Повернутись до публікації

Сікорські, вмовляючи Раду Майдану, сказав, що інакше всі помруть

П'ятниця, 21 лютого 2014, 19:17
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 195.162.81.---неВіктор неЯнукович23.02.2014 08:48
Ruslan Topolevski:
Маленька пташка - по зернятку дзьобає. Буде день - будуть і нові вимоги. Головне не зупинятися на досягнутому
Так правильно. Ніхто не повинен втекти від відповідальності за злочини проти людяності. Ніхто .
Спокійний, холодний розум , і Міжнародний Трибунал .
Не простимо смерть невинно убієнних патріотів всіх національностей, каліцтва тисячі Громадян України .
IP: 144.76.166.---Наталия Чалова21.02.2014 23:46
и правда фантастика - троллей нет!
IP: 109.201.242.---Ruslan Topolevski21.02.2014 23:15
Маленька пташка - по зернятку дзьобає. Буде день - будуть і нові вимоги. Головне не зупинятися на досягнутому
IP: 144.76.166.---wed21.02.2014 23:08
Yuriy Nesteruk:
Я думаю пану Гараню треба трошки стримати свої апетити. Сьогодні він ходить по білому світу. А 100 людей яких він накручував своїми блогами і виступами вже нема. Зараз він знов за продовження стрілянини виступає. А де буде пан гарань коли піде армія і людей знову почнуть стріляти? Де? В Празі? Чи у Відні?
чия армія?
а стріляли ж переважно кремлівські агенти, чи ними маніпульовані...
IP: 144.76.166.---wed21.02.2014 23:07
Александр Гальченко:
Сикорский паникер, такой же как его соотечественник Квасневский, который в самом начале декабря оценивал, что два дня майдану осталось. Пусть выйден на Майдан - пообщается с людьми - увидит их настроения, решимость идти до конца.
ну він не так вже й помилявся - якби не події 10-11, то майдан міг вщухнути..
і не панікер, він переслідує свої інтереси, а не українського народу - йому надважливий мир біля кордонів Польщі (і взагалі Європи), а решта - тільки, якщо не перешкоджає основному завданню
IP: 144.76.166.---Александр Гальченко21.02.2014 23:04
Сикорский паникер, такой же как его соотечественник Квасневский, который в самом начале декабря оценивал, что два дня майдану осталось. Пусть выйден на Майдан - пообщается с людьми - увидит их настроения, решимость идти до конца.
IP: 144.76.166.---Ivan Savchenko21.02.2014 22:25
Однако, как просторно и культурно стало на коментах. Ау-у-у троли!!! Вымерли как мамонты!
IP: 144.76.166.---Yuriy Nesteruk21.02.2014 22:20
Я думаю пану Гараню треба трошки стримати свої апетити. Сьогодні він ходить по білому світу. А 100 людей яких він накручував своїми блогами і виступами вже нема. Зараз він знов за продовження стрілянини виступає. А де буде пан гарань коли піде армія і людей знову почнуть стріляти? Де? В Празі? Чи у Відні?
IP: 144.76.166.---wed21.02.2014 22:00
Сікорський виконав свою задачу - Європі ДУЖЕ важливо звести до нуля шанс івйськового конфлікту при своєму кордоні...
а от Рада Майдану - повелася, і подібно до оппи - дешево злила успіхи Майдану..
IP: 95.135.217.---Любомир Черняховский21.02.2014 21:43
gladiator:
Він не кабан. Він свиня, яеа зараз лише верещить.
НЕ ТРЕБА БОЯТИСЬ!
ТРЕБА ДОКРУТИТИ ГАЙКУ ДО КІНЦЯ !
Євген Кравцов: Не можу сказати, що "Укрзалізниця" існує без прив'язки до Дубневичів
Один день з машиністом київського метро
Війна навколо могил: що заважає Києву в діалозі з Варшавою
"Пафос трохи підбішує". Герой Майдану Гурик очима рідних і друзів
Усі публікації