Повернутись до публікації

Савченко продовжили арешт і помістять в інститут судової психіатрії

Середа, 27 серпня 2014, 17:06
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.86.150.---Docent Moriarty28.08.2014 14:48
путин - импотент.
IP: 78.25.8.---Pixelov Vladimir28.08.2014 11:04
нехорошо так говорить, но если бы путлер сдох - я бы считал праздником этот день......
всеми силами нужно довести рассею до состояния Северной Кореи, пусть жрут олений мох с капустой запивая антифризом - НЕ ЖАЛКО пропутлеровское население!
IP: 46.118.13.---Игорь Пашкевич27.08.2014 20:49
Ну параша,дебильная ты наша! Себя,педрилы на экспертизу отправьте.
IP: 178.94.181.---luba127.08.2014 19:53
А можна там якось перевірити Путіна, бо в нього точно я якісь відхилення...
IP: 178.93.25.---Roman Kotsur27.08.2014 19:51
Ну как в совке. Всех инкомыслящих в психбольницу.
IP: 176.103.204.---Boollit27.08.2014 19:10
Sceptyk
Відчуваю просто ненависть до російської сволоти... Невже фашистська пропаганда так швидко призводить до настільки тотальної деградації ЦІЛОГО СУСПІЛЬСТВА !?
Русь і русичі стали Україною і українцями. Нашою мовою розмовляли в Русі з прадавніх давен. Це підтверджується науковвцями навіть росіійськими археологами й істориками. Ми змінились так як гали стали французами, або галштинці німцями. Навіть самий дрімучий «русский» здогадується що це так. Ми цього не приховуємо. Ми цим пишаємось. Чого не може сказати про себе жоден «русский». Цієї вигаданої Катериною2 національніості нема, і ніколи не було. А сказати про себе чуваш, мордвин, вепс, мокша, калмик і.т.д. вони соромляться. Великоросійська пропаганда привчила їх зневажати своїх предків. Тому існування України й українців буде завжди нагадувати їм про власну мізерність і неповноцінність.
IP: 93.73.10.---Nina Orlandina27.08.2014 18:53
путло перевірте щодо наявності психічних відхилень, а не нашу Надійку.
IP: 93.74.65.---Александр Прачёв27.08.2014 18:49
Kolesia:
Старый совдеповский метод. Был я в армии в такой ситуации в 1981. "Особисты" советовали "заткнутца". А хлопцы в строю пели песни УНР и даже узбеки.НАДЯ! Держись! Они уже "проиграли".
100% !!!
IP: 77.123.41.---Сергей Белошицкий27.08.2014 18:35
Впевнений, майбутнє пупіка піде по двох сценаріях: або по нашому - на плю, або по їхньому - на дві берези!
IP: 178.137.53.---Kolesia27.08.2014 18:33
Старый совдеповский метод. Был я в армии в такой ситуации в 1981. "Особисты" советовали "заткнутца". А хлопцы в строю пели песни УНР и даже узбеки.НАДЯ! Держись! Они уже "проиграли".
10 сороміцьких питань про "це". Відповідає сексопатолог
Спільна декларація Саміту Східного партнерства: ТЕКСТ
Кішка в інтернеті, або Історія найвідомішого стартапу України
Гектари чудес Київради
Усі публікації