Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Яценюк пояснив, чому газ для населення подорожчає, але обіцяє субсидії

Четвер, 27 березня 2014, 12:37
Версія для друку Коментарі25

В Україні необхідно збільшити ціни на енергоносії для населення, але майже третина населення буде отримувати субсидії на житлово-комунальні послуги.

Про це сказав прем’єр Арсеній Яценюк на засіданні Верховної Ради в четвер.

"В сьогоднішніх умовах ми зобов’язані підняти тарифи на енергоносії для того, щоб не збанкротувала країна, щоб відновити енергетичний баланс держави і для того, щоб привести у відповідність ціни і тарифи до рівня хоча б сусідньої Росії, яка має власний газ і нафту, а на 40% продає своєму населенню, ніж Україна", - казав він.

"Так само з тарифами на теплопостачання", - зазначив Яценюк.

За його словами, ціна на газ для населення в Україні складає 84 долара за тисячу кубометрів газу.

"А ціна на газ в Росії, яка нам його продає, яка може задурно своїм громадянам віддавати газ, складає – 128 доларів за тисячу кубометрів", - сказав він.

"У Вірменії ціна на газ – 380 доларів, у Румунії – 325, у Болгарії - 605, в Естонії - 562, в Латвії – 558, в Литві – 528, в Молдові – 470", - додав він.

"Ми змушені сьогодні піднімати тарифи на енергоносії, що не робилось останні майже 10 років", - зазначив Яценюк.

"Але ми усвідомлюємо, що підняти тарифи – не означає , що люди  будуть платити. У нас є велика кількість бідних людей, вразливих, які не можуть платити", - зазначив він.

"Тому уряд оголошує, що якщо станом на сьогодні під систему субсидій попадало 1,4 мільйона сімей, це майже 5 млн. громадян. То з сьогодні ми запроваджуємо саму амбіційну програму підтримки малозабезпечених верств населення", - повідомив він.

"Загальна кількість домогосподарств яка підпадає під нашу програму соцдопомоги – збільшується з 1,4 мільйона домогосподарств, до 4 мільйонів домогосподарств  ми покриваємо соціальною програмою допомоги 30% українського населення", - сказав Яценюк.

"Кожна малозабезпечена сім'я, буде додатково отримувати на покриття своїх витрат на оплату житлово-комунальних послуг до 500 гривень", - сказав Яценюк.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: газ, Яценюк

powered by lun.ua
IP: 212.80.49.---
Виктор Вилин _ 31.05.2014 22:20
Треба ввести поняття особи, чиї трудові права постраждали у 2010-2013 роках від держави, точніше, від режиму Януковича. До таких осіб мають належати громадяни України, які протягом 2010-2013 років були звільнені з роботи саме з державних бюджетних установ за п.1 ст.40 КЗпП України, у зв"язку із так званими реорганізаціями, ліквідаціями і т.п. бюджетних установ. В дійсності, ліквід…ація - це лише заміна державною установою кода ЄДРПОУ, але ця заміна дозволяє звільнити з роботи будь-якого працівника. Найчастіше серед звільнених з роботи - це працівники, які заважали керівнику або головному бухгалтеру розкрадати бюджетні кошти.
Якщо така особа на час звернення, наприклад, по субсидію, є непрацевлаштованою, то вважати її вимушено непрацюючою .
IP: 144.76.166.---
MaksWell MW _ 28.03.2014 01:25
и да. янык ввел закон о запрете курения. и поставил 30% населения вне закона. а яйценюк сделает 30% украинского населения "бедным".
зачем? не надо нам субсидий. дай нам доход.
поднимаешь тариф до мирового уровня - отлично. только обеспечь средний доход для бюджетной сферы сравнимый с мировым.
тогда и бизнес подтянет свои зп до уровня.
IP: 144.76.166.---
MaksWell MW _ 28.03.2014 01:21
хотелось бы видеть совсем другое обоснование. в котором было бы указано: потребность населения в год. собственная добыча. с ценой добычи и ценой транспортировки. потеря добычи в после оккупации. доход от продажи пресной воды на оккупированную территорию. закупка недостающего объема у россии с указанием цены. и на основании всего этого - новый единый всеукраинский тариф.
а так получается "населению газ по цене россии в 500долл к 2018му году, собственную добычу распилим за откаты"
IP: 188.230.22.---
Stas Franik _ 28.03.2014 00:28
А яка вартість газу власного видобування ?! Чи то власний на закордон йде по втричі вищій ціні ?
IP: 95.135.115.---
paul_ka _ 27.03.2014 21:37
Нова влада наступає на старі граблі...
Людина або суспільство вступає у боротьбу, якщо хоче змінити життя на краще.
Люди боролися, поставили нову владу... А нова влада радить затягнути паски!
Що стало краще? Або кому?
Замість того, щоб оголосити війну корупції, навести лад у країні, заставити усіх сплачувати існуючі податки, нам пропонують затягнути паски...
Дивно...
Я не підтримую таку владу!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter