Повернутись до публікації

СБУ могла, але не знешкодила дніпропетровських терористів

П'ятниця, 13 вересня 2013, 12:12
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.78.158.---Waldi Honcharov14.09.2013 08:55
Логіка підказує, що саме СБУ і організувала цю коряву справу, тому і не "бачили" очевидного. В класичних традиціях НКВД та КГБ. Хіба ж проводилась там чистка? Ті самі люди працюють. Їх вчили ті самі люди. Безперервність традицій. Цапів-відбувайлів шкода, зламали життя хлопам.
IP: 188.115.148.---политрук 13.09.2013 17:19
MR_Holms:
Не нужно вешать всех собак на чекистов - они опричники в этом Царстве Хаоса. Работа оперативно-следственной группы в этом деле всего лишь средство в достижении целей. Не забывайте о том, что теракты были перед Евро 2012. Не владея информацией, можно выстраивать много версий о том, кому это было выгодно и для чего... Но это всего лишь домыслы. Козлы отпущения были найдены давно. Метла не заставит себя долго ждать.
IP: 91.239.104.---MR_Holms13.09.2013 13:09
Слідчі СБУ мали можливість ще в листопаді 2011 року викрити терористів, але не скористалися нею і допустили вибухи 27 квітня.

... ч.2 ст.367 УК Украини... Служебная халатность... от 2 до 5 лет...
Почему не арестованы следователи???...)
IP: 5.153.129.---starui13.09.2013 13:06
Это ж не за инокамыслящими следить-((
IP: 91.239.104.---MR_Holms13.09.2013 13:03
глас народа:
Реализатор за день продает стартовые пакеты сотням людей. Где уж тут упомнить всех.
...кого показали в СБУ, "того и запомнил"...)
IP: 91.239.104.---MR_Holms13.09.2013 13:02
slavnik:
Интересный поворот событий!!!!
Сотрудники СБУ УЖЕ ТОЖЕ НА СКАМЬЕ ПОДСУДИМЫХ ЗА Профессиональную ХАЛАТНОСТЬ ПОВЛЕКШУЮ СМЕРТИ ГРАЖДАН???
...где это тут написано?..
IP: 178.92.62.---slavnik13.09.2013 12:55
Интересный поворот событий!!!!
Сотрудники СБУ УЖЕ ТОЖЕ НА СКАМЬЕ ПОДСУДИМЫХ ЗА Профессиональную ХАЛАТНОСТЬ ПОВЛЕКШУЮ СМЕРТИ ГРАЖДАН???
IP: 95.134.20.---глас народа13.09.2013 12:54
Реализатор за день продает стартовые пакеты сотням людей. Где уж тут упомнить всех.
IP: 78.99.43.---Oleg Tkachuk13.09.2013 12:48
Vybuchy-ce dribnyci! U SBU je nabahato nahaljnishi ta serjoznishi spravy,schob zajmatysja jakymysj terorystamy.
Країна-ураган: кому дістанеться роль іміджмейкера України
Лісова промисловість: сировинний придаток чи золота жила
Слідами дипломатичної контрабанди - як (не) змінюються наші посольства в Центральній Європі
Рукописи не горять. Чорна бухгалтерія Партії регіонів: прізвища, дати, суми
Усі публікації