
Народ совсем с ума сошел.
IP: 109.87.14.---
bitajiiyc _ 02.09.2012 14:33
Уважаемая комиссия, проверьтесь у психологов сами.
Я вырос на мультиках Ну, погоди и таких же. На Лунтике моя дочь выросла и на Маше и медведь, 1.09.2012 пошла в 1й класс.
И я Вам с полной ответственностью говорю, это не мультики эти детей плохому учат- это Вы больны.
На эту тему могу долго общаться.
Я, кстате, вырос на мультфильме Ну погоди ( в котором по Вашему мнению волк плохо себя ведет, курит, учит плохому детей).
Я курить начал в 20 лет, в армии, мультфильм никак на это не повлиял.
Ваш маразм уже переходит все границы.
P.S. Да я согласен, что есть мультфильмы, которые я просто не показываю своей дочери, из Вашего списка там только Губка боб.
IP: 95.69.214.---
O.B. _ 19.08.2012 22:49
wiwi1979:
З Вами повністю поголджуюсь, я хоч не дипломований психолог, проте працювала з дітьми зараз мати двох дітей, бачила всі мультфільми про які веде мову комісія, і якщоб не їхні поясненя мені ніколи вголову це неприйшло(те прощо говорить комісія-це їхія хвора уява і тільки)..............
IP: 95.69.214.---
O.B. _ 19.08.2012 22:35
eurokharkiv5:
Нет сомнения, я с Вами согласна
IP: 95.69.214.---
O.B. _ 19.08.2012 22:16
Що Вам сказати на вашу філософію???..........- У ВАС так САМЕ у ВАС хвора уява! Кожен думає вміру своєї розпущеності. ВАМ напевне свою психіку треба провірити, а вже потім намагатись розказувати іншим про свої думки, а щей їх навязувати.
Ми з чоловіком бачили усі мультфільми про які ВИ пишете, у нас навіть близько подібних думок не появилося, коже з цих мультф. несе повчальний характер Ви дивіться в суть самої історії.
Ачому жодних коментарів про БУРАТІНО-деревяна лялька, КРИВЕНЬКУ КАЧЕЧКУ-дівчина перетворюється в качк-у............., ГУБКА БОБ-ідіотизм повний,

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter