Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Клінтон і Ештон сподіваються, що українські вибори будуть справедливими

Четвер, 27 вересня 2012, 19:13
Версія для друку Коментарі24

США і Європа сподіваються, що Україна проведе справедливі вибори і покладе край виборчому правосуддю.

Про це говорили 23 вересня держсекретар США Гілларі Клінтон і віце-президент Європейської комісії Кетрін Ештон на зустрічі в Нью-Йорку, повідомляє Держдепартамент США.

Згідно з повідомленням, Клінтон і Ештон зазначили, що США і Європа тісно співпрацюють у підтримці та просуванні вільних і чесних виборів в Україні, які мають відбутися 28 жовтня.

"Україна надзвичайно важлива для європейської безпеки і стабільності", - йдеться в повідомленні.

"Ми дуже ясно висловили жаль з приводу вибіркового застосування правосуддя, включаючи тюремне ув'язнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко", - зазначили Клінтон і Ештон.

Вони також підкреслили, що США та Європейський Союз проводять однакову політику, яка полягає в тому, що їх відносини з Україною зможуть просуватися вперед лише коли буде покладено край вибірковому застосуванню правосуддя та проведені вільні та справедливі вибори.

Вони також говорили про те, як можна використовувати час, що залишився до 28 жовтня, з користю для досягнення цих цілей.

Інтерфакс-Україна

Все про: США, Європа, вибори

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 94.231.187.---
Petyo _ 28.09.2012 20:22
Ivan Sulima:
Petyo:
Такі речі дуже сильно потім б’ють по нащадках!

По нащадках цілої нації, тих, хто голосує за Путіна, означає, що беруть відповідальність за усі його злочіни. А Путін - за злочіни НКВС
"Шло глупое, бессмысленное убийство наших солдат. Надо думать, эта селекция русского народа — бомба замедленного действия: она взорвется через несколько поколений, в XXI или XXII веке, когда отобранная и взлелеянная большевиками масса подонков породит новые поколения себе подобных."

Николай Николаевич НИКУЛИН
ВОСПОМИНАНИЯ О ВОЙНЕ
IP: 195.78.69.---
Naim _ 28.09.2012 09:05
Похоже, что американцы и европейцы так до конца и не поняли с кем имеют дело! Поехали бы для начала в Крым, где ПР допустила к выборам только сателлит ПР - Королевскую, где на любых других кандидатов сразу открываются уголовные дела и доведено 65 % голосов за ПР! А новости на Интере, где Хорошковскому сказали, что можно показывать только поездки ПР, Симоненка и Королевской с Шевченком, куда, как и чем они сходили! Т. е. ни Кличка, ни Яценюка с Турчиновым и остальных показывать не надо! Правильно говорил Задорнов - ну тупые американцы, думают, что здесь есть хоть какая-то демократия!
IP: 46.117.54.---
Valentin Goldin _ 28.09.2012 08:19
Kaperdan:
Найцікавіше те, що ні один українець із здоровим глуздом не сумнівається, що вибори -2012 методично дофальсифіковуються. Тож коли читаєш про сподівання на справедливість українських виборів шановних американців, то невимушено згадуєш гуморески Задорнова про їхні розумові здібності.
Це й не дивно. Українці за розумовими здібностями більш подібні Задорнову, а ніж Клінтон та Ештон. Тому ними правлять Задорнови, а американцями Клінтони.
IP: 46.203.144.---
Ivan Sulima _ 27.09.2012 22:49
Petyo:
Такі речі дуже сильно потім б’ють по нащадках!

По нащадках цілої нації, тих, хто голосує за Путіна, означає, що беруть відповідальність за усі його злочіни. А Путін - за злочіни НКВС
IP: 94.231.187.---
Petyo _ 27.09.2012 22:19
хохол:
Ivan Sulima:
А це вже вказує на Вашу НКВДшну психологію, коли Ви так зневажливо говорите про безневинних жертв Ваших колег
Вы правы, мой дед служил в НКВД и громил эту бендеровскую. нацистскую мразь.
Була передача на Діскавері по розстріл польських офіцерів в Вишньому Волочку енкавеесівцями...
То там розповідалось, що вони розстрілювали до 200 людей за ніч кожен і майже всі не витримували цього: або дуріцли, або спивались, або стрілялись і вішались че5рез пару днів...

А ви думаєте, що ті енкавеесовці, що пережили це жахіття залишились нормальні?!...
Такі речі дуже сильно потім б’ють по нащадках!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter