Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

СБУ встановила, хто керує диверсантами у Слов'янську

Вівторок, 15 квітня 2014, 12:27
Версія для друку Коментарі19

Служба безпеки України встановила особу керівника російської диверсійної групи, яка діє у Слов'янську.

Ним виявився громадянин РФ, офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков, йдеться в повідмоленні прес-служби Служби безпеки України.

"Саме його голос на записі телефонної розмови з московським куратором, оприлюдненому в ЗМІ 14 квітня ц.р., де він звітує про терор у Слов’янську та розстріл автомобіля з українськими правоохоронцями", - заявили у СБУ.

Стрєлкова опізнали й затримані раніше диверсанти.

За даними спецслужб, на початку березня цього року він прибув на територію АР Крим та координував захоплення російськими військовослужбовцями і представниками спецслужб РФ військових частин ЗС України, місцевих органів влади та управління Автономії, викрадення військовослужбовців, активістів громадських організацій та інших громадян України й іноземців, які перебували у Криму.

Крім цього, стверджує СБУ, Стрєлков вербує громадян України для організації та проведення підривних акцій.

"Диверсант особисто давав вказівку громадянам України "К" та "В" захопити та утримувати будівлю Харківської ОДА, військові частини та підрозділи правоохоронних органів з метою заволодіння зброєю в Луганській області", - йдеться у повідомленні.

СБУ вже розпочала кримінальне провадження за фактом Стрєлковим організації "умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведенні диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних регіонів нашої держави".

Раніше повідомлялося, що ще одним из російських керівників сепаратистів виявився політолог/піарник Олександр Бородай. Саме його голос чути на опублікованій СБУ записи телефонних переговорів членів диверсійної групи в Слов'янську.

Українська правда

Все про: СБУ

powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
Nikolae Charevsrie _ 15.04.2014 18:57
Виходить, що офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков вів телефонну розмову з політологом - піарником Олександром Бородаєм.
Не розумію, чому його прізвище не повідомили у попередній сьогоднішній інформації під назвою "Путін натякнув Обамі, що в Україні може бути більше кровопролиття"?
Що це дало сайту? Нічого. Хто хоче, той може порівняти цю інформацію з попередньою.
IP: 144.76.166.---
taukita1 _ 15.04.2014 17:36
Хлопці! Започаткована організація Руху опору. Звертайтеся до місцевих осередків партії Батьківщина. На базі їх офісів створюються штаби Руху опору. Керувати їми повинні колишні військові та спецназівці. Далі буде вирішено відносно видачи зброї. Враховуйте досвід Майдану. Лише ми самі, своєю сомоорганізацією зможемо захистити себе і Україну. Забезпечуйте свої загони можливістю комунікації з іншими загонами та іншими штабами. Гасло Майдану "Свобода або смерть" та "Смерть ворогам" - зараз абсолютно на часі. Слава Україні!
IP: 144.76.166.---
alminsky _ 15.04.2014 16:02
Sergik23 _ 14:50
Скільки наша влада жуватиме соплі. ВІЙНА ПОЧАЛАСЯ, тому зараз потрібна ПОВНА ВІЙСЬКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ. Видавайте зброю, і вперед в Донецьк, Луганськ, Харків і Одесу, зачищати їх від сепаратистів. Потрібна НЕГАЙНА АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ. Потрібні БТРи для штурму, +закидати терористів гранатами. І нехай благословить нас Бог.

Боевая Хрюшка! Почему ты ещё не на передовой ????????????????
IP: 95.135.38.---
Sergik23 _ 15.04.2014 14:50
Скільки наша влада жуватиме соплі. ВІЙНА ПОЧАЛАСЯ, тому зараз потрібна ПОВНА ВІЙСЬКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ. Видавайте зброю, і вперед в Донецьк, Луганськ, Харків і Одесу, зачищати їх від сепаратистів. Потрібна НЕГАЙНА АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ. Потрібні БТРи для штурму, +закидати терористів гранатами. І нехай благословить нас Бог.
IP: 95.135.38.---
Sergik23 _ 15.04.2014 14:48
УВАГА! В 8 областних центрах півдня та сходу треба НЕГАЙНО створити «батальйони самооборони». Ці підрозділи повинні охороняти від штурму сепаратистами будівель 1) обладміністрацій, 2) мерій, 3) управлінь СБУ, 4) прокуратури та 5) МВС. Також повинні встановити блок-пости на в’їзді в міста. А райцентрах треба створити сотні або роти самоборони з тими ж самими функціями захисту райадміністрацій, мерій, відділків СБУ, міліції і прокуратури. ВСЕ ЦЕ ТРЕБА СТВОРИТИ НЕГАЙНО.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте