Повернутись до публікації

Опозиція дійшла згоди із Пшонкою щодо закону про "амністію" - Кужель

Середа, 8 січня 2014, 18:08
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 74.125.181.---Nikolae Charevsrie09.01.2014 14:49
Ймовірно, все лежить в інших площинах, які складають підозрювані, яким вде вручено повідомлення про підозру (а їх вже пятеро) та працівники Беркуту, що перевищили 30 листопада минулого року силу проти беззахисних дітей, що були на Майдані.
Ясно одне – одночасно не можуть бути вовки ситі і вівці цілі. Вовки, тобто провладні чинуші, що перевищили свої повноваження, повинні не тільки бути звільненні з займаних посад, але і піддані суду.
IP: 74.125.17.---Nikolae Charevsrie09.01.2014 14:46
Не знаю, яким був далекоглядним нардеп А. Гриценко та звідки у нього було переконання, що закон не буде працювати, тому він за нього не голосував. Правда, його голос нічого не вирішував, оскільки за нього було віддано понад 300 голосів.
Важко зрозуміти Генпрокурора, коли тай не знає, як виконувати закон. Це ж треба до такого дожитись?
IP: 178.92.139.---Валентина Кадченко09.01.2014 14:44
А есть ли у нас РНБО? При ТАКИХ событиях - ни одного заседания или заявления, разве нет угрозы безопасности со всех сторон? А там тишина. Потому что это отстойник для непригодных ни к чему кадров!!!
IP: 74.125.18.---Анастасия Елисеева09.01.2014 13:14
Ira Chayka:
Это скорее даже смахивает не на борьбу, а на какой-то предвыборный гон, националистическая братва любыми путями будет выпячивать свою значимость, навязывать свою позицию как в случае с Генеральным прокурором, помощники-доброхоты нашлись. Кстати, регионалам уже надо в полной мере отдавать себе отчёт, что вопрос об ассоциации с ЕС, который стал толчком ко всем этим событиям, для оппозиции сегодня уже не просто не актуален, а является помехой в их поползновениях к властному корыту, так что пора бы главе СНБО Андрею Клюеву подключаться к защите конституционного строя в незалежной, тем более, что он является значимой, влиятельной фигурой в украинской политике.
IP: 74.125.181.---Natella O'Bryant09.01.2014 03:15
Закони не працюють, яка ще робоча група? щоби все було менш радикально. А народу України зараз не треба менш радикально - зеків на палю прямо у Європі!!!
IP: 178.92.90.---Vasya Tsukerman09.01.2014 01:25
Как посадить - знают, даже если это противоречит закону. Как освободить - не знают, даже если на это есть закон.
IP: 176.36.242.---Aik Zoo09.01.2014 00:51
Лучший способ похоронить проблему - создать рабочую группу.
IP: 93.74.159.---Ivan Ivanov09.01.2014 00:06
комиссия - все равно это форма роботы,направленной на освобождение людей, так что - это, в любом случае, положительный момент, пока призывы к более радикальным мерам по освобождению не реальны, так что - спасибо и за это, члены комиссии получат доступ к информации, а сейчас она закрыта - тайна следствия..
IP: 94.178.37.---Ivan Mazepa08.01.2014 20:29
Серёга Брусов:
А так как ты по-ходу не шибко умный, ....
Выражение "по-ходу" вы тоже взяли из этого энциклопедического словаря?
IP: 74.125.181.---Серёга Брусов08.01.2014 20:07
Нізащо:
Бендеровский шутник...Прогуляйся по майдану, посмотри какой там контингент...
А так как ты по-ходу не шибко умный, вот тебе значение слова Контингент - (от лат. contingens - достающийся на долю), 1) совокупность людей, образующих однородную в каком-либо отношении группу, категорию.2) Установленное для определенных целей предельное количество, норма чего-либо (напр., экспортный контингент угля).
Хабар на мільйон. Чому заарештували одеського "короля контрабанди" Альперина
Річниця націоналізації Приватбанку. Що відбулося з банком за рік?
Знову разом: Меркель та Шульц рятують Німеччину від дострокових виборів
"Люди вірять у дива", або Святий Миколай насправді живе в Україні
Усі публікації