Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

На Хмельниччині суддя попався на хабарі

Субота, 13 квітня 2013, 21:55
Версія для друку Коментарі19

Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили протиправну діяльність судді Деражнянського райсуду Хмельницької області, який вимагав та отримав хабар від місцевого мешканця.

36-річний суддя вимагав гроші від родича засудженої особи за залишення без змін вироку суду першої інстанції, повідомляє прес-служба СБУ.

Цей вирок був оскаржений прокуратурою, яка вимагала заміну умовного терміну реальним строком ув’язнення.

Суддю затримано "на гарячому" під час одержання 5 тисяч доларів США.

10 квітня судді повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 ст.364, ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 Кримінального кодексу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: суди

powered by lun.ua
IP: 24.13.101.---
NK _ 16.09.2013 09:47
Та Юрченко Ярослав -- це тупа вусато-козяча морда, яка тільки мріє здерти хабаря з сторони судового процесу, якщо знає, що представники сторони мають з ним знайомство. Бо тільки бидло ще боїться брати хабар від незнайомих людей.
Це навіть не бидло, бо сказати, що юрченко - це бидло - це сказати дуже легко.
Насправді Юрченко - екслюзивно рідкісний бидлюк.
IP: 71.57.23.---
NK _ 06.06.2013 02:05
Такий самий хабарник є суддя львівського господарського суду Юрченко Ярослав Олександрович. Він буквально мстить стороні судового процесу, затягуючи процес та виносячи незаконне рішення, якщо вона не дасть йому хабаря. Юрченко вважає, що позивач, який заявив позов у суд зі своїми проханнями, повинен дати йому хабаря, якщо він хоче, щоб позов був задоволений на його позивача користь.

Нічого не можна сказати про суддю, коли він вислуховує представників сторін, приймає документи та вчиняє інші процесуальні дії і в кінці виносить навіть саме незаконне, абсурдне рішення. Це може статись в будь-якій країні з самою досконалою судовою системою, бо любий самий професійний та порядний суддя може зробити помилку. ПРОДОВЖЕННЯ. Але коли Юрченко Ярослав навмисно та нахабно затягує розгляд справи, дразниться з стороною, яка подала позов, відверто говорить,
IP: 71.57.23.---
NK _ 06.06.2013 02:03
що він не може винести справу на користь позивача, приймає лише до розгляду клопотання та докази відповідача, відмовляє клопотанням позивача і т.д., то відразу стає зрозуміло, що він хоче хабаря. Інакше б не затягував розгляд справи аж на 6 засідань, протягом яких ведеться лише пуста розмова та сварка між сторонами процесу, а відразу б виніс рішення таке, яке він хоче. Це ж відразу видно, як суддя прикидується дурником та тормозом, що він не розуміє позов позивача, не хоче навіть прочитати закони та розглянути докази , які позивач йому пхає під ніс, відвертає свій погляд, коли йому позивач дає читати документи та закони, відверто заявляє, що експертизи не потрібно, бо він сам без експертизи бачить (сік !) , що всі документи та підписи на них є автентичними, коли позивач достеменно знає, що документи та його підписи є сфальшованими, що його відсутність в установі в цей день, коли фальшувалися документи, підтверджуються іншими доказами, зокрема відсутністю пропуску в установу в цей день
IP: 95.134.99.---
91000 _ 15.04.2013 11:22
Kill_Bill_:
12 присяжних вирішують лише: винний чи ні.
А скільки років дати це вже повноваження судді.
Хоча в цілому я теж за присяжних.

А стосовно суддів, маючи хворе суспільство, громадяни якого вважають нормою давати і брати хабарі, говорити що лише судді сволочі невірно.
IP: 194.213.104.---
Prescience _ 14.04.2013 15:25
Enakievskiy:
Самые большие взяточники - это судьи из Западной Украины. Самые честные судьи и чиновники это уроженцы Донецка. Они взяток не берут. За 3 года ни один не попался.
Дивно ! - А ваша "Родіна" сама злодійська в світі ... - І як вам вдалося перевиховатися.?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter