Повернутись до публікації

Кабмін затвердив нові правила дорожнього руху

Вівторок, 12 лютого 2013, 10:40
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.151.34.---Leo12320.03.2013 12:25
Днепропетровское издательство «МОНОЛИТ» опубликовало информацию о доступности русской версии Правил дорожного движения с самыми свежими изменениями и дополнениями. Приобрести новые ПДД Украины с последними обновлениями можно на сайте интернет-магазина «АВТОИНФОРМ96», в сети магазинов «Эпицентр», а также на книжных рынках Украины.
IP: 213.111.192.---Костянтин Гордиено14.03.2013 16:49
— розповів співрозмовник у ДАІ, відзначивши, що даний пункт не означає дозволу на обгін справа по узбіччю дороги. Ну і як ви на це дивитесь? Це коментує ДАІшник. Який обгін справа? - Це випередження. Отак вони будуть трактувати і на дорогах .Повний дебілізм!
IP: 46.203.48.---Phonomaniac06.03.2013 16:15
Такое ощущение, что те, кто разрабатывал изменения были по астрономии в школе двоечниками.

Свет вне населённых пунктов зимой поддерживаю.
Но почему такой тупой период с 1 октября по 1мая????

Например 1 ОКТЯБРЯ солнце на такой же высоте над горизонтом и продолжительность дня как и ...13 МАРТА
и, соответственно, 1 мая как и 13 АВГУСТА!!!

Не надо путать температуру воздуха (где май примерно аналогичен сентябрю) с ОСВЕЩЁННОСТЬЮ!!!
Почему бы не сделать "зимний период" с 1 октября по 1 АПРЕЛЯ? Как раз 6 месяцев.

Кроме того в марте в большинстве регионов Украины отсутствует листва деревьев в отличие от октября, что также влияет на видимость автотранспорта
ПроФФессура видимо изучала все факторы...
IP: 109.87.233.---petiy17.02.2013 20:12
А якби противотуманки заборонили ато ноччю аж очі вилазять є включають таке що фар не видно
IP: 92.113.162.---anker15.02.2013 22:29
Bambarbiya Kergudu:
Особливо покращить ситуацію з аварійністю, знаки "Культова споруда"
Я б ще добавив слова "Московського Патріархату" "Мусульманська"
"Обережно, священник після Причастя" і т. д. Тут простору для покращень не на одну книжку.
+10 балів! Але не все так просто. На цих змінах до ПДР має хтось чимало заробити (це в Уркаїні так прийнято - нічого не робити без вигоди для ініціаторів покращення). Друкувати нові ПДР будуть свої друкарні. Обов’язкові платні курси по новим ПДР проведуть свої довірені структури. Надрукована на компі на півсторінки довідка про проходження курсів буде коштувати гривень 20. Стікер на скло про проходження курсів ...... і т.д. Ну ще денні ходові вогні повинні бути сертифіковані (читай продавати буде своя фірма) можна прожовжити.
IP: 92.113.162.---anker15.02.2013 22:03
Русский по жизни:
andriy-lawyer:
Величезні штрафи всього-навсього призведуть до зменшення числа поїздок, а менти , брали і будуть брати,.

А ти не давай. Читай сайт ДОРОЖНИЙ КОНТРОЛЬ
IP: 92.113.162.---anker15.02.2013 22:01
ВасильК:
+100% В сутінках їздять, як кажани.
IP: 78.154.174.---ВасильК14.02.2013 02:57
Bambarbiya Kergudu:
Для даішника і для себе треба в 21столітті купити регістратор і посилати їх на х...
IP: 78.154.174.---ВасильК14.02.2013 02:55
юрий мушкетик:
Якщо ідіот засне ,то світло його машини допоможе хоч на секунду відреагувати вчасно
IP: 78.154.174.---ВасильК14.02.2013 02:51
На рахунок ближнього світла ,то я за те щоб взагалі вилучали посвідчення.Невже так важко в погану погоду(сніг,дождь) вкл.світло,в тих дибілів напевно генератор в салоні стоїть і вони його рукою маслають,а водіїв маршрутних автобусів за те що не вкл.ближнє світло взагалі в тюрму садити.Для дибілів які під час руху на авто. вкл.габарити пояснюю,що габарити це стояночні вогні.Цінуйте якщо не своє життя,то хоча б інших.
Без стіни і рову з крокодилами. Репортаж з латвійсько-російського кордону
Що ухвалив Сейм Польщі? Переклад резолюції про визнання геноциду на Волині
Володимир Омелян: Я не готовий нести відповідальність за тих, кого призначили до мене
Останній ефір Павла Шеремета
Усі публікації