Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Азаров просто "вкрай обурений" тим, як розігнали Євромайдан

Субота, 30 листопада 2013, 15:48
фото
Версія для друку Коментарі93

Микола Азаров "обурений і стурбований" розгоном мирної акції протесту на Майдані незалежності.

"Я глибоко обурений і стурбований тим, що сталося вночі на Майдані Незалежності", - написав Азаров на своїй сторінці в Facebook.

Водночас, прем'єру недостатньо даних, щоб зробити "однозначний висновок".

 

"Ті відомості з різних сторін, які у мене є на цей момент, не дозволяють зробити однозначні висновки: хто несе відповідальність за цю провокацію", - сказав Азаров.

"Тому створена оперативно-слідча група за участю співробітників прокуратури, яка дасть кваліфіковану правову оцінку всіх учасників конфлікту", - повідомив він.

Він упевнений, що у Пшонки впораються із завданням, так як " всі події задокументовані ".

"Цій групі поставлено завдання провести розслідування в максимально стислі терміни і дати суспільству чітку відповідь: хто, за що і яке покарання має понести", - сказав Азаров.

За його словами, розгін силовиками мирних демонстрантів, це те, що владі не потрібно.

"Зараз ясно одне: хто зовсім не зацікавлений у такому сценарії, який розвернувся, так це влада. Навпаки, наше завдання - зберегти спокій і стабільність в країні", - запевнив Азаров.

Він запевнив, що підтримує людей, які мирно висловлюють підтримку європейської інтеграції, "тобто, тієї політики, яку проводили і проводитимуть президент і уряд".

Він також закликав "тверезо і виважено оцінювати факти, відокремлюючи їх від домислів".

Як відомо, в ніч на 30 листопада спецпідрозділи МВС жорстоко розігнали мирну акцію протесту на Майдані Незалежності.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Євромайдан, Київ, Азаров

powered by lun.ua
IP: 5.1.19.---
Павло Бодянов _ 01.12.2013 11:37
Всем тем, кто помешан на принципе "Кому выгодно?":

А Вы знаете, не всегда люди делают то, что, с Вашей точки зрения, для них должно быть "выгодно". Духовным братьям нашего многуважаемого Президента Владимиру Владимировичу и Александру Григорьевичу тоже как бы невыгодно регулярно оппозиционные митинги дубасить: власть они и без того крепко в руках держат, так зачем имидж на Западе портить, давать повод "грантоедам" о нарушениях прав человека говорить? А вот почему-то дубасят с завидной регулярностью (или это коварного Госдепа происки, не к ночи будь помянут?). Наверно, Вас забыли спросить, что для них "выгодно".
Поймите же наконец: у ЭТОГО типа элиты свои "понятия", согласно которым уважение приравнивается к страху. "Пусть ненавидят, лишь бы боялись" - вот их психология.
IP: 46.119.254.---
Юрий Шапарь _ 01.12.2013 11:31
Все "пасивы" в европейских банках,этого "клоуна" Азарова и всего его выводка под арест. С "активами" разберемся на месте. Из Азарова боец как из говна пуля. "Немножко сдрейфил". Так и появилась эта отписка.
IP: 78.154.170.---
Сергей Довженко _ 01.12.2013 07:13
"За його словами, розгін силовиками мирних демонстрантів, це те, що владі не потрібно." И без этого понятно от куда ветер дует, сто процентов без оппозиции не обошлось, я уверен в том что это провокация со стороны оппозиции, потому что внимания власть не обращает на них, вот и затеяли такую кашу.
IP: 77.91.189.---
Vitaliy Maslyuk _ 30.11.2013 23:42
Сволочь пойдешь в отставку
IP: 91.210.21.---
Dmitry Dmitriev _ 30.11.2013 23:07
Та це ж за Азірова написали. можливо його боти троха виявились розумнішими, поки цей дєд спав і срав в пампєрс

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter