Повернутись до публікації

АТО ПРИПИНЕНА НА ТИЖДЕНЬ

П'ятниця, 20 червня 2014, 19:16
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.54.145.---Сергій Германюк21.06.2014 21:33
В нас самий мирний президент - так як дав змогу всім бажаючим мирно жити. У нас найкраще військо для самої молодої країни. Я вірю - в сонячно-небесній Україні буде все добре. Слава Героям України!
IP: 91.200.224.---Ярослав Юрків21.06.2014 19:07
Irina Afanaseva:
Ярослав Юрків:
Ольга Селимова:
Кстати, о прекращении огня... Идет бой под Донецком!!! Летают вертолеты... От взрывов трясется дом..Всю ночь не спим.
Але ж ви і "ликовали", коли зривали прапори України і натомість піднімали чужої держави?
За все треба платити, а за зраду - "троекратно"!
Юрко - ты безнадежно глуп. Убивают ЛЮДЕЙ за денежные (барЫшные) интересы наших богачей. Это они не могут поделить крымскую землю, ЮБК, санатории и пансионаты, донецкие заводы, шахты, химкомбинаты и прочую мелкую и среднюю собственность. А ты, Юрко, про придуманные ими, слова - незалээнисть, патриотизм и пр. желаешь смерти ЛЮДЯМ?! Подумай, если еще осталось чем.
А от пані (панна) Ольга Селимова, яка знаходиться в епіцентрі подій, так не рахує!
Сподіваюся, вона "осознала" за ЩО вмирають люди на Донбасі.
Одні - за Батьківщину, інші - за Родину!
За богачів нема дурних помирати!
Нікому не бажаю смерті, лише розуму.
IP: 37.19.210.---Andrey Minaev21.06.2014 15:26
Почему на неделю приостановлена АТО ?
2 дня - вполне достаточно.
IP: 46.98.69.---Irina Afanaseva21.06.2014 12:09
Ярослав Юрків:
Ольга Селимова:
Irena Boychuk:
Кстати, о прекращении огня... Идет бой под Донецком!!! Летают вертолеты... От взрывов трясется дом..Всю ночь не спим...Вряд ли кто посочувствует.... Только возликуют. Да тут по-другому и не бывает....
Але ж ви і "ликовали", коли зривали прапори України і натомість піднімали чужої держави?
За все треба платити, а за зраду - "троекратно"!
Юрко - ты безнадежно глуп. Убивают ЛЮДЕЙ за денежные (барЫшные, барыЖные) интересы наших богачей. Это они не могут поделить крымскую землю, ЮБК, санатории и пансионаты, донецкие заводы, шахты, химкомбинаты и прочую мелкую и среднюю собственность. А ты, Юрко, про придуманные ими, слова - незалээнисть, патриотизм и пр. желаешь смерти ЛЮДЯМ?! Подумай, если еще осталось чем.
IP: 144.76.166.---KozaNoctra21.06.2014 10:03
Подобные шаги - метать бисер перед свиньями. Русский спецназ и руки- вот основа этих скотов . Ничего , кроме силы , они не понимают . Границу под контроль не взяли - залижут раны за неделю очень серьезно . Это ошибка !
IP: 77.123.84.---Evgenia Lebediuk21.06.2014 09:35
Повністю підтримую президента. Швидше б ці паскуди були знищені
IP: 176.108.7.---Mukha21.06.2014 08:36
А зря, ну разве протянули руку, а они нам ногу. Для порядка, ну а после все равно война и на долго. Победим и запад нам поможет 100% уверен.
IP: 91.200.224.---Ярослав Юрків21.06.2014 08:17
Ольга Селимова:
Irena Boychuk:
Кстати, о прекращении огня... Идет бой под Донецком!!! Летают вертолеты... От взрывов трясется дом..Всю ночь не спим...Вряд ли кто посочувствует.... Только возликуют. Да тут по-другому и не бывает....
Але ж ви і "ликовали", коли зривали прапори України і натомість піднімали чужої держави?
За все треба платити, а за зраду - "троекратно"!
IP: 91.243.221.---i_dnipro21.06.2014 06:22
А граница перекрыта? если нет, то какое может быть прекращение огня?
IP: 144.76.166.---Irena Boychuk21.06.2014 03:18
А чого тролі путлерівські так активно підтримують т.зв. «мирний» план дона Педро? Щось тут не те.
“Запад-2017”: Путін брязкає зброєю на кордоні з НАТО
Місія – рятувати тварин
Континент без турфірм. Поради трьох самостійних мандрівників Європою
5 креативних просторів Донбасу, що змінили його жителів
Усі публікації