Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Митний Союз може висунути Україні вимоги - Зурабов

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 46.250.16.---
fenix14 _ 01.05.2013 22:34
Боитесь гадёныши русского украинца, потому поудаляли все его посты.
IP: 77.52.99.---
alienware _ 30.04.2013 13:07
_русский украинец:
Для начала, скажу, возможно, новость для вас, но "русских украинцев" не существует, есть или украинцы, или россияне, или вас создали искуственно, и начальство ФСБ выдало два пасспорта(Украины и России)(к вашему сведению, двойное гражданство в Украине запрещено), лучше едьте домой и отчитайтесь о проваленной агитации в пользу России, я думаю вас за это не расстреляют, в крайнем случае в звании понизят.
IP: 198.228.200.---
Микола Ковальов _ 30.04.2013 03:45
Малокитайский митний "саюз" висуває вимоги мля.... . А в Пекінє хоч спрасілі можна лі висувать вимоги? Хто такий цей Зурабов щоб взагалі рота відкривати, смерд паганий???
IP: 178.187.239.---
leshii _ 30.04.2013 03:42
Сало-жуи , запасайтесь антидепрессантами , ваша убогая хохляндия под рейдерским захватам :))
Чупорылым не избежать ТС ! сначала обсерити шаровары потом свыкнетесь , вам не привыкать ! всю жизнь под кем-то лежите и лижите :)))
IP: 89.252.61.---
slavgorod _ 30.04.2013 00:06
_русский украинец:
_русский украинец:
slavgorod:
_русский украинец:

_русский украинец:

slavgorod:
Так мы же с превеликим удовольствием, ещё раз повторяю дело за цивилизованным разводом, но сначала есть смысл попробовать федеральную модель.
Та ні не шановний ФСБшний москалю, я бачу що потворна політика Путіна направлена на те, щоб повернути Україну в лоно імперії. А якщо цей кровожерливий план зірветься, то розірвати Україну федералізацією.
Чи не так ? Тому скажу більш жорстко - ЗАХЛИНЕТЕСЬ (по рус. - за..хлебнетесь).
IP: 89.252.61.---
slavgorod _ 29.04.2013 23:21
_русский украинец:
_русский украинец:
slavgorod:
...... І ось вже 360 років маємо проблему з цією "сестрою". .........
Почему мы вместе с руссофобами должны идти в колониальный предбанник ЕС?
Шановний, так цю проблему досить легко вирішити, ми в Європу, а Ви представники азійського племені на вокзал, і до своїх одноплемінників - московитів. Так ніби-то ваше племя називалось до 1720 р., коли Петро І украв назву країни - Русь, у русинів. Якось самі розберемось з цивілізаційним вибором, без мухосранських зачуханих. Ми Вас в Московію не гонимо, але якщо питання буде стояти руба, то вибачайте.
І як казав Лєрмонтов : "Прощай немытая Россия, страна рабов ......"
IP: 95.133.152.---
Ctarperch _ 29.04.2013 23:05
_русский украинец:
ОУН-УПОвская пандемия нацизма принимает в РУ угрожающий характер. Очевидно, что лечение будет болезненным для всех граждан Республики.
Краще просто розійтись мирно, хохло-кацапо-совки в одну сторону а українці в іншу.
IP: 89.252.61.---
slavgorod _ 29.04.2013 22:35
Шановні українці, а навіщо нам такі "брати" чи "сестри", хотів написати словяни, але які з них татаро-мордво-чувашо-фіно-меря-........нського племені - словяни. Колись київські князі колонізували ці чудні племена, що називається на свою голову. І ось вже 360 років маємо проблему з цією "сестрою". Згадаймо що ми європейці, і поки вони оцивілізуються, краще товаришувати з цивілізованими народами, інакше безнадійно відстанемо від них.
IP: 91.124.105.---
vorte91 _ 29.04.2013 22:18
zevs2010

Взагалі-то йшлося про Аляску, можна про ПдКурили. Просто вигідніше дружити з Америкою та Японією. Нам стара Європа більша приятелька
IP: 94.231.187.---
Tur _ 29.04.2013 22:04
_русский украинец:
tms:
Люди українські живуть собі, вірять, що на своїй землі, розмовляють своєю дідівською мовою, а кацап РИЄ!!! РИЄ І РИЄ ПІД ХОХЛА!! І ТАК МАЙЖЕ 400 РОКІВ! СКІЛЬКИ ПОКОЛІНЬ ЛЮДУ ЗНИКЛО, А НОВІ кацапи ЗНОВУ РИЮТЬ, ГРИЗУТЬ ЦЮ ТЕРИТОРІЮ ГНИДИ І ВСЕ СПОЧАТКУ--- МОВА, РОЗУМ, ТРУБА, КРІПАЦТВО ТЕПЕР ДОБРОВІЛЬНЕ МУТ- НЄ І так до зникнення землі.... у космосі кацап риє а хохло сало жере і стає свиномордою, тому отпору не дає!
Хахол, чего истеришь? Я русский, проживаю на землях исторической Новороссии и вижу будущее РУ в составе ТС и сотрудничестве с ЕС. Пока мы находимся в единых границах будь добр с нами считаться.
Ми з тобою, какцап, не в єдиних кордонах і ніколи не будемо, бо ми українці-європейці і нам ваші мутні тайожні союзи разом з вашими диктатурами і диктаторами навіть з вашим газом не потрібні!!!
IP: 93.75.103.---
zevs2010 _ 29.04.2013 21:15
vorte91:
російська америка краща за "хрущі над вишнями"
-------------------------
Працювати потрібно і думати головою. Не красти і т. д. Простіше всьго втупити у російське лайно.
IP: 91.124.179.---
vorte91 _ 29.04.2013 20:51
російська америка краща за "хрущі над вишнями"
IP: 91.247.225.---
tms _ 29.04.2013 20:22
Люди українські живуть собі, вірять, що на своїй землі, розмовляють своєю дідівською мовою, а кацап РИЄ!!! РИЄ І РИЄ ПІД ХОХЛА!! І ТАК МАЙЖЕ 400 РОКІВ! СКІЛЬКИ ПОКОЛІНЬ ЛЮДУ ЗНИКЛО, А НОВІ кацапи ЗНОВУ РИЮТЬ, ГРИЗУТЬ ЦЮ ТЕРИТОРІЮ ГНИДИ І ВСЕ СПОЧАТКУ--- МОВА, РОЗУМ, ТРУБА, КРІПАЦТВО ТЕПЕР ДОБРОВІЛЬНЕ МУТ- НЄ І так до зникнення землі.... у космосі кацап риє а хохло сало жере і стає свиномордою, тому отпору не дає!
IP: 91.124.161.---
vorte91 _ 29.04.2013 19:18
мав би бути безмитним
IP: 91.203.166.---
Mark-I _ 29.04.2013 19:15
что бы быть достойным статуса наблюдателя на помойке, необходимо строго выполнять законы БОМЖей.
IP: 176.37.157.---
lyetich _ 29.04.2013 18:57
та який там митний чи мутний союз щось там може висунути чи засунути,немає його,.....просто тупо раша шантажує Україну,тому речі потрібно називати своїми іменами
IP: 213.186.109.---
іван впертий _ 29.04.2013 18:05
МТ може лише висунути свої вимоги - і засунути кремльовскій ліліпутам...
IP: 213.200.52.---
AlexSamti _ 29.04.2013 17:54
Анатолій Павлюк:
Кацапи вже незнають що придумити щоб Україні накинути ярмо на шию
У кацапов - психоз! Сланцевый газ развивается, а их обесценивается. Газопроводов настроили - а газ уже никому не нужен. А это их стратегический резерв. Потому торопятся накинуть ярмо на Украину, ибо знают, что если выгонят януковоща, то отжать вообще ничего не смогут, а главное - подчинить Украину
IP: 213.160.138.---
Анатолій Павлюк _ 29.04.2013 17:48
Кацапи вже незнають що придумити щоб Україні накинути ярмо на шию
IP: 94.179.24.---
Dekabrist1 _ 29.04.2013 17:46
В Европейский союз очередь растянулась на несколько лет вперед, а в Таможенный союз силой затягивают. Политики и бизнесмены - люди грамотные, они понимают, где лучше и перспективнее. А Россия, видимо, скоро будет вовлекать в ТС Северную Корею. Больше ж некого. Интересно, а Китай приглашали в эту организацию? Если да, то почему он не имеет желания в него вступать.
IP: 213.200.52.---
AlexSamti _ 29.04.2013 17:37
Prescience:
AlexSamti:
Пошел ты на куй со своим мутным соусом!
а вот бомжи и алкаши очень желают там на троих сообразить очень легко и искать не надо все за
Правильно. В масковской мухосрании клопы и брага - по льготным ценам
IP: 84.135.171.---
Алоїзович _ 29.04.2013 17:32
ИЧСХ, в России Путин уже лет 15 правит, в Белоруссии Лука Мудищев ваще не помню када к власти пришел, ну, и в братском Казахстане Назарбаев ещё дольше, чем Лука в Беларуси. Тенденция, однако. Дык это... мож, если Януковощ присоединицца, то и он пожизненным презом станет. А, мож, ему надо вначале доказать, что он достоин сего звания, а потом присоедяцца будет.
IP: 194.213.104.---
Prescience _ 29.04.2013 17:30
AlexSamti:
Пошел ты на куй со своим мутным соусом!
а вот бомжи и алкаши очень желают там на троих сообразить очень легко и искать не надо все за
IP: 213.200.52.---
AlexSamti _ 29.04.2013 17:22
Пошел ты на куй со своим мутным соусом!
IP: 94.179.214.---
Dekabrist1 _ 29.04.2013 17:20
В Европейский союз очередь растянулась на несколько лет вперед, а в Таможенный союз силой затягивают. Политики и бизнесмены - люди грамотные, они понимают, где лучше и перспективнее. А Россия, видимо, скоро будет вовлекать в ТС Северную Корею. Больше ж некого. Интересно, а Китай приглашали в эту организацию? Если да, то почему он не имеет желания в него вступать.
IP: 37.139.185.---
toradora4 _ 29.04.2013 17:15
"Зу-рабов" - что эта нерусь смеет вякать?