Повернутись до публікації

Митний Союз може висунути Україні вимоги - Зурабов

Понеділок, 29 квітня 2013, 17:00
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.52.99.---alienware30.04.2013 13:07
_русский украинец:
Для начала, скажу, возможно, новость для вас, но "русских украинцев" не существует, есть или украинцы, или россияне, или вас создали искуственно, и начальство ФСБ выдало два пасспорта(Украины и России)(к вашему сведению, двойное гражданство в Украине запрещено), лучше едьте домой и отчитайтесь о проваленной агитации в пользу России, я думаю вас за это не расстреляют, в крайнем случае в звании понизят.
IP: 178.187.239.---leshii30.04.2013 03:42
Сало-жуи , запасайтесь антидепрессантами , ваша убогая хохляндия под рейдерским захватам :))
Чупорылым не избежать ТС ! сначала обсерити шаровары потом свыкнетесь , вам не привыкать ! всю жизнь под кем-то лежите и лижите :)))
IP: 89.252.61.---slavgorod30.04.2013 00:06
_русский украинец:
_русский украинец:
slavgorod:
_русский украинец:

_русский украинец:

slavgorod:
Так мы же с превеликим удовольствием, ещё раз повторяю дело за цивилизованным разводом, но сначала есть смысл попробовать федеральную модель.
Та ні не шановний ФСБшний москалю, я бачу що потворна політика Путіна направлена на те, щоб повернути Україну в лоно імперії. А якщо цей кровожерливий план зірветься, то розірвати Україну федералізацією.
Чи не так ? Тому скажу більш жорстко - ЗАХЛИНЕТЕСЬ (по рус. - за..хлебнетесь).
IP: 89.252.61.---slavgorod29.04.2013 23:21
_русский украинец:
_русский украинец:
slavgorod:
...... І ось вже 360 років маємо проблему з цією "сестрою". .........
Почему мы вместе с руссофобами должны идти в колониальный предбанник ЕС?
Шановний, так цю проблему досить легко вирішити, ми в Європу, а Ви представники азійського племені на вокзал, і до своїх одноплемінників - московитів. Так ніби-то ваше племя називалось до 1720 р., коли Петро І украв назву країни - Русь, у русинів. Якось самі розберемось з цивілізаційним вибором, без мухосранських зачуханих. Ми Вас в Московію не гонимо, але якщо питання буде стояти руба, то вибачайте.
І як казав Лєрмонтов : "Прощай немытая Россия, страна рабов ......"
IP: 95.133.152.---Ctarperch29.04.2013 23:05
_русский украинец:
ОУН-УПОвская пандемия нацизма принимает в РУ угрожающий характер. Очевидно, что лечение будет болезненным для всех граждан Республики.
Краще просто розійтись мирно, хохло-кацапо-совки в одну сторону а українці в іншу.
IP: 89.252.61.---slavgorod29.04.2013 22:35
Шановні українці, а навіщо нам такі "брати" чи "сестри", хотів написати словяни, але які з них татаро-мордво-чувашо-фіно-меря-........нського племені - словяни. Колись київські князі колонізували ці чудні племена, що називається на свою голову. І ось вже 360 років маємо проблему з цією "сестрою". Згадаймо що ми європейці, і поки вони оцивілізуються, краще товаришувати з цивілізованими народами, інакше безнадійно відстанемо від них.
IP: 91.124.105.---vorte9129.04.2013 22:18
zevs2010

Взагалі-то йшлося про Аляску, можна про ПдКурили. Просто вигідніше дружити з Америкою та Японією. Нам стара Європа більша приятелька
IP: 94.231.187.---Tur29.04.2013 22:04
_русский украинец:
tms:
Люди українські живуть собі, вірять, що на своїй землі, розмовляють своєю дідівською мовою, а кацап РИЄ!!! РИЄ І РИЄ ПІД ХОХЛА!! І ТАК МАЙЖЕ 400 РОКІВ! СКІЛЬКИ ПОКОЛІНЬ ЛЮДУ ЗНИКЛО, А НОВІ кацапи ЗНОВУ РИЮТЬ, ГРИЗУТЬ ЦЮ ТЕРИТОРІЮ ГНИДИ І ВСЕ СПОЧАТКУ--- МОВА, РОЗУМ, ТРУБА, КРІПАЦТВО ТЕПЕР ДОБРОВІЛЬНЕ МУТ- НЄ І так до зникнення землі.... у космосі кацап риє а хохло сало жере і стає свиномордою, тому отпору не дає!
Хахол, чего истеришь? Я русский, проживаю на землях исторической Новороссии и вижу будущее РУ в составе ТС и сотрудничестве с ЕС. Пока мы находимся в единых границах будь добр с нами считаться.
Ми з тобою, какцап, не в єдиних кордонах і ніколи не будемо, бо ми українці-європейці і нам ваші мутні тайожні союзи разом з вашими диктатурами і диктаторами навіть з вашим газом не потрібні!!!
IP: 93.75.103.---zevs201029.04.2013 21:15
vorte91:
російська америка краща за "хрущі над вишнями"
-------------------------
Працювати потрібно і думати головою. Не красти і т. д. Простіше всьго втупити у російське лайно.
IP: 91.124.179.---vorte9129.04.2013 20:51
російська америка краща за "хрущі над вишнями"
Ти посол чи жінка? МЗС України розпочинає боротьбу з гендерними стереотипами
Загадкові депозити МТС: як НБУ втратив застав на 450 мільйонів
Хто штовхає реформи в Україні
Володимир Жемчугов: Всі кажуть, що мені треба до Верховної Ради
Усі публікації