Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Мітинг на Майдані Незалежності залишатиметься до 29 листопада

Неділя, 24 листопада 2013, 23:09
Версія для друку Коментарі5

Координаційна рада столичного Євромайдану ухвалила рішення залишитися на Майдані Незалежності в Києві до 29 листопада включно.

Про це члени координаційної ради, до якої входять лідери опозиції та активісти євро майдану, повідомили "Українській правді".

"Євромайдан дякує та вітає всіх небайдужих українців, які 24 листопада чітко дали зрозуміти українській владі, який стратегічний курс підтримує суспільство", - йдеться у заяві.

"Євромайдан оголошує про продовження акції і вимагає від Віктора Януковича виконати умови Європейського Союзу та підписати Угоду про Асоціацію", - сказано в рішенні Координаційної ради.

"Євромайдан залишається відкритим майданчиком для висловлення позицій, акцій, дискусій для політичних та неполітичних об’єднань", - йдеться в документі.

"Євромайдан вітає ініціативу об’єднаної опозиції щодо розгортання широкого всеукраїнського руху на підтримку європейської інтеграції та підтримує зусилля партій щодо підписання угоди з ЄС", - сказано в рішенні.

"Євромайдан проголошує про право кожного учасника індивідуально визначатися щодо тих чи інших політичних вимог", - йдеться в заяві.

"Євромайдан включно до 29 числа залишається на Майдані Незалежності в Києві та кличе людей в усіх містах України виходити на свої майдани, зокрема на акцію останнього попередження 28 листопада. Майданчик працює цілодобово. Основний збір щоденно в 18.00", - підкреслюється в заяві.

Як відомо, за різними підрахунками на мітинг в підтримку євроінтеграції України, організований опозицією, в неділю в Києві вийшло від 100 до 150 тисяч людей.

У міліції кажуть, що загальна кількість людей на масових акціях в столиці, враховуючи мітинги і опозиції, і влади, нараховувала близько 50 тисяч учасників.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: євромайдан, Київ

powered by lun.ua
IP: 149.126.78.---
Илья Правдивый _ 25.11.2013 12:48
Янк Фрева:
Тут Азарову и милиции пожёстче нужно!
Кто дал право кучке уродов нарушать общественый порядок? Митинговать - митингуй хоть 100 лет, но не ГАДЬ В ПОДЬЕЗДАХ и НЕ МЕШАЙ другим! Я уже не говорю про блокирование работы государственых органов. Эа это ПО ЗАКОНУ садить нужно!
Азаров! Прийми меры и наведи порядок!
Один из немногих тут адекватных постов! МИНИНГ - ЭТО НЕ УЛИЧНЫЙ БЕСПРЕДЕЛ! Требуем от Азарова навести порядок на улицах Киева!
IP: 149.126.78.---
Serhiy Kolyada _ 25.11.2013 12:45
fhhf
IP: 149.126.78.---
Янекк Форева _ 25.11.2013 12:18
Тут Азарову и милиции пожёстче нужно!
Кто дал право кучке уродов нарушать общественый порядок? Митинговать - митингуй хоть 100 лет, но не ГАДЬ В ПОДЬЕЗДАХ и НЕ МЕШАЙ другим! Я уже не говорю про блокирование работы государственых органов. Эа это ПО ЗАКОНУ садить нужно!
Азаров! Прийми меры и наведи порядок!
IP: 93.72.49.---
Олександр Палій _ 25.11.2013 04:11
Шановні друзі!

Якщо вам здасться корисною ця ідея, оперативно донесіть до керівників опозиції або поширте її.

На мій погляд, варто оголосити масовий запис у 4 великі групи, які чергуватимуть по-черзі на Євромайдані (три групи по 8 годин і одна в резерві). Упевнений, ці групи будуть досить масові, можливо, по кілька тисяч осіб.

Тоді намети будуть не потрібні, і у влади буде менше можливостей для дискредитації України в очах міжнародної спільноти спробами розгону наметового містечка, що може бути особливо шкідливо для України напередодні саміту.

Головне питання - розселити приїжджих, і записати у групи киян і встановити графік чергування. Упевнений, наші люди будуть достатньо дисципліновані.

На мій погляд, зараз доцільно не сперечатися з владою навколо наметів, а втримати інформаційні точки, які мають бути як на Майдані і Європейській площі, але можуть виникати і будь-де.

Крім того, обов"язково мітинг увечері, який кожного дня цілком може бути на десятки тисяч.
IP: 77.123.169.---
lvm _ 25.11.2013 01:07
Якраз щоб наспіватися, і додому...

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter