Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Портніков став власником бренду "ТВі"?

Вівторок, 07 травня 2013, 14:11
Версія для друку Коментарі46

З телеканалу ТВі почали виводити активи.

Про це "Українській правді" повідомила екс-прес-секретар каналу Лана Самохвалова.

"Згідно з повідомленням Державної служби інтелектуальної власності, 26 квітня 2013 року нею отримана угода між ТОВ "Медіа Інфо" та ТОВ "Інфо24", згідно з якою всі права на торгові марки "ТВі" мають відійти "Інфо24", - сказала Самохвалова.

"Директором "Інфо24" є Віталій Портніков. Власниками компанії є Микола Княжицький (25%), Артем Шевченко (25%), Віталій Портніков (25%) та Наталя Катеринчук (25%)", - нагадала вона.

"При цьому, Княжицький, Шевченко і Портніков мають контрольний пакет (сукупно контролюється 75% голосів). Згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, Портніков є єдиною особою, уповноваженою підписувати договори від імені "Інфо24", - сказано в повідомленні.

"Таким чином, внаслідок підписання Портніковим відповідної угоди та подання її до Державної служби інтелектуальної власності, компанія "Медіа Інфо" втратила всі права на бренд "ТВі", - зазначила Самохвалова.

"Як відомо, наразі стверджується, що Олександр Альтман "чесно придбав" телеканал ТВі переписавши на себе акції "Медіа Інфо" – керуючої компанії телеканалу та власника бренду "ТВі", - додала вона.

"Проте, вивід активів з "Медіа Інфо" яскраво демонструє використання "покупцями" класичних рейдерських технологій, коли після тимчасового захоплення контролю над підприємством з нього викачуються всі активи і переписуються на довірених осіб", - підкреслила екс-речниця ТВі.

"Очевидно, що у випадку "законної купівлі" підприємства нові власники, як правило, не переписують придбані разом з підприємством бренди на третіх осіб", - наголосила вона.

"Але підписання угоди щодо торговельної марки "ТВі" може означати, що або Портніков та більшість акціонерів "Інфо24" і є "довіреними особами" рейдерів, або що передача бренду є формою оплати за "лояльність" з їхнього боку", - сказано в повідомленні.

"Також можна припустити і варіант, що підпис Портнікова підробили – враховуючи, що канал ТВі захоплений за підробленими документами, підробка підпису Портнікова на договорі щодо торговельної марки "ТВі" буде повністю в світлі останніх тенденцій", - зазначила Самохвалова.

Українська правда

Все про: ТБ, медіа, скандал

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua
IP: 62.244.12.---
svatok _ 08.05.2013 10:48
Кагаловський мав домовленності з владою про "злиття" каналу. Проте не встиг. Княжицький з Портніковим їх випередили . І смішно слухати Мустафу, коли він в одній програмі заявляє про те, що купуючи хліб в магазині, нікого не цікавить, хто власник магазину, чи хлібзаводу.І його, при прийомі на роботу в ТВі, не цікавило, хто є власник. А черех пару хвилин - раптом його зацікавило -хто нові власники. Просто лицемірство.
IP: 31.31.125.---
Аркадий Шашкин _ 08.05.2013 09:48
Наполеонович:

Абсолютно с Вами согласен

Наполеонович _ 16:28

Истинным брендом ТВі был коллектив популярных журналистов. А всё остальное мишура и не более того.
IP: 31.31.125.---
Аркадий Шашкин _ 08.05.2013 09:45
Абсолютно согласен с Вами
IP: 46.63.41.---
Писаръ _ 07.05.2013 23:34
Вот пишут здесь, что то одни виноваты, то власть виновата... Включите думалку прежде чем искать виноватых на стороне нужно искать предателей среди своих. Не поделили чтото между собой внутри канала и начали доставать на показ грязное белье друг друга. А продажные журналисты этот корпоративный конфликт красивенько преподнесли как происки власти.
IP: 93.180.197.---
Julianna _ 07.05.2013 23:03
Пухнастик:
Саме головне, щоб через цих іуд не було клопоту іншим вітчизяним журналістам, а найголовніе - молодим. бо побачать, що за срібній можна і треба віддааватися і будуть так чинити усюди.
Та клопоту не буде. Робота так буде. Хоч писати буде про що !!!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте