Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Учасники проросійського мітингу напали на автобуси з міліцією

Вівторок, 08 квітня 2014, 19:31
відео
Версія для друку Коментарі46

Учасники проросійського мітингу поблизу будівлі Харківської ОДА зупинили автобуси з міліцією та "обстріляли" їх камінням.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Трьом із чотирьох автобусів із міліціонерами вдалося проїхати вулицею Чернишевського. У четвертому, заблокованому, були розбиті вікна, міліціонери захищали голови щитами.

Активісти, які блокували автобус - а це, в основному, жінки і молоді хлопці з георгіївськими стрічками - кричали: "Ганьба!" і "Фашисти!". Вони навіть спробували витягнути водія в вікно кабіни, але у них не вийшло.

І тільки коли з автобусів з міліцією, що зупинилися неподалік, прибігла беззбройна підмога, активісти звільнили проїзд.

В автобусах їхали курсанти Внутрішніх військ. Постраждалих немає.

Активісти повернулися до будівлі ХОДА, де під дощем триває проросійський мітинг, який зібрав півтисячі осіб. Підхід до будівлі перегороджує міліцейський кордон. Учасники мітингу дорікають міліції за участь в антитерористичній операції зі звільнення будівлі ХОДА від сепаратистів.

powered by lun.ua
IP: 31.43.239.---
Mishanya Mishanya _ 08.04.2014 21:10
йолопы! пил ять! йо п ту!
IP: 31.43.239.---
Mishanya Mishanya _ 08.04.2014 21:08
йо п вашу ма ть! сепаратисты продажные пи ля ди своих ментоф уже пиз..дят, еб ать таво в люсю! во быдло! аааааануууууууууууууууу наф уй с пляжа в россию се балися!....гудок в руки и фафиг с пляжа в лагерь рф! там вы срать так небудете,и размахивать своей коротколапой пятерней!
IP: 212.22.198.---
Vaka Magala _ 08.04.2014 21:04
Громадськість Харкова (про Донецьк та Луганськ не кажу, бо то резервації геть безнадійні) провинна брати владу в свої руки й викидати москалів зі свого дому, оскільки центральної влади нема і чекати їм нічого, крім гастролей ідіотів типу Авакова. Київ показав, на що здатана саоорганізація свідомих громадян, Харків має всі шанси довести, що він не гірше. Створювати справжні, а не фейкові органи влади і разим міняти зрадників з центральної влади. Ну, на сьогодні не бачу інших рішень. Харків на межі і за крок до самосудів, що було б кращим рішенням, тим більше - єдино можливим. А потім очищення. Хто знає, може столиця повернеться до харкова, бо Київ, здається, безнадійний, як і Донецьк.
IP: 46.118.174.---
recluse _ 08.04.2014 21:03
Дуже дивно, що нащадки нацистських зловинців власовців з георгіївськими стрічками і трьокололором звинувачують когось у "фашизмі". Пора уже б цю фашистську наволоч змести з теренів України. Але цей недолугий уряд навряд чи здатний на будь-яку активну дію. Бютівська гидота фактично продає Україну кацапським загарбникам та їхнім посіпакам.
IP: 144.76.166.---
Vlad Freedom _ 08.04.2014 21:01
РОССИЙСКУЮ ХУНТУ НАДО ДАВИТЬ НА КОРНЮ Украинцы будут жить в своем государстве не взирая на больную нацискую россию

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте