Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ЦВК розігнала Черкаську ТВК через порушення закону

Середа, 04 червня 2014, 22:57
Версія для друку Коментарі2

Центральна виборча комісія припинила повноваження членів Черкаської міської територіальної виборчої комісії у зв'язку із систематичними й грубими порушеннями закону про місцеві вибори й зобов'язала новий склад комісії встановити результати місцевих виборів до 10 червня.

Про це повідомила прес-служба ЦВК.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Центвиборчкому в середу.

ЦВК звернула увагу на те, що скарги, на основі яких Черкаський виборчком вирішив перерахувати голосу виборців на місцевих виборах 25 травня, були оформлені без дотримання необхідних вимог і мали б бути повернутими суб'єктам звернення без розгляду.

Таким чином, ЦВК вважає постанови тервиборчкому, яким призначено проведення повторного підрахунку голосів виборців на ділянках, необґрунтованими й прийнятими з перевищенням повноважень виборчкому, а також такими, що суперечать вимогам закону про місцеві вибори.

ЦВК скасувала ці постанови на засіданні.

Крім того, Центвиборчком вирішив надіслати наявні в комісії матеріали з діяльності Черкаського міськвиборчкому в прокуратуру Черкаської області.

Місцеві організації політичних партій, фракції яких було утворено на першій сесії Верховної Ради, зможуть подати в ЦВК пропозиції щодо складу міськвиборчкому не пізніше від 12:00 6 червня.

Після формування нового складу комісії ЦВК зобов'язала її не пізніше від 10 червня встановити результати виборів Черкаської міської ради й черкаського міського голови відповідно до вимог виборчого закону.

Як відомо, 1 червня міліція почала розслідувати невиконання Черкаською міською територіальною виборчою комісією рішення про перерахування бюлетенів на 30 ділянках на виборах мера й міської ради.

Виборчком у ніч на 30 травня ухвалив рішення щодо початку перерахування бюлетенів на 30 ділянках.

Разом з тим до остаточного, передбаченого законодавством, строку оголошення виборчкомом результатів виборів (24:00 30 травня), комісія перерахувала голоси лише на 2 ділянках.

Партія вільних демократів, партії "Батьківщина", "Удар", Радикальна партія Олега Ляшка, "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", партія "Солідарність", партія "Рідне місто", Партія ветеранів Афганістану й партія "Реформи й порядок" проходять у Черкаську міськраду за даними паралельного підрахунку 100% протоколів.

Колишній голова Черкаської міськради Сергій Одарич лідирує на виборах мера міста, за попередніми даними Черкаської обласної організації Комітету виборців України.

Українські новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: ЦВК, вибори, Черкаси

powered by lun.ua
IP: 213.160.147.---
Viktor Minchenko _ 05.06.2014 09:53
От цікаво, справа до суду дійде? Хоч когось посадять? Інакше цей безлад в Черкасах з ТВК буде продовжуватись постійно! Місцеві олігоклани вже задовбали всіх черкащан. Я вже й не пам"ятаю коли в Черкасах відбувалися спокійно вибори, постійно то саботажі, то не визнання, то перевибори то ще щось.
Вже реально пора хоч одного члена ТВК покарати, щоб на майбутнє вони відчували за собою відповідальність, а не просто відпрацьовували поставлені їм задачі зі зриву або фальшування виборів місцевими князьками!
IP: 46.33.57.---
Виктор Суглобов _ 05.06.2014 02:04
Это уголовное преступление, где реакция прокуратуры?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter