Повернутись до публікації

МОЗ хоче брати в померлих органи за замовчуванням

Субота, 17 листопада 2012, 17:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.190.34.---злагода та добробут19.11.2012 17:07
//ну вот пусть выводят на уровень борьбу с алкоголизмом, спидом, туберкулезом, гепатитом, и прочими заболеваниями//

ну щось хай і в цьому випадку теж роблять. А щодо людей, діточок які вмирають щодня від того що не має органів які б продовжили їм життя?


Шанс дамо .чи хай дохнуть і хер із ними!

"Не має человека, не має проблеми" (c) Сталін, нє?


google:

потрібен донор
IP: 46.190.34.---злагода та добробут19.11.2012 16:57
Андрій_Довбуш:
у кого есть мозги - тот умеет читать между строк. проект имеет цель зарабатывать деньги определенными людьми из окружения яныка на продаже органов граждан Украины. .
па-па-па...думав шо хоч трохи ти розумніший, а тут таке. Піпец!

Та в донецьких ціла країна де заробити можна. Нафта газ метал і т.д. ....нахер йому впала ця трансплантація для збагачення. Через неї можна ж втратити геть все, якщо піматись та справа набуде розголосу. А це не штуки. Втрачати мільярди заради пару пару лямів, це можуть так...тільки йульки таке.


Ви мене розчарували.
IP: 62.221.53.---Андрій_Довбуш19.11.2012 16:47
злагода та добробут:
тому я за посилення кримінальної відповідальності та за посилений контроль за цим ділом.
посилення ничего не даст, так как вы не докажете, что вашего родственника умертвили ради органов. понимаете - нет состава преступления - нет преступника. вас прокурор с милицией пошлет, потому как в доле. вот и все.
злагода та добробут:
Все в нашій країні можна добитись та вивести на нормальний рівень. Але треба це хотіти зробити.
ну вот пусть выводят на уровень борьбу с алкоголизмом, спидом, туберкулезом, гепатитом, и прочими заболеваниями, пусть займутся контролем качества продуктов, грунтов, вод и воздуха, пусть обеспечат всех больных медикаментами и поликлиники и больницы всем необходимым - вот когда все будет в шоколаде и останется одна единственная проблема - поиск доноров - вот тогда и вернемся к этому вопросу. а сейчас - пусть хотя бы ватой поликлиники обеспечат, а не людей на части резать для наживы.
IP: 62.221.53.---Андрій_Довбуш19.11.2012 16:39
у кого есть мозги - тот умеет читать между строк. проект имеет цель зарабатывать деньги определенными людьми из окружения яныка на продаже органов граждан Украины. при этом если надо, то насильно убитых или даже из живых, просто пребывающих в отключке под наркозом.
в стране, в которой власть ничего не делает, что бы перестать быть мировым лидером по детскому алкоголизму, по темпам распространения спида, туберкулеза и гепатита, а также вообще банальных проблем - таких как инсулин для диабетиков, которого постоянно не хватает - думать о том, что как из рога изобилия посыпятся милионные операции для пересичных - для которых даже ваты нет в поликлинике - нужно быть клиническим идиотом. В этой ветке есть 3-4 рыгианальных пацтилки, которые за 50 грн в день готовы имитировать поддержку. Все остальные оказались здравомыслящими, посему все таки есть надежда на будущее у этой страны и тает надежда на обогащение у кучки мясников.
IP: 46.190.34.---злагода та добробут19.11.2012 16:35
Шановні прості читачі Української Правди. Ось тут, в цій темі, ви маєте можливість наглядно подивитись на фарисейство, егоїстичність,абсурдність, не мудрість прихильників Юлії Володмирівни Григян-Тимошенко. Як ви бачите, ці штабні боти, закидують лайном абсолютну здорову та надзвичайно важливу для нашої країни тему, як донорство та трансплантація. Знаєте чому? Тому що цю тему підняла влада в образі Януковчиа та Азарова. Ось причина чому вони проти. На 100% певен, що якщо Януковчиа та компанія була б проти, то йульки би були вже за.

БЮТівське бидло не зважає анітрохи на актуальність та серйозність цієї проблеми, не прагне навіть вникнутись в деталі та спробувати запропонувати тим чи іншим шляхом вирішити та проблемні питання. Тут ви від них нічого нового не прочитаєте..все буде те саме що і в інших темах..."Ні...Не треба нам того (вишки для добування газу, донорства, нового податкового кодексу), бо будуть красти..."
IP: 46.190.34.---злагода та добробут19.11.2012 16:33
Андрій_Довбуш:

за бабоси тут тільки йульки пишуть. Всі відомо. Не включайте дуралея.
IP: 46.190.34.---злагода та добробут19.11.2012 16:32
Андрій_Довбуш:

тому я за посилення кримінальної відповідальності та за посилений контроль за цим ділом. Із 7-ми бацаєм до по життєве. Але відмовлятись від цього, бо погані люди можуть намутити не вихід. Аргументація на кшталт: "та в нашій країні то таке не буде..." не рулить. Бо так можна відмовитись від користування автотранспорту, бо в нашої країні та Росії по статистиці найчастіше трапляються аварії на дорогах...

Все в нашій країні можна добитись та вивести на нормальний рівень. Але треба це хотіти зробити. От сидимо сремось, і жодна сука..ні вроді ..лиш один кент запропонував конкретні речі які треба зробити, перед введенням цього закону. Всі решта, тупо політизують цю тему та й опускають руки..на кшатлт: "ми черті, лохи...нам цього не дано..."

Ще раз кажу. нам це потрібно бо маємо велику кількість людей,які на даний момент не можуть вижити без трансплантації. Якщо не брати увагу по загальній кількості населення, то ми на першому місті.Майте співчуття,жлоби,епт!
IP: 62.221.53.---Андрій_Довбуш19.11.2012 16:25
ser_jio:
Да кто вам сказал, что нормальных людей в стране 2%? Т.к. сострадание это нормально, а не весь бред в этой ветке.
я как раз говорю, что нормальных 98%, а таких как вы - 2. да и то за деньги пишите, а только за шкварку возьмешь - первым откажешься от донорства. но за 50 грн в день писать и не такое способен. пока штаб платит.
IP: 62.221.53.---Андрій_Довбуш19.11.2012 16:03
злагода та добробут:
Якщо вже так боїтесь. то можна до закону добавити поправки якісь..наприклад про те, що родичі. для прикладу, можуть в крайньому випадку заборонити. Або якщо донор помер від помилки в лікуванні лікаря. Закон можна удосконалити. Але основну ідею, що по дефалту людина - донор, мусить бути.
пусть богатварьова идет нах со своим проектом и ты туда же со своими поправками. судебная практика в доказательстве врачебных ошибок в Украине по сравнению с их количеством просто таки ничтожна. Не должно быть даже возможности злоупотребления.
еще раз для особо тупых повторяю - речь не идет о пересадках - речь идет о торговле, торговле и еще раз торговле. никто не будет контролировать, сколько людей зарезали и сколько органов изъяли. а те что по бумагам пройдут, и те пересичным не попадут - напишут что не успели, органы испортились и их утилизировали. кто на мусорке искать органы и считать будет? идиоты!!!
IP: 62.221.53.---Андрій_Довбуш19.11.2012 15:57
злагода та добробут:
Якщо то їм пояснити та розтлумачити добре певен шо зрозуміють та приймуть як належне.
вот тебе и розтлумачили - хочеш на органы идти - пиши заявление и иди. остальным это не нужно, так что сприйми как належное.
Короткий політичний словник часів Незалежності
Ядерні боєголовки на румунській базі: історія сенсації, якої не було
Стус без шансу на захист: ведмежа послуга Медведчука
У тихому болоті: як купити квартиру в ЖК "Кришталеві джерела" і втратити все
Усі публікації